آخرين ارسال ها

قدیمی 06-18-2012, 12:59 AM   #151
غیر فعال
 
 آواتار shadan
 
نوشته ها: 10,238

سپاس : 74,059
پیش فرض

ترکیب تیمهای آلمان و دانمارک اعلام شد
خبرگزاری فارس: ترکیب آلمان و دانمارک برای مصاف امشب این دو تیم در دور سوم مرحله گروهی یورو ۲۰۱۲ اعلام شد.به گزارش خبرگزاری فارس، اسامی بازیکنان این دو حریف اروپایی گروه دوم جام ملتها که امشب از ساعت 23:15 به وقت تهران در ورزشگاه «لهویف» اوکراین به قضاوت کارلوس ولاسکو کاربالو،داور اسپانیایی به میدان خواهند رفت، اینگونه اعلام شده است:

آلمان:

نویر، لارس بندر، هوملس، باداشتوبر، لام، خدیرا،شواین اشتایگر،توماس مولر، اوزیل، پودولوسکی، گومس

سرمربی: یواخیم لودانمارک:

آندرسن، یاکوبسن،کاجر، اگر، پولسن، کویست،اریکسن، پالسن، زیملینگ، کروندلی، بنتنر

سرمربی: مورتن اولسن
shadan آنلاین نیست.  
گزارش پست خلاف
پاسخ با نقل قول
تعداد 3 کاربر به این پست سپاس داده اند.
قدیمی 06-18-2012, 08:55 AM   #152
غیر فعال
 
 آواتار shadan
 
نوشته ها: 10,238

سپاس : 74,059
پیش فرض

یوآخیم لو: صعود از گروه مرگ با 9 امتیاز كار آسانی نبودبرلین - سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان بعد از پیروزی در مقابل دانمارك در سومین دیدار خود از مرحله گروهی رقابت های جام ملت های اروپا،گفت: صعود از گروه مرگ با كسب امتیازات كامل این مرحله، كار آسانی نبود.


تیم ملی فوتبال آلمان در سومین دیدار خود از مرحله گروهی رقابت های یورو 2012 و در گروه دوم این رقابت ها، یكشنبه شب با نتیجه 2 بر 1 دانمارك را شكست داده و با 9امتیاز كامل، راهی مرحله یك چهارم نهایی این مسابقات شد.

به گزارش ایرنا،'یوآخیم لو' پس از كسب سومین سه امتیاز شیرین،گفت: ما فاتح گروهی شدیم كه به گروه مرگ معروف شده بود، البته ما می بایست بعد از گل اول در دقیقه 19 بازی بلافاصله دومین گل را نیز به ثمر رسانده كار را تمام می كردیم اما اینگونه نشد و بعد از دریافت یك گل تا كسب پیروزی، لحظات سخت و نفس گیری را پشت سرگذاشتیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان،افزود: تقریبا نیمی از مسابقات به پایان رسیده و ما سه دیدار بسیار سخت را پشت سر گذاشته ایم اما از این به بعد تازه مرحله مهم و حساس بازیها آغاز می شود.

یوآخیم لو درباره دیدار تیمش با یونان در مرحله یك چهارم نهایی،گفت: دیدار در برابر یونان كاملا متفاوت خواهد بود،یونان تیمی بود كه در سه شانس خود سه بار موفق به گلزنی شده است.

سرمربی تیم مل فوتبال آلمان همچنین تاكید كرد كه در بازی های بعدی ما باید در بازی هجومی خود كمی بهتر ظاهر شویم .

'مورتن اولسن' سرمربی تیم ملی دانمارك نیز بعد از حذف تیمش در مرحله گروهی، گفت: در مقابل بهترین تیم این دوره از مسابقات بازی بسیار خوبی انجام دادیم اما متاسفانه در نیمه دوم نتوانستیم آنطوری كه می خواستیم به دروازه حریف نزدیك شویم.

وی افزود: در مقابل تیمی مثل آلمان نمی توان فرصت های گلزنی زیادی خلق كرد.

'لوكاس پودولسكی ' زننده گل اول آلمان به تیم دانمارك كه یكشنبه شب یكصدمین بازی ملی خود را انجام داد،درمورد این بازی گفت: ما در مقابل تیمی پیروز شدیم كه از بازیكنان بسیار جنگنده ای برخوردار بود.

پودولسكی افزود: اینكه توانستم در این بازی گلزنی كنم بسیار زیباست اما آنچه مهم است اینكه ما با سه پیروزی شیرین و كسب امتیازات كامل پا به مرحله بعدی گذاشتیم.

'فیلیپ لام' كاپیتان تیم ملی آلمان نیز افزود: همه بازی ها در این دوره از مسابقات سخت و نفس گیر است اما تیم اول گروه مرگ شدیم و با این صدرنشینی نشان دادیم كه یكی از بخت های اول تصاحب جام قهرمانی یورو 2012 هستیم.

بازیكنان تیم ملی فوتبال آلمان تحت هدایت یوآخیم لو با كسب امتیازات كامل مرحله گروهی یورو 2012 ركورد جدیدی برای خود به ثبت رسانده و به عنوان نخستین تیم در تاریخ جام ملت های اروپا معرفی شدند كه با امتیاز كامل از مرحله گروهی به یك چهارم نهایی صعود كرده است.

تیم ملی فوتبال آلمان كه سه دیدار مرحله گروهی را در كشور اوكراین برگزار كرده،روز جمعه دیدار یك چهارم نهایی خود را در شهر گدانسك لهستان در مقابل یونان به عنوان تیم دوم گروه اول این مسابقات برگزار خواهد كرد.
shadan آنلاین نیست.  
گزارش پست خلاف
پاسخ با نقل قول
تعداد 3 کاربر به این پست سپاس داده اند.
قدیمی 06-19-2012, 08:57 AM   #153
غیر فعال
 
 آواتار shadan
 
نوشته ها: 10,238

سپاس : 74,059
پیش فرض

هشدار مربی آلمانی در مورد دستكم گرفتن یونان

برلین - 'اتوری هاگل' مربی با تجربه فوتبال آلمان كه سابقه 10ساله هدایت تیم ملی فوتبال یونان (2001 تا 2010) را در كارنامه ورزشی خود دارد، به بازیكنان تیم ملی كشورش هشدار داد به هیچ عنوان یونان را دستكم نگیرند.به گزارش ایرنا، تیم ملی فوتبال یونان در مرحله گروهی رقابت های فوتبال جام ملت های اروپا (یورو 2012) توانست با حذف ناباورانه تیم ملی روسیه به عنوان تیم دوم گروه یك، بعد از جمهوری چك به دور یك چهارم نهایی این مسابقات راه یابد و در این مرحله باید روز جمعه 2 تیر ماه (22 ژوئن) به مصاف آلمان به عنوان تیم اول گروه دوم برود.

اتوری هاگل كه در اتفاقی ناباورانه با ملی پوشان یونان در سال 2004 به مقام قهرمانی اروپا دست یافت، در گفت و گو با روزنامه ورزشی 'بیلد'، ضمن هشدار به بازیكنان و كادر فنی تیم ملی آلمان به خاطر نادیده گرفتن یونان گفت: هیچ تیمی در یك چهارم نهایی نباید یونان را دستكم بگیرد زیرا این تیم مانند 8 سال قبل، بسیار جنگنده و مصمم است.

وی با بیان اینكه خط دفاعی یونان در رقابت های یورو 2012 بسیار مطمئن ظاهر شده است، گفت: من 10 سال سرمربی یونان بوده ام و تغییراتی كه از همان موقع در ساختار این تیم ایجاد شد، موفقیت های زیادی را برای آنها رقم زده است.

هاگل از 'كاراگونیس' كاپیتان تیم ملی یونان و زننده گل پیروزی بخش این تیم در مقابل روسیه كه موجب حذف نا باورانه روس ها به عنوان یكی از مدعیان قهرمانی این رقابت ها و صعود یونان به مرحله بعدی شد، به عنوان یكی از بازیكنان محبوب خود در دوران سرمربیگری در این تیم نام برد و از اینكه این بازیكن توانمند با دریافت كارت زرد دوم در دیدار یك چهارم نهایی غایب است، ابراز تاسف كرد.

هاگل ادامه داد: همانطوری كه مسابقات فوتبال جام ملت های 2004 اروپا در پرتغال و قهرمانی یونان در آن سال، شور و حال فراوانی در این كشور ایجاد كرد، موفقیت در مسابقات یورو 2012 نیز می تواند احساس شادی و خوشبختی در این كشور را در حالی كه دوران بسیار سختی از بحران را طی می كند، ایجاد كرده و روح و روان یونانی ها را تسكین دهد.

'فرانتس بكن باوئر' سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال آلمان و اسطوره فوتبال این كشور نیز با نگارش مطلبی در همین روزنامه، با انتقاد از عملكرد بازیكنان تیم ملی فوتبال كشورش مقابل دانمارك در بازی سوم از مرحله گروهی، عملكرد فعلی تیم را برای تصاحب قهرمانی یورو 2012 كافی ندانست.

بكن باوئر افزود: با وجود پیروزی آلمان بر دانمارك و صعود به مرحله یك چهارم نهایی این رقابت ها به عنوان تیم اول گروه، عملكرد گروهی تیم هنوز به عنوان یك مدعی قهرمانی در این رقابت ها نشان داده نمی شود.

رییس افتخاری 66 ساله باشگاه بایرن مونیخ آلمان، از بازیكنان تیم ملی كشورش خواست در مسابقات بعدی خود از جمله دیدار مقابل یونان در مرحله یك چهارم نهایی، بازی بهتری از خود به نمایش گذاشته و با چهره قهرمان در زمین حاضر شوند.

بكن باوئر اضافه كرد: تصور من این بود در مقابل دانمارك كار ساده ای در پیش رو خواهیم داشت اما اینطور نشد و در دقایق پایانی قبل از به ثمر رسیدن گل دوم، شرایط بسیار سختی بر بازی حاكم شد و هر لحظه احتمال خوردن گل دوم از دانمارك و خراب شدن همه چیز وجود داشت.

وی تاكید كرد: تیم مدعی قهرمانی این مسابقات نباید فقط به دنبال ارایه یك بازی زیبا باشد بلكه باید گل های بیشتری به ثمر برساند و در این راه در كنار دادن های پاس های كوتاه و متعدد، شوت های از راه دور به سمت دروازه را نیز در دستور كار داشته باشد.

بكن باوئر در پایان با بیان اینكه در مراحل بعدی یورو 2012 تیم های بزرگی حضور خواهند داشت، افزود: برای اینكه آلمان بخواهد قهرمان اروپا شود باید بسیار بهتر از این ظاهر شود.
shadan آنلاین نیست.  
گزارش پست خلاف
پاسخ با نقل قول
تعداد 3 کاربر به این پست سپاس داده اند.
قدیمی 06-21-2012, 09:09 AM   #154
غیر فعال
 
 آواتار shadan
 
نوشته ها: 10,238

سپاس : 74,059
پیش فرض

دردسر های تیم ملی فوتبال آلمان از معضل نژاد پرستیبرلین - بعد از پیروزی آلمان بر دانمارك و صعود این تیم به مرحله یك چهارم نهایی رقابت های یورو 2012،این روزها كادر فنی و اعضای این تیم بویژه بازیكنان مهاجر، درحالی كه برای بازی حساس مرحله یك چهارم نهایی درمقابل یونان آماده می شوند، از سوی نژاد پرستان افراطی تحت فشار قرار گرفته اند.


به گزارش ایرنا، جدید ترین قربانی حملات نژاد پرستانه درتیم ملی فوتبال آلمان،كسی نیست جز 'مسعود اوزیل' سوپراستار ترك تبار ژرمن ها كه اصلیت تركیه ای دارد و در شهر مهاجر نشین'گلزن كیرشن' آلمان بدنبال آمده و بزرگ شده است.

این روزها تعدادی از به اصطلاح طرفداران متعصب و درواقع نژاد پرستان فوتبال آلمان با بهره گیری از شبكه های اجتماعی همچون توئیتر و فیس بوك حملات ناجوانمردانه خود را علیه این بازیكن موثر و كلیدی تیم ملی كشورشان آغاز كرده و وی را به جرم آلمانی الاصل نبودن، مورد انتقادات شدید و بی احترامی قرار داده اند.

افراد ناراضی از حضور مهاجران در تیم ملی فوتبال آلمان، در پیام های تند خود خطاب به اوزیل، تاكید می كنند كه 'یك تكه كاغذ تغییری در اصلیت یك بازیكن ایجاد نمی كند' و تنها بازیكنانی كه نام آلمانی دارند باید با پیراهن تیم ملی این كشور پا به زمین مسابقات بگذارند.

با ادامه حملات و ارسال پیام های نژادپرستانه علیه اوزیل ، سرویس پیام كوتاه توئیتر پس از ۳ هزار توئیت و شمار انبوهی اعتراض به این موضعگیری، سرانجام نام كاربری و پروفایلی را كه گزارههای نژادپرستانه از طریق آن منتشر شده بودند را مسدود كرد.

بدنبال این اقدامات،'مصطفی اوزیل' پدر مسعود به عنوان مدیر برنامه های وی،گفت: از مدتها قبل به این فكر كرده ام كه آیا باید واكنش قضایی نسبت به این اتفاقات داشته باشم یا نه.

وی با بیان اینكه وكیل اوزیل برای پیگیری این اقدامات توهین آمیز، شكایت خود را به مقامات قضایی ارائه كرده است، افزود: هدف من این است كه مانع از تكرار چنین اتفاقاتی برای مسعود و دیگر بازیكنان مهاجر فوتبال ملی آلمان شوم.

وی تاكید كرد: این به اصطلاح فوتبال دوستان متعصب كه در اصل نژادپرستان افراطی هستند، از خط قرمزها عبور كرده اند و با این كار خود علاوه بر افراد به مجموعه تیم ملی كشور خود هم ضربه خواهند زد.

مخالفت با بازیكنان غیر آلمانی در تیم ملی فوتبال این كشور درحالی این روزها شدت گرفته و اعتراضات به همراهی نكردن اینگونه بازیكنان در هنگام پخش سرود ملی آلمان قبل از آغاز مسابقات از سوی آنان مطرح می شود كه غیر آلمانی های تیم ملی نقش بسیار مهمی در موفقیت های كسب شده از سوی این تیم در رقابت های بین المللی ایفا كرده اند.

علاوه بر مسعود اوزیل كه این روزها سیبل حملات نژاد پرستانه قرار گرفته،نقش 'سامی خدیرا' تونسی الاصل، 'ماریو گومز' اسپانیایی تبار،' ژروم بوآتینگ' آفریقایی و 'لوكاس پودولسكی' و ' میروسلاو كلوزه' كه لهستانی الاصل هستند، در موفقیت های فوتبال ملی ژرمن ها، بر كسی پوشیده نیست و نمی توان آن را به سادگی انكار كرد.

به نظر كارشناسان، موفقیت های بین المللی آلمان در عرصه فوتبال كه از سال 2006 با كسب عنوان سوم جهان آغاز و با نایب قهرمانی 2008 در جام ملت های اروپا و همچنین مقام سوم جهان در جام جهانی 2010 ادامه یافت، مدیون حضور ستاره های مهاجر تبار در تیم ملی این كشور بوده است.

این وضعیت در موفقیت های بین المللی اخیر رده های نوجوانان و جوانان فوتبال آلمان نیز به خوبی مشهود است و در این رده ها نیز حضور بازیكنان متعدد ترك تبار، عرب تبار و آفریقایی و همچنین بازیكنانی كه اصالت آنها مربوط به دیگر كشورهای اروپایی از جمله اسپانیا ،ایتالیا، لهستان و یونان است را شاهد هستیم.

این موفقیت ها درحالی طی سال های اخیر برای فوتبال ملی آلمان رقم خورده است كه در گذشته های نه چندان دور، وضع به این گونه نبود و این تیم تنها با استفاده از بازیكنان بومی خود، نتوانسته بود چندان موفقیتی را به ثبت برساند.

بعد از آخرین پیروزی بین المللی آلمان در سال 1996 كه آخرین بار در انگلیس قهرمان اروپا شد تا سال 2004 ژرمن ها بسیار ناموفق عمل كردند و شكست های سنگینی را در عرصه های بین المللی متحمل شدند كه یكی از دلایل اصلی آن مخالفت با استفاده از بازیكنان غیر اصیل در عرصه ملی بود.

در سال 98 موفقیت تیم ملی فرانسه با استفاده از ستاره های مهاجر و غیر بومی همچون زین الدین زیدان، تیری آنری، دیوید تره زگه و لیلیان تورام و تصاحب جام جهانی فوتبال از سوی بازیكنان این تیم، موجب آغاز این بحث در دست اندركاران فوتبال آلمان شد كه چرا این كشور نباید از بازیكنان خلاق و تكنیكی مهاجر تبار برای كسب موفقیت استفاده كند.

جوانگرایی و تغییر ساختار فوتبال این كشور به یك سیستم مدرن و خلاق بعد از سال 2004، استفاده از بازیكنان توانمند مهاجر در رده های نوجوانان و جوانان را در دستور كار قرار داد.

فدراسیون فوتبال آلمان در این راه البته با مشكلی همچون تلاش فدراسیون های فوتبال دیگر كشورها بویژه تركیه مواجه بود كه سعی در به خدمت گرفتن این بازیكنان داشتند اما بزرگترین موفقیت آلمان در این مسیر، جذب مسعود اوزیل ترك تبار به عنوان یك بازیكن میانی طراح و دارای خلاقیت های ویژه بود.

نگاه به سبك بازی تیم ملی آلمان طی سالهای گذشته و اجرای تاكتیك هایی همچون پاس های كوتاه و پرسینگ حریف در نیمه خود،از توانمندی بازیكنان با استعدادی همچون اوزیل ،پودولسكی و كلوزه كه در كار با توپ از مهارت فوق العاده ای برخودارند، حكایت دارد.

فدراسیون فوتبال آلمان در ادامه تلاش های خود در این زمینه، بعد از جام جهانی 2006 در سطح بسیار گسترده اقدام به ساخت و تجهیز زمین های كوچك فوتبال در شهرهای مختلف بویژه مناطق مهاجرنشین كرد تا فوتبالیست های این مناطق را به بازی در زمین های كوچك و تقویت خلاقیت های فردی و تكنیكی، ترغیب كند.

این اقدام منجر به این شد تا فوتبالیست های آلمان كه همیشه با قدرت بدنی بالا شناخته می شدند، كار با توپ و تكنیك های فردی خود را نیز تقویت كنند.

تیم ملی فعلی آلمان از نظر بهره مندی از بازیكنان دریبل زن در تاریخ فوتبال این كشور بی سابقه بوده به طوری كه مسعود اوزیل، ماریو گودزه و ماركو روس بازیكنان مطرح تیم با این ویژگی هستند كه در واقع جانشین بازیكنان خلاقی همچون 'پیرلیت بارسكی' و 'توماس هسلر' بازیكنان تكنیكی آلمان در دهه های 80 و 90،شده اند.

تا اواخر دهه 70، فدراسیون فوتبال آلمان حتی حاضر نبود از بازیكنان مطرح آلمانی كه در خارج از این كشور توپ می زدند همچون 'اولی اشتلیكه' كه دفاع آخر مستحكم رئال مادرید در این دوران بود، استفاده كند.

ناكامی آلمان در دور اول جام جهانی 1978 و حذف تحقیر آمیز از این رقابت ها، موجب بازنگری در تصمیم مقامات فدراسیون فوتبال در رابطه با استفاده از بازیكنان مهاجر در فوتبال ملی شد.

كارشناسان فوتبال آلمان تیم ملی فعلی این كشور با هدایت یوآخیم لو كه ضمن برخوردار بودن از بازیكنان خلاق و تكنیكی،عنوان جوان ترین تیم حاضر در رقابت های یورو 2012 را یدك می كشد،'نسل طلایی' توصیف كرده و با تیم قدرتمند دهه 70 این كشور مقایسه می كنند كه از بازیكنان افسانه ای همچون 'فرانتس بكن باوئر'، ' گرد ملر' و ' سپ مایر'، سود می برد و قهرمانی جام ملت های اروپا در سال 72 و جام جهانی فوتبال در سال 74 را در تالار افتخارات فوتبال این كشور قرار دادند.
shadan آنلاین نیست.  
گزارش پست خلاف
پاسخ با نقل قول
تعداد 3 کاربر به این پست سپاس داده اند.
قدیمی 06-22-2012, 08:46 AM   #155
غیر فعال
 
 آواتار shadan
 
نوشته ها: 10,238

سپاس : 74,059
پیش فرض

یوآخیم لو در اندیشه وداع از تیم ملی فوتبال آلمان

برلین - سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان از خداحافظی خود با فوتبال این كشور خبر داد و گفت كه به ادامه فعالیت ورزشی خود در یك كشور خارجی فكر می كند.
به گزارش ایرنا به نقل از رسانه های ورزشی آلمان، 'یوآخیم لو' كه تا پایان جام جهانی فوتبال 2014 برزیل با فدراسیون فوتبال آلمان قرارداد همكاری دارد، گفت كه پس از پایان مدت قرارداد خود می خواهد در خارج از آلمان مربیگری كند.

سرمربی 52 ساله تیم ملی فوتبال آلمان كه در گذشته سابقه مربیگری در فوتبال اتریش و تركیه را در كارنامه خود دارد، گفت: اگر شما امروز از من سووال كنید كه برای آینده چه تصمیمی دارم پاسخ من این است كه بیشتر تمایل دارم كار مربیگری را در یك كشور دیگر به جز آلمان ادامه دهم.

یوآخیم لو كه در سال 2006 جایگزین 'یورگن كلینزمن' در تیم ملی فوتبال آلمان شد، اعلام كرد: پس از پایان رقابت های جام جهانی 2014 فوتبال در برزیل، حتما یك سال استراحت خواهد كرد و بعد از آن با بررسی پیشنهادات، در مورد تیم جدید تصمیم می گیرد.

در عین حال، 'هارون ارسلان' مشاور یوآخیم لو در این رابطه، گفـت: لو در ماههای آتی به چیزی جز تیم ملی فوتبال آلمان و موفقیت این تیم فكر نخواهد كرد و در حال حاضر در كنار تلاش برای به پایان رساندن موفقیت آمیز جام ملت های اروپا، به فكر حضور موفق آلمان در جام جهانی فوتبال در برزیل نیز هست.

ارسلان تاكید كرد: لو در حال حاضر آمادگی این را ندارد كه به پیشنهادات و درخواست های همكاری فكر كند.

تیم ملی فوتبال آلمان كه با 9 امتیاز از سه مسابقه به عنوان تیم اول گروه دوم رقابت های جام ملت های اروپا یورو 2012 به مرحله یك چهارم نهایی این رقابت ها صعود كرده، جمعه شب در ورزشگاه گدانسك لهستان با تیم ملی فوتبال یونان دیدار می كند.
shadan آنلاین نیست.  
گزارش پست خلاف
پاسخ با نقل قول
تعداد 4 کاربر به این پست سپاس داده اند.
قدیمی 06-22-2012, 11:54 PM   #156
ناظم انجمن فوتبال داخلی
 
 آواتار Steghlal
 
نوشته ها: 268

سپاس : 572
پیش فرض

ترکيب تيمهاي آلمان و يونان مشخص شدبه نقل از سايت يوفا، مسئولان اين دو تيم از ساعت 23:15 در ورزشگاه دانسيگ لهستان به قضاوت دامير اسکومينا از اسلوني آغاز خواهد شد . دومين جدال مرحله يک چهارم نهايي را برگزار خواهند کرد، ترکيب اوليه خود را کردند.

براساس فهرست اعلام شده در ترکيب تيم آلمان چهار بازيکن همچون بواتنگ،شورله، رويس و کلوزه در ارنج جاي گرفتند.

فهرست اين دو تيم به شرح زير است:

*آلمان:

نوير، هوملس، باداشتوبر، لام، بواتنگ، خديرا، شواين اشتايگر، اوزيل، شورله، رويس، کلوزه

*يونان:

سيفاکيس، مانياتيس،زوالس، تورسيديس، پاپالودوپولوس، ماکوس، نييس، کاتسورانيس، ساماراس، سالپيگانس
Steghlal آنلاین نیست.  
گزارش پست خلاف
پاسخ با نقل قول
تعداد 4 کاربر به این پست سپاس داده اند.
قدیمی 06-23-2012, 03:03 AM   #157
غیر فعال
 
 آواتار Corleone
 
نوشته ها: 59

سپاس : 199
Lightbulb

اوزیل بهترین بازیکن میدان شدبه گزارش خبرگزاری فارس و به نقل سایت یوفا، مسعود اوزیل با وجودی در دیدار منجر به برتری 4 بر 2 مقابل یونانی ها منجر شد، وی دو پاس گل داد و در شکلگیری گل های دیگر ژرمنها نقش بسزایی داشت.

اوزیل که از دو سال قبل در تیم کهکشانی مادریدی بازی می کند، در 4 بازی آلمان در این دوره برای دومین مرتبه توانست به این افتخار برسد
.
Corleone آنلاین نیست.  
گزارش پست خلاف
پاسخ با نقل قول
تعداد 4 کاربر به این پست سپاس داده اند.
قدیمی 06-23-2012, 09:08 AM   #158
غیر فعال
 
 آواتار shadan
 
نوشته ها: 10,238

سپاس : 74,059
پیش فرض

آلمان با ارائه چهره یك تیم قهرمان راهی نیمه نهایی شدبرلین - تیم ملی فوتبال آلمان،چهارمین دیدار خود در رقابت های جام ملت های اروپا را نیز با پیروزی مقتدرانه و پرگل در مقابل یونان پشت سر گذاشت تا به عنوان یك مدعی قهرمانی راهی مرحله نیمه نهایی این بازیها شود.


به گزارش ایرنا،دیدار تیم های فوتبال آلمان و یونان در مرحله یك چهارم نهایی یورو 2012 با پیروزی پرگل 4 بر 2 آلمان به پایان رسید و ژرمن ها با حدف یونان و چهارمین پیروزی پیاپی خود در این رقابت ها،باید خود را برای دیدار با برنده تیم های ایتالیا و انگلستان در مرحله نیمه نهایی آماده كنند.

گلهای این بازی مهیج و نفس گیر در دقایق 38، 62، 67 و 74 به ترتیب توسط فیلیپ لام كاپیتان، سامی خدیرا، میروسلاو كلوزه و ماركو روس برای آلمان و در دقایق 55 و 89 به ترتیب توسط ساماراس و سالپیكیدیس از روی نقطه پنالتی برای یونان به ثمر رسید.

سفید پوشان آلمان درحالی جمعه شب در ورزشگاه گدانسك لهستان در مقابل آبی پوشان یونان قرار گرفتند كه در ابتدای این پیكار یوآخیم لو، سرمربی تیم ملی آلمان با ایجاد 4 تغییر نسبت به بازی قبلی بازیكنانش را به میدان فرستاد.

سرمربی آلمان،جروم بواتنگ مدافع ملی پوش باشگاه بایرن را به رغم دواخطاره بودن در مقابل دانمارك در خط دفاع به كار گرفت و به جای توماس مولر و لوكاس پودولوسكی از ماركو روس و آندره شورله استفاده كرد.

لو در این بازی همچنین از ابتدا میروسلاو كلوزه را جانشین ماریو گومز در خط حمله خود كرد.

'آنگلا مركل' صدر اعظم فوتبال دوست آلمان با حضور در ورزشگاه دیدار ملی پوشان فوتبال كشورش را از نزدیك تماشا كرد.
shadan آنلاین نیست.  
گزارش پست خلاف
پاسخ با نقل قول
یک کاربر به این پست سپاس داده است.
قدیمی 06-23-2012, 02:10 PM   #159
ناظم انجمن فوتبال داخلی
 
 آواتار Steghlal
 
نوشته ها: 268

سپاس : 572
پیش فرض

لام: باید بیشتر تلاش کنیم / جا برای پیشرفت همیشه هست

علی رغم پیروزی 4-2 در یک چهارم نهایی و راه یابی به دور نمیه نهایی ، فیلیپ لام دفاع مستحکم آلمان گفت که تیمش هنوز هم جا برای پیشرفت دارد.
به گزارش اوج نیوز، این در حالی است که سامی خدیرا یکی از دلایل اصلی راهیابی آلمان به دور نیمه نهایی بود. علی رغم راهیابی ساده آلمان به دور بعدی ، کاپیتان تیم آلمان، فیلیپ لام اعتقاد دارد که باید بیش از این ها تلاش کنند و به خود سخت بگیرند.
مدافع بایرن مونیخ همچنین به اشتباهاتی اشاره کرد که سبب شد یونان به بازی برگردد و برای آلمان خطرساز شود.
"ما وارد کشمکشی شدیم که نباید می شدیم. در طول 10-15 دقیقه از ابتدای بازی ما شانس هایی داشتیم تا مارا در برابر یک تیم بسیار بسیار دفاعی پیش بیاندازد و اگر این موقعیت عا گل نشوند، بازی سخت تر و سخت تر خواهد شد. ما گل اول را به ثمر رساندیم و آن ها گل برابر را زدند و این به خاطر اشتباهی بود که از طرف ما سر زد با همه این اوصاف از اینکه 4 گل به ثمر رساندیم احساس غرور می کنم و برای راهیابی به نیمه نهایی به تیمم تبریک می گویم."
Steghlal آنلاین نیست.  
گزارش پست خلاف
پاسخ با نقل قول
یک کاربر به این پست سپاس داده است.
قدیمی 06-23-2012, 02:57 PM   #160
ناظم انجمن فوتبال داخلی
 
 آواتار Steghlal
 
نوشته ها: 268

سپاس : 572
پیش فرض

خدیرا اهرم پیروزی آلمان بر دروازه آهنین یونان

هافبک آلمانی، سامی خدیرا نقشی بسیار حیاتی را در پیروزی تیمش مقابل یونان ایفا کرد.
به گزارش اوج نیوز، حملات شناور آلمان ها توانست یونان را 4-2 در هم بشکند. توانایی که سامی خدیرا از آن طریق آلمان را بر یونان دیکته کرد مورد تمجید همگان قرار گرفت. خدیرا به همراه اوزیل دو بازیکن کلیدی در قهرمانی رئال مادرید بودند و هماهنگی این بازیکن باهم تیمی مادریدی اش توانست حملات آلمان را به زیبایی رهبری کند، مهاجمان را تغذیه کند و نمره 9.59 را از جناح کاستروا ادج کسب کند.

خدیرا توانسته با 70 پاس صحیح از مجموعه 78 پاسی که ارسال کرده است، بالاتر از همه قرار بگیرد. خدیرا همچنین فابلیت های هجومی نسبتا مناسبی دارد که اورا به یک بازیکن منحصر به فرد تبدیل می کند.
Steghlal آنلاین نیست.  
گزارش پست خلاف
پاسخ با نقل قول
یک کاربر به این پست سپاس داده است.
پاسخ

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش

مجوز های ارسال و ویرایش
شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلک ها فعال است
[IMG] فعال است
کد HTML غیر فعال است
Trackbacks are غیر فعال
Pingbacks are غیر فعال
Refbacks are غیر فعال
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO

Persian Language By WebAlfa Ver 2.8