آخرين ارسال ها

قدیمی 06-04-2013, 11:32 AM   #231
غیر فعال
 
 آواتار shadan
 
نوشته ها: 10,238

سپاس : 74,056
پیش فرض

برگزاری آخرین تمرین تیم ملی برگزار در هوای غبارآلود قطر
فوتبال ایران/ملی پوشان اخرین تمرین خود را در ورزشگاه السد دوحه برگزار کردند
به گزارش اوح نیوز و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، تیم ملی کشورمان که در دوحه به سر می برد آخرین تمرین خود را در هوای غبارآلود قطر و با حضور میهمانان ویژه برگزار کرد.

تمرین تیم ملی که به مدت يک ساعت و در ورزشگاه السد دوحه، محل برگزاری دیدار تیم ملی ایران و قطر انجام شد با صحبتهای کی روش آغاز شد و پس از انجام حرکات کششی و گرم کردن، ملی پوشان تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی انجام دادند و با پوشیدن لباسهای زرد و قرمز به دو گروه تقسیم شده و آخرین تمرین خود پیش از دیدار مقابل قطر را انجام دادند.
تمرین امروز حواشی خاصی داشت.دکتر محمدعباسی ، وزیر ورزش و جوانان و هیات همراه و رئیس و دبیرکل فدراسیون این تمرین را از نزدیک تماشا کردو
دکتر محمدجواد آسایش ،سفیر ایران در قطر نیز از دیگر مسئولانی بود که از نزدیک شاهد آخرین تمرین بازیکنان تیم ملی بودند.
کریم باقری و خداداد عزیزی دو تن از پیشکسوتان که به دعوت فدراسیون فوتبال برای دیدن این دیدار به دوحه آمده اند، در کنار ملی پوشان حضور یافتند و پس از تمرین با بازیکنان صحبت کردند.

تمرین تیم ملی در هوای غبار آلود دوحه و در ورزشگاه 15 هزار نفری السد برگزار شد.
shadan آنلاین نیست.  
گزارش پست خلاف
تعداد 4 کاربر به این پست سپاس داده اند.
قدیمی 06-05-2013, 02:25 PM   #232
غیر فعال
 
 آواتار shadan
 
نوشته ها: 10,238

سپاس : 74,056
پیش فرض

راه صعود به جام جهانی هموار شد/سه امتیاز ارزشمند دوحه در حساب ایرانتیم ملی فوتبال ایران با برتری مقابل قطر در خاک این کشور به صعود به جام جهانی امیدوار شد.

به گزارش ایسنا، ملیپوشان ایران در پنجمین دیدار خود در مرحله مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل با تک گل قوچاننژاد (66) به یک پیروزی ارزشمند دست یافت.

در دقایق ابتدایی، بازی بیشتر در میانه میدان دنبال شد. حساسیت بازی ایجاب می کرد که دو تیم احتیاط را بیشتر در دستور کار قرار دهند. در 5 دقیقه ابتدایی بازی تنها اتفاقهای مهم موقعیت تک به تک ایران بود که آفساید اعلام شد، در سوی مقابل دفع خطرناک رحمان احمدی نیز میتوانست باعث فروپاشی دروازه ایران شود که توپ پس از برخورد با بازیکن قطری راهی اوت شد.

ملیپوشان ایران رفته رفته به بازی سوار شدند، اما قطریها هر بار با پرس شدید اجازه بازی سازی در عمق را نمیدادند.

چند سایت خطرناک فرصتهای نصفه و نیمهای را برای ایران ایجاد کرد، اما دروازه قطر جدی تهدید نشد.

در یکی از بهترین موقعیتهای نیم ساعت اول بازی، خسرو حیدری از مدافع مستقیم خود در جناح راست عبور کرد، اما سانتر او به مهاجمان ایران نرسید.

در دقیقه 19 قطریها موقعیت مشابهی ایجاد کردند، اما دروازه ایران روی سانتر ارسالی آنها از سمت راست تهدید نشد.

ملیپوشان ایران در این دیدار بازی بدی از خود به نمایش نگذاشتند، اما کارهای ترکیبی و تاکتیکی کمتر به چشم میخورد. قطر که در تهران با اندیشههای تدافعی و با هدف گرفتن مساوی به ورزشگاه آزادی آمده بود در نیمه نخست چندان هجومی ظاهر نشد.

در دقیقه 23 حرکت بازیکنان از جناح راست که کاملا از سمت چپ فعالتر بود، نکونام را در موقعیت شوتزنی قرار داد، اما ضربه آرام او را سنگربان قطر به آسانی مهار کرد.

دو دقیقه بعد قوچان نژاد در موقعیت تک به تک قرار گرفت، اما چندین متر در آفساید بود و نتوانست به حرکتش ادامه دهد.

بازی در حالی به دقیقه سی میرسید که آمار برتری قطر را در مالکیت توپ نشان میداد (64-36) و این مساله کاملا نگران کننده بود. چرا که توپ کمتر در میانه میدان در اختیار ایران بود، و بیشتر حملههای ایران با ارسال بلند از جناحین صورت میگرفت. کاری که حیدری بارها و بارها انجام داد.

دن گاسپار دستورهای کیروش را که به دلیل محرومیت روی نیمکت نبود، به نمازی میداد. سرمربی قطر نیز چندباری از محدوده فنی خارج شد که داور چهارم به او تذکر داد.

در دقیقه 31 سرانجام یک فرصت گلزنی عالی ایجاد شد که برای تیم میزبان بود، مهاجم تیم ملی قطر در موقعیت تک به تک قرار گرفت، اما ضربه دقیق حسن پس از برخورد به تیر دروازه به زمین برگشت تا ملیپوشان نفس راحتی بکشند.

در دقیقه 34 مهاجم قطر در حالی که از امیرحسین صادقی عقب بود با استارتی سریع میرفت تا درون محوطه خطرساز شود، اما پس از برخورد با صادقی نقش زمین شد و داور نیز اعتقادی به خطا نداشت.

قطریها که در دقایق پایانی نیمه بهتر بازی میکردند از سمت چپ صاحب یک موقعیت دیگر شدند، اما شوت زاویه بسته مهاجم این تیم با اختلاف راهی اوت شد.

در دقیقه 38 بالاخره سمت چپ ایران نیز فعلا شد اما سانتر ارسالی باز هم فایدهای برای ایران نداشت.

در دقیقهی 42 موقعیت خطرناک ایران به گل تبدیل نشد. ضربه ایستگاهی شجاعی بود که سنگربان قطر با واکنشی مناسب دروازهاش را نجات داد.

در حالی که بازی رو به پایان بود، ایران یک فرصت عالی دیگر را نیز از دست داد، سانتر عالی تیموریان به قوچاننژاد رسید، اما ضربه سر او را قاسم برهان از یک قدمی دفع کرد تا دو تیم در موقعیتهای گل جدی مساوی شوند.

نیمهدوم به دلیل مشکل لباس قاسم برهان، دروازهبان با تجربه قطر با چند دقیقه تاخیر آغاز شد و دقایق آغازین همانند نیمه نخست باز هم دو تیم با احتیاط کار را دنبال کردند.

در دقیقه 51 خطای خطرناک قطریها روی مسعود شجاعی ضربه ایستگاهی نصیب ایران کرد، اما نکونام به جای ضربه مستقیم توپ را سانتر کرد.

در دقیقه 54 پاس عالی حیدری به شجاعی رسید، اما مدافع قطری اجازه نداد لژیونر ایران در موقعیت تک به تک به توپ ضربه بزند. کرنر ارسالی خطرناک بود، اما قطر که این لحظات در لاک دفاعی فرو رفته بود باز هم دروازهاش بسته ماند.

در دقیقه 59 تکل خشن بلال بر روی پای جباری باعث مصدومیت او شد. بلال کارت زرد دریافت کرد و جباری هم به زمین بازگشت.

قوچاننژاد سرانجام در دقیقه 66 شادی را به اردوی ایران آورد. در حالی که به نظر میرسید با کمتعداد بودن بازیکنان ایران حمله به جایی نرسد، اما پاس عمقی نکونام به جباری رسید و اشتباه مدافع قطری در دفع توپ قوچاننژاد را در موقعیت تک به تک قرار داد و او نیز به زیبایی با ضربه دقیق گوشه دروازه قاسم برهان را نشانه رفت.

گل ایران ورزشگاه را کاملا ساکت کرد.

پس از این گل ایران چند فرصت دیگر نیز به دست آمد، اما هربار قوچان نژاد در آفساید بود که یک بار نیز به دلیل ضربه به توپ پس از سوت کارت زرد دریافت کرد.

در دقیقه 78 شجاعی در محوطه جریمه با بی احتیاطی محض روی بلال خطا کرد، اما جنگ روانی کیروش کارش را کرد و داور سنگاپوری که در این دیدار مهربانتر از بازی کره نشان میداد دستور به ادامه بازی داد.

سه دقیقه بعد قوچان نژاد روی پاس عالی نکونام تک به تک شد اما قاسم برهان دست او رو خواند و دریبل نخورد و تنها یک خطا برای ایران بیرون محوطه جریمه به دست آمد. سنگربان قطر هم کارت زرد گرفت.

کرنر های پیاپی ایران جگری پوشان را به وحشت انداخته بود، اما قاسم برهان چند بار دیگر با واکنشهای خوب دروازهاش را نجات داد.

در دقیقه 83 خلعتبری جای جباری وارد زمین شد و ابراهیمی نیز جای قوچان نژاد را گرفت. در حالی که داور 5 دقیقه وقت اضافه گرفته بود، رضایی نیز جای خسرو حیدری وارد زمین شد تا هر سه تعویض ایران در ده دقیقه پایانی انجام شود.

ایران با این پیروزی 10 امتیازی شد و شانس صعودش را افزایش داد. قطر نیز با توجه به این که تنها یک بازی دیگر دارد، تا حد بسیار زیادی شانس صعودش را از دست داد.
shadan آنلاین نیست.  
گزارش پست خلاف
تعداد 3 کاربر به این پست سپاس داده اند.
قدیمی 06-06-2013, 06:18 PM   #233
غیر فعال
 
 آواتار shadan
 
نوشته ها: 10,238

سپاس : 74,056
پیش فرض

گلزنان ایران در راه جام جهانی 2014‎ / نکونام در صدر قرار دارد

ورزش > فوتبال ملی - تیم ملی ایران در راه جام جهانی 2014 تاکنون 25 گل به ثمر رسانده است اما در مرحله نهایی فقط 3 گل زده است که این سه گل با 3 پیروزی همراه بوده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تیم ملی ایران تاکنون در 3 مرحله مقدماتی جام جهانی 14 بازی انجام داده که 8 برد و 4 تساوی و 2 باخت بدست آورده است. تیم ملی 5 گل در مرحله اول، 17 گل در مرحله دوم و فقط 3 گل در مرحله نهایی زده است. گلزنان تیم ملی ایران در مسابقات مقدماتی جام جهانی 2014 عبارتند از :

4 گل: جواد نکونام

3 گل: مجتبی جباری، کریم انصاری فرد

2 گل: هادی عقیلی، اشکان دژآگه، محمدرضا خلعتبری، غلامرضا رضایی، آندرانیک تیموریان

یک گل: سعید دقیقی، جلال حسینی، علی کریمی، میلاد میداودی، رضا قوچان نژاد
shadan آنلاین نیست.  
گزارش پست خلاف
تعداد 3 کاربر به این پست سپاس داده اند.
قدیمی 06-11-2013, 10:55 PM   #234
غیر فعال
 
 آواتار shadan
 
نوشته ها: 10,238

سپاس : 74,056
پیش فرض

ایران پشت در جام جهانی/ ملیپوشان با 4 گل لبنان را در هم کوبیدند

تیم ملی ایران با برتری چهار بر صفر برابر لبنان یک گام بلند برای صعود به جام جهانی برزیل برداشت.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دیدار تیم ملی ایران برابر لبنان در رقابتهای مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل با برتری چهار بر صفر ملی پوشان کشورمان به پایان رسید. گلهای ایران را محمدرضا خلعتبری (39)، قوچان نژاد (46)، جواد نکونام (1+45و 85) به ثمر رساندند.

ملی پوشان ایران از همان دقیقه نخست فشار زیادی را روی دروازه لبنان ایجاد کردند و موقعیتهای زیادی را بدست آوردند و در نهایت مزد برتریشان را با این پیروزی بدست آوردند.

در دقیقه دوم این دیدار رضا قوچان نژاد در حالی که در آستانهی تک به تک شدن با دروازهبان لبنان بود، از سوی مدافع لبنان سرنگون شد. داور ژاپنی در این صحنه اعتقادی به خطا نداشت.

در دقیقه هفتم ارسال خوب جباری بر روی دروازه لبنان میتوانست خطرساز شود که رضا قوچان نژاد هرچه تلاش کرد نتوانست به این توپ برسد تا این موقعیت هم از دست برود.

در دقیقه هشتم ارسال زیبای حیدری به قوچان نژاد رسید که ضربهی سر شیرجهای این بازیکن به شکلی خطرناک از کنار دروازه لبنان راهی اوت شد.

در دقیقه نهم شوت سنگین جباری با فاصلهای اندک از کنار دروازه لبنان راهی اوت شد.

در دقیقه یازدهم شوت قواچان نژاد از پشت محوطه جریمه لبنان، از کنار دروازهی این تیم راهی اوت شد.

در ادامه این دیدار، بازی به سمت تعادل پیش رفت تا آنکه در دقیقه 24 حرکت دیدنی خسرو حیدری باعث شد خلعتبری در موقعیت خوبی قرار بگیرد که این بازیکن با یک ارسال خوب درون محوطه جریمه تلاش کرد تا قوچان نژاد را صاحب توپ کند ولی او هرچه تلاش کرد نتوانست به این توپ برسد تا کار همچنان با تساوی بدون گل ادامه یابد.

در دقیقه 33 بار دیگر ملیپوشان کشورمان فرصت گلزنی داشتند. نفوذ خوب خسرو حیدری از جناح راست موجب شد تا در کنار محوطه شش قدم فرصت مناسبی را بدست آورد اما پاس او به قوچان نژاد را عباس حسن در اغوش گرفت.

در دقیقه 34 خلعتبری با نفوذ در محوطه جریمه لبنان در موقعیت شوت زنی خوبی قرار گرفت ولی ضربهی او را دروازهبان لبنان با واکنشی مناسب راهی کرنر کرد.

در دقیقه 36 لبنانیها تک موقعیت نیمهی اول خود را بدست آوردند و ضربهی مهاجم لبنان را رحمان احمدی به خوبی در آغوش گرفت.

در دقیقه 38 بار دیگر خسرو حیدری از جناح راست نفوذ کرد ولی بازهم مدافعان لبنان مانع از ایجاد خطر جدی بر روی دروازهی لبنان شدند.

در دقیقه 39 این دیدار گل نخست نیمهی اول را ایران به ثمر رساند. مجتبی جباری با یک پاس زیبا محمدرضا خلعتبری را صاحب توپ کرد تا این بازیکن با نفوذ در محوطه جریمه لبنان و در شرایطی تک به تک، توپ را دور از دستان دروازهبان لبنان وارد دروازه کند. او گلش را به امید عباسی ( آتش نشان فداکار ) تقدیم کرد.

با آغاز نیمهی دوم تیم ملی ایران خیلی زود به گل رسید. در همان دقیقه نخست قوچان نژاد روی پاس خوب مجتبی جباری صاحب توپ شد و با جا گذاشت مدافع لبنان با ضربهای دیدنی دروازهی لبنان را برای بار سوم باز کرد.

یک دقیقه پس از گل سوم تیم ملی به لبنان، ارسال زیبای خلعتبری میتوانست برای بار چهارم دروازهی لبنان را باز کند اما ضربهی بی دقت مسعود شجاعی از مقابل دروازهی لبنان، از بالای دروازهی این تیم راهی اوت شد.

در دقیقه 49 مهاجم لبنان، میتوانست یکی از گلهای خوردهی تیمش را جبران کند اما ضربهی او در دهانهی دروازهی ایران با اختلاف کمی راهی اوت شد.

در دقیقه 51 بار دیگر خلعتبری با نفوذ از جناح چپ، فرصت مناسب را برای قوچان نژاد فراهم کرد ولی ضربهی بی دقت این بازیکن از کنار دروازهی لبنان راهی اوت شد.

در ادامه دیدار بازی شرایطی متعادل به خود دید تا آنکه در دقیقه 78 غلامرضا رضایی با یک ضربه از پشت محوطه جریمه لبنان تلاش کرد تا این دروازه را برای بار چهارم باز کند که ضربهی او در آغوش دروازهبان لبنان قرار گرفت.

در دقیقه 83 این دیدار ارسال زیبای حاج صفی را جواد نکونام با ضربهی سر به سمت دروازهی لبنان زد که ضربه سر نکونام با فاصلهای اندک و به شکلی خطرناک راهی اوت شد تا نتیجه همچنان سه بر صفر باقی بماند.

در دقیقه 85 رضا قوچان نژاد در شرایطی مناسب وارد محوطه جریمه لبنان شد و در زاویهای نچندان مناسب اقدام به شوت زنی کرد که ضربهی او با فاصله از کنار دروازه لبنان راهی اوت شد.

در دقیقه 86 جواد نکونام گل چهارم تیم ملی ایران را به ثمر رساند. شوت فنی این بازیکن از پشت محوطه جریمهی لبنان وارد دروازهی این تیم شد.

در دقایق پایانی ایران چند بار میتوانست به گل پنجم برسد، اما ضربهی بازیکنان ایران هر بار با بیدقتی به بیرون رفت که آخرین ضربه را خلعتبری زد. این بازی پس از سه دقیقه وقت اضافه به پایان رسید.

در این دیدار رحمان احمدی، پژمان منتظری، سیدجلال حسینی، خسرو حیدری، هاشم بیکزاده (احسان حاج صفی از دقیقه 79)، جواد نکونام، آندرانیک تیموریان، رضا قوچاننژاد، مجتبی جباری (غلامرضا رضایی از دقیقه 70)، مسعود شجاعی (محسن مسلمان از دقیقه 69) و محمدرضا خلعتبری برای تیم ملی برابر لبنان به میدان رفتند.

ایران با این پیروزی 13 امتیازی شد و پس از کره 14 امتیازی در ردهی دوم گروه قرار گرفت، تا در روز پایانی با یک مساوی مقابل کره جنوبی هم تقریبا صعودش را مسجل کند. این بازی سه شنبه 28 خرداد در اولسان برگزار میشود.
shadan آنلاین نیست.  
گزارش پست خلاف
تعداد 2 کاربر به این پست سپاس داده اند.
قدیمی 06-12-2013, 10:36 PM   #235
غیر فعال
 
 آواتار shadan
 
نوشته ها: 10,238

سپاس : 74,056
پیش فرض

تیم ملی فوتبال به کره جنوبی رفت

بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران عازم کرهجنوبی شدند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، تیم ملی فوتبال ایران که برای حضور در جام جهانی برزیل به کسب حداقل امتیاز در دیدار حساس برابر کره جنوبی نیاز دارد امروز و پس از برگزاری مراسم بدرقه به فرودگاه امام عزیمت کرد و از آنجا راهی کرهجنوبی شد.

در این مراسم که در هتل محل اقامت ملیپوشان برگزار شد، بازیکنان تیم ملی پس از گذشتن از زیر قرآن سوار بر اتوبوس شدند تا به فرودگاه امام بروند.

معاونت فرهنگی فدراسیون برای مراسم برنامه خاصی تدارک دیده بود و بازیکنان پس از عبور از زیر قرآن، با گرفتن لوحهایی از سوره آیتالکرسی سوار بر اتوبوس شدند. این در حالی است که حضور پرتعداد خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران تلویزیونی و حمایت آنها از تیم ملی یکی از نکات حاشیهای این مراسم بدرقه بود.

رضا قوچان نژاد تا آخرین لحظه حضور خود در هتل در کنار خانوادهاش حاضر بود.
shadan آنلاین نیست.  
گزارش پست خلاف
تعداد 3 کاربر به این پست سپاس داده اند.
قدیمی 06-13-2013, 03:18 PM   #236
غیر فعال
 
 آواتار shadan
 
نوشته ها: 10,238

سپاس : 74,056
پیش فرض

ورود ملی پوشان فوتبال ایران به شهر˝اولسان ˝کره جنوبی


خبرگزاری پانا: تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران صبح امروز پنجشنبه وارد شهر ˝اولسان ˝ در جنوب کره جنوبی شد.


به گزارش خبرگزاری پانا، کاروان ورزشی ایران که امیدوار به ورود به جام جهانی برزیل است - حدود ساعت 9 صبح امروز با یک پرواز چارتر وارد شهر بندری "پوسان " شد.
ملی پوشان کشورمان پس از یک پرواز طولانی وخسته کننده سپس ازطریق زمینی به شهر اولسان جایی که قرار است روزسه شنبه آینده با تیم ملی کره جنوبی روبرو شوند حرکت کردند.
شهر اولسان درحدود 70 کیلومتری بندرپوسان قرار دارد اعضای تیم ملی ایران در یکی از هتل های شهر اولسان مستقرشدند.
ملی پوشان کشورمان پس از استراحت تمرین های خود را در این شهر واقع درجنوب کره جنوبی و با هوای رطوبتی آغاز می کنند.
اعضای تیم ملی فوتبال و همراهان فردا(جمعه) نیزهمگام با ملت ایران درپای صندوق رای برای شرکت در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری حضور می یابند.
یک صندوق رای اختصاصی ازسوی سفارت ایران برای شهر اولسان درنظرگرفته شده است.
تیم ملی فوتبال کشورمان برای برگزاری آخرین دیدار خود در انتخابی جام جهانی برزیل به کره جنوبی سفر کرده است.
این دیدار برای ایران خیلی حساس است و اگر تیم ملی فوتبال به تساوی و یا پیروزی دست یابد راهی جام جهانی می شود.
shadan آنلاین نیست.  
گزارش پست خلاف
تعداد 3 کاربر به این پست سپاس داده اند.
قدیمی 06-13-2013, 06:09 PM   #237
غیر فعال
 
 آواتار shadan
 
نوشته ها: 10,238

سپاس : 74,056
پیش فرض

نخستین تمرین ملیپوشان فوتبال در اولسانورزش > فوتبال ملی - نخستین تمرین تیم ملی فوتبال در اولسان برگزار شد.


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، تیم ملی فوتبال ایران ساعت 10 صبح به وقت محلی وارد بوسان شد و با اتوبوس به مدت یک ساعت به سمت شهر اولسان حرکت کرد.اعضای تیم ملی دیشب و راس ساعت 21 تهران را به مقصد بوسان ترک کردند، کاروان تیم ملی در این سفر با هواپیمایی که شرکت آسمان (اسپانسر تیم ملی) برای آنها تدارک دیده بود به سمت کره رفت و ملیپوشان در طول مسیر توانستند به خوبی استراحت کرده و به محض رسیدن به بوسان و استراحتی کوتاه تمرینات خود را از سر بگیرند.
اولین تمرین تیم ملی فوتبال ایران در اولسان ساعت 17 به وقت محلی برگزار شد و بازیکنان در تمرینات خود فعالیتهای سبک، شاداب و ریکاوری انجام دادند.در زمان برگزاری نخستین تمرین تیم ملی در اولسان رسانه های کره ای استقبال چشمگیری از این تمرین داشتند و از سرمربی تیم ملی درخواست مصاحبه کردند که مورد موافقت وی قرار گرفت.
صحبتهای کارلوس کروش در خصوص چوی - سرمربی کره جنوبی بازتاب گسترده ای در رسانه های محلی کره جنوبی داشته است.
shadan آنلاین نیست.  
گزارش پست خلاف
تعداد 2 کاربر به این پست سپاس داده اند.
قدیمی 06-14-2013, 10:23 PM   #238
غیر فعال
 
 آواتار shadan
 
نوشته ها: 10,238

سپاس : 74,056
پیش فرض

شاگردان کیروش کارهای تاکتیکی را مرور کردند

ملی پوشان ایران بعد از ظهر امروز در شهر اولسان کره جنوبی سومین تمرین خود را زیر نظر کارلوس کیروش پیگیری کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، سومین روز از تمرین تیم ملی فوتبال در حالی ساعت 16:30(به وقت محلی) و به مدت یک ساعت و نیم برگزار شد که بازیکنان پس از گرم کردن و انجام حرکات کششی، مرور کارهای تاکتیکی را در دستور تمرینی خود قرار دادند.

طبق اعلام کادر فنی تیم ملی، خوشبختانه بازیکنان در شرایط خوبی به سر میرند و تمرینات خود را انجام میهند.

گفتنی است امروز هوای شهر اولسان ابری و در برخی از ساعت با بارش باران نیز همراه بود.

لازم به ذکر است صبح فردا هم ملی پوشان تمرینات خود را برای آمادگی هر چه بیشتر جهت شرکت در آخرین دیدار از مرحله مقدماتی رقابتهای جام جهانی 2014 برزیل پیگیری می کنند.
shadan آنلاین نیست.  
گزارش پست خلاف
یک کاربر به این پست سپاس داده است.
قدیمی 06-17-2013, 12:19 PM   #239
غیر فعال
 
 آواتار shadan
 
نوشته ها: 10,238

سپاس : 74,056
پیش فرض

آخرین تمرین تیم ملی در زمین اصلی/ملیپوشان ظهر چهارشنبه باز میگردند

تیم ملی ایران امروز آخرین تمرین خود را در ورزشگاه مونسو برگزار میکند.
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، تیم ملی ایران عصر فردا ساعت 16 و 30 دقیقه در آخرین دیدار خود در مرحله انتخابی جام جهانی 2014 به مصاف تیم ملی کره جنوبی میرود. تیم ملی آخرین مراحل آمادهسازی خود قبل از این مسابقه را پشت سر میگذارد.

ملی پوشان امروز در هتل هیوندای تمرین سبکی را زیرنظر کارلوس کیروش برگزار کردند. قرار است امروز از ساعت 19 به وقت محلی آخرین جلسه تمرینی تیم ملی در ورزشگاه مونسو برگزار شود.

از ساعت 18 و 30 دقیقه به وقت کره کارلوس کیروش پاسخگوی خبرنگاران ایرانی و کرهای خواهد بود. خبرنگاران ایرانی شب گذشته وارد اولسان شده و در هتل وا مستقر شدند.

تیم ملی قرار است چهارشنبه ظهر و پس از بازی سهشنبه شب به تهران برگردد.

به گفته مهدی محمد نبی دبیر کل فدراسیون فوتبال، وضعیت بازیکنان بسیار خوب است و تیم ملی برای بازی فردا شب مصدومی ندارد.
shadan آنلاین نیست.  
گزارش پست خلاف
تعداد 3 کاربر به این پست سپاس داده اند.
قدیمی 06-19-2013, 12:38 AM   #240
غیر فعال
 
 آواتار shadan
 
نوشته ها: 10,238

سپاس : 74,056
پیش فرض ایران برای چهارمین بار به جام جهانی صعود کرد/ پرواز به بهشت ریو از جهنم اولسان

ایران برای چهارمین بار به جام جهانی فوتبال صعود کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ملی پوشان ایران با یک نمایش منطقی و به دور از احساس توانستند با نتیجه یک بر صفر حسرتی که چهار سال پیش در کره در دل ایرانی ها ماند، در همین کشور به اشک شوق تبدیل کنند.

ایران در رقابت های مقدماتی با 5 پیروزی، یک تساوی و دو شکست با 16 امتیاز به عنوان تیم نخست گروه خود راهی جام جهانی شد. نکته جالب کسب 9 امتیاز از این شانزده امتیاز در سه بازی آخر بود. جایی که امیدها بسیار کم شده بود.

شاگردان کی روش که در دیدارهای اول چندان مطمئن نشان نداده بودند، در سه بازی اخیر خود کاری کردند کارستان. گرفتن شش امتیاز از کره جنوبی و دبل کردن تیمی که چهار سال پیش ایران را از جام جهانی محروم کرد، لذتی فراتر از پاسخ دادن به کری خوانی های نه چندان دوستانه داشت.

ایران پیش از این در جام جهانی 1978 آرژانتین، 1998 فرانسه و 2006 آلمان شرکت کرده بود و با توجه به روند یکیدرمیان حضور در جام جهانی این بار نوبت ما بود که در بزرگ ترین رویداد فوتبالی جهان در عرصه ملی شرکت کنیم.

مردان آریایی در جام جهانی نتوانسته اند از گروه خود صعود کنند، ایران تنها یک برد در جام جهانی به دست آورده که مقابل آمریکا در سال 1998 به دست آمده است.

با توجه به برگزاری رقابت های مقدماتی در جام جهانی در سایر قاره ها ایران به عنوان سومین تیم راهی جام جهانی 2014 شد. پیش از این ایران، ژاپن و استرالیا صعود خود به جام جهانی را جشن گرفتند.

دیدار حساس تیمهای ملی ایران و کره جنوبی در هفته پایانی دور انتخابی جام جهانی 2014 برزیل از ساعت 16:30 به وقت تهران در ورزشگاه مونسوی شهر اولسان آغاز شد.

تیم ملی در این بازی با ترکیب رحمان احمدی، سید جلال حسینی، پژمان منتظری، امیرحسین صادقی، هاشم بیکزاده، جواد نکونام، آندرانیک تیموریان، مجتبی جباری، مسعود شجاعی و رضا قوچاننژاد وارد میدان شد.

- دقیقه یک: پاس بلند و عمقی پژمان منتظری پشت مدافعان کره جنوبی به رضا قوچاننژاد رسید اما در حالی که مهاجم ایران با دروازهبان کره تک به تک شده بود پرچم آفساید از سوی کمکداور بالا رفت.


تیم ملی فوتبال ایران
- دقیقه 4: اولین کرنر بازی را کرهایها روی دروازه تیم ملی ارسال کردند که رحمان احمدی به خوبی این توپ را مهار کرد.

- دقیقه 6: ووک مهاجم کره جنوبی روی سانتری که از سمت چپ دروازه ایران ارسال شد ضربه سرضرب و محکمی را شلیک کرد که شوت او با اختلافی کمی از بالای دروازه به بیرون رفت تا نخستین موقعیت خطرناک بازی به وجود آمده باشد.

- دقیقه 11: تیم ملی روی یک ضدحمله با چهار نفر به دروازه کره جنوبی نزدیک شد اما پاس عمقی مسعود شجاعی به مجتبی جباری نرسید.

- دقیقه 12: کرهایها از سمت چپ دروازه ایران برای سانتر اقدام کردند که توپ بلند آنها از روی سر همه رد شد و از سوی دیگر به اوت رفت.

- دقیقه 13: کرهایها یک بار دیگر از سمت چپ دروازه ایران حمله کردند که شوت محکم لی دونگ کوگ که در این بازی کاپیتان تیم میزبان است، به راحتی در دستان رحمان احمدی قرار گرفت.

- دقیقه 18: خطای امیرحسین صادقی روی ووک باعث شد که کرهایها پشت محوطه جریمه ایران صاحب یک موقعیت خوب شوند. ضربه ووک که سعی کرد این توپ را مستقیم شلیک کند با اختلاف از کنار دروازه بیرون رفت.

- دقیقه 20: سانتر بلند مدافع کره که از میانه میدان ارسال شده بود با ضربه سر مهاجم این تیم میرفت که تبدیل به یک موقعیت خطرناک برای میزبان شود اما رحمان احمدی این توپ را مهار کرد.

- دقیقه 21: بار دیگر تیم میزبان از سمت راست خود روی دروازه ایران سانتر کرد و در حالی که این توپ تبدیل به موقعیتی خطرناک برای کره شده بود و ضربه سون هیونگ مین از بالای دروازه به بیرون رفته بود، داور به نشانه خطا روی امیرحسین صادقی در سوت خود دمید.

- دقیقه 23: شاگردان چوی در ادامه بازی مستقیم توپ بلندی را به پشت محوطه جریمه ایران ارسال کردند که ووک با سینه پاسی را به همبازی خود داد که شوت مهاجم کره با اختلاف فراوان به بیرون رفت.

- دقیقه 26: مسعود شجاعی توپ را در میانه میدان از دست داد و در حالی که قصد داشت اشتباه خود را جبران کند، روی بازیکن کره مرتکب خطا شد. ضربه آزاد کرهایها که به تیر دو فرستاده شده بود، سودی برای میزبان نداشت و این توپ هم به بیرون رفت.

- دقیقه 29: تاکتیک ارسال توپهای بلند از سوی کرهایها ادامه یافت و پس از آنکه بار دیگر مهاجمان میزبان ضربه سر اول را زده بودند، توپ بعدی راه به جایی نبرد.


- دقیقه 35: خسرو حیدری برای نخستین بار در سمت راست زمین استارت زد اما پس از اینکه این توپ به اوت رفت و در یک رفت و برگشت در محوطه جریمه به قوچان نژاد رسید داور به نشانه خطای هند توپ را به کرهایها داد.

قطر در دقیقه 38 بازی خود با ازبکستان توانست با زدن گل به میزبان خود معادلات گروه را طور دیگری رقم بزند تا ایران امیدواری بیشتری برای صعود مستقیم به جام جهانی داشته باشد.

دقیقه 40: ایران در میانه میدان صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که اکثر مدافعان سرزن تیم ملی روی این ضربه ایستگاهی به محوطه جریمه کره جنوبی رفتند اما سانتر مسعود شجاعی را مدافعان میزبان برگرداندند و در حالی که روی ضدحمله مهاجم کره در موقعیت تک به تک با رحمان احمدی قرار گرفته بود، فشار خسرو حیدری و دروازهبان ایران باعث شد بازیکن کره این موقعیت را از دست دهد و خطری جدی از دروازه ایران دور شود.

دقیقه 45: کرهایها بار دیگر سعی داشتند با ارسال توپهای مستقیم دروازه ایران را تهدید کنند اما کاری از پیش نبردند.

تیم ملی ایران در نیمه نخست با تاکتیک اتخاذ شده از سوی کارلوس کیروش بیشتر به بازی احتیاط آمیز مقابل کره پرداخت و کمتر توانست به دروازه تیم میزبان نزدیک شود.

نیمه دوم


- دقیقه 47: نخستین حمله از سوی کرهایها انجام شد که سانتر بلند بازیکن این تیم با اختلاف فراوان از بالای دروازه ایران به بیرون رفت.

- دقیقه 49: توپگیری خوب مسعود شجاعی در میانه میدان قوچان نژاد را در محوطه جریمه کره جنوبی صاحب یک موقعیت خوب کرد اما مهاجم استاندارد لیژ پس از چند ثانیه توپ را گم کرد تا ایران باز هم از خلق موقعیت روی دروازه کره باز مانده باشد.

- دقیقه 52: ایران به وسیله شجاعی در زمین کره جنوبی صاحب توپ بود که این بازیکن در ادامه عملکرد نه چندان مناسب خود در چند بازی گذشته با دادن پاس اشتباه، توپ را از دست داد.

- دقیقه 56: خطای آندرانیک تیموریان در میانه میدان نخستین کارت زرد بازی را برای او به همراه داشت.
- دقیقه 57: سانتر کرهایها از سمت چپ دروازه ایران پس از رد شدن از روی سر مهاجم تیم میزبان، به رحمان احمدی رسید که او با سینه خود و به راحتی توپ را کنترل کرد.

- دقیقه 60: پاس عمقی خسرو حیدری برای قوچان نژاد در حالی که در ابتدا در اختیار مدافع کره بود، با اشتباه این بازیکن و تیزهوشی مهاجم ایران به موقعیت تک به تک برای تیم ملی تبدیل شد که قوچان نژاد بار دیگر با موقعیتشناسی خود و یک ضربه دقیق و حساب شده ایران را با یک گل پیش انداخت. گل ایران کل نیمکت ایران منفجر کرد. بازیکنان ذخیره به زمین ریختند و شادمانی کردند. چند تن هم پرچم ایران را مقابل هواداران کره ای به رقص در آوردند.

- دقیقه 63: ایران صاحب نخستین ضربه کرنر خود شد که سانتر مسعود شجاعی با ضربه سر مجتبی جباری همراه شد اما این توپ به بیرون رفت.

- دقیقه 66: نخستین تعویض بازی را کرهایها انجام دادند و طی آن لی کئون هو به جای جی دونگ وارد زمین شد.
- دقیقه 68: حمله کرهایها پس از چند رفت و برگشت در سمت راست دروازه ایران و روی خطایی که مجتبی جباری انجام داد منجر به ضربه ایستگاهی دیگری برای میزبان شد. سانتر کرهایها اما با ضربه سر ضعیف مهاجم این تیم راه به جایی نبرد. در همین دقیقه غلامرضا رضایی اولین بازیکن تعویضی ایران بود که به جای خسرو حیدری مصدوم وارد زمین شد.

- دقیقه 70: کره جنوبی با سانتر پشت مدافعان ایران قصد داشت خطرساز شود که عکسالعمل سریع سید جلال حسینی مهاجم کره را در این صحنه ناکام گذاشت. در برگشت هم ارسال بعدی کرهایها نتیجهای در بر نداشت.

- دقیقه 73: حرکت ترکیبی کرهایها باز هم منجر به ارسال توپ به روی دروازه شد اما سانتر میزبان با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

- دقیقه 76: خطای امیرحسین صادقی در گوشه محوطه جریمه ایران تبدیل به موقعیت خطرناکی برای کره جنوبی شد که ارسال بازیکنان این تیم در حالی که به اوت میرفت به پای منتظری خورد و مقابل مهاجم کره جنوبی افتاد اما سه ضربه پیاپی مهاجمان کره را رحمان احمدی و مدافعان ایران به خوبی مهار کردند تا خطرناکترین فرصت میزبان از دست برود.

در دیدار همزمان ازبکستان و قطر هم و در حالی که قطریها در پایان نیمه نخست یک بر صفر پیش بودند، تیم میزبان در 45 دقیقه دوم به خود آمد و سه بار گلزنی کرد تا با نتیجه 3 بر یک پیش بیفتد.

- دقیقه 82: مسعود شجاعی پشت محوطه جریمه ایران مرتکب خطا شد اما این ضربه ایستگاهی با بیبرنامگی بازیکنان کره از دست رفت. در همین دقیقه احسان حاج صفی به جای شجاعی که کمی دچار مصدومیت هم شده بود وارد زمین شد اما داور چینی به خاطر تاخیر او در خروج از زمین به شجاعی کارت زرد نشان داد.- دقیقه 85: پاس بلند کرهایها پشت محوطه ایران به مهاجم میزبان رسید که شوت محکم لی دونگ گوک با تکل شجاعانه سید جلال حسینی دفع شد.

- دقیقه 86: احسان حاج صفی که تازه نفس بود از سمت چپ استارت زد و در حالی که برای نخستین بار دو مهاجم در محوطه جریمه کره داشتیم، مدافعان میزبان توپ را برگشت دادند.

- دقیقه 88: غلامرضا رضایی با خطای هند ضربه ایستگاهی به کرهایها تقدیم کرد که سانتر آنها با ضربه سر خطرناک بازیکن این تیم با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

- دقیقه 2+90: فرزاد حاتمی به جای رضا قوچان نژاد وارد بازی شد.

- دقیقه 4+90: داور چینی با سوت خود پایان بازی و برتری یک بر صفر تیم ملی فوتبال ایران را بر کره جنوبی اعلام کرد. در بازی همزمان ازبکستان در تاشکند 5 بر یک قطر را از پیش رو برداشت ولی نتوانست به عنوان تیم دوم گروه نخست رقابت های انتخابی همراه تیم ملی ایران به طور مستقیم راهی جام جهانی شود.
خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) راهیابی تیم ملی ایران را به جام جهانی بیستم به جامعه فوتبال و مردم ایران شادباش می گوید./ش
shadan آنلاین نیست.  
گزارش پست خلاف
تعداد 3 کاربر به این پست سپاس داده اند.
موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش

مجوز های ارسال و ویرایش
شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلک ها فعال است
[IMG] فعال است
کد HTML غیر فعال است
Trackbacks are غیر فعال
Pingbacks are غیر فعال
Refbacks are غیر فعال
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO

Persian Language By WebAlfa Ver 2.8