آخرين ارسال ها

قدیمی 08-13-2011, 12:56 AM   #1
پیشکسوت استقلالی

آواتار dean

سپاس : 4,959
پیش فرض برنده نهائی دوره نخست کلید طلایی استقلالی .

با درود به شما دوستان .

برنده نهائی دوره نخست کلید طلایی استقلالی .

آقای سبحان .

کاربری sobhanss .

با تبریک به آقای سبحان و آرزو موفقیت در تمامی مراحل زندگی.

dean آنلاین نیست.  
گزارش پست خلاف
تعداد 150 کاربر به این پست سپاس داده اند.
a-h1361, Abbas70, ABIIIIIIIATE, abolfazlss, Akhavan, ali_04, ali_esteghlali, ali4, alibarca2, alim1112, alim78balavey1, alireza-abi, aminking, amir_0000, amir-0000, amir-azzurri, amiraliazadi, amirhossein1371, amirhousein, amirhtwe, amirmohammad1, Amiry, apple, arash-jon, Arash77, ariniky, arminmj, askar, asmaneh, Atlas_Blue, aziazi, bahareman, Batool7, behbahan7, behnam710, blue_emperor, blue_ros, blueskysky97, Bluevami, civil26, earthquake, ebrom, ehsan92, EskadraneEshgh, farehani, farhad_cr, farhad07, FARTASH, faryad, farzad_ssi, farzanegan, fazell44, hadiiiiiii, hanieh, hanif69, havadare44, heravi, homa, HosseinAkrami, HOUMAN, iraj, issac-abi, jaliljalil, javoonak, KAHN, karimzadeh, loveless24, M-J-H, MAEDE, mahaleghazi, mahdi04, majed7, maryamess, masoud7744, masuod7, mehdisoleimani, memar, meyti3000, Milad_Abi7, miladghazi1994, mofh, moha, mohamadmahdi, Mohammad_Madrid, Mohammad987, mohammadhd, mohsen_200, Mohsen_Abi, mona_abi, monassi, Morteza73, Mostafayaghobi, mreza, mz125, namjoo112, nasser11, parinaz74, pe3are_abi, pesky2010, reza-72, rezatanin, rezatiti, SaeedRahimi, SaeedRahimi7, SajjadHHH, salar18, sami20, sasan_4444, sasang, saye4444, seeeeb, senatoor0937, shadan, shahin_r, shahroz-abi, shama, shok-abi7, sina--blue, sina-abie-abi, sininen_sydan, siroos, sobhanss, sohaC , soorooshbatle, SS-love, ss13ss, Steghlal, Strong, TAJ_IRAN1324, taj1373, tamanaABi, Tamin, timoti, viva78, yasi_1994, yassi, yeganehss, younes0021, yuosef
قدیمی 08-14-2011, 01:02 AM   #2
ناظم انجمن آبی دلان

آواتار sobhanss

سپاس : 531
Exclamation جایزه نهایی کلید طلایی در سال 1389- sobhanss

به نام خدا

با سلام خدمت آبیدلان عزیز

در اواسط سال 89 پیشکسوت محترم استقلالی جناب آقای دین، ایده بسیار جالبی به خرج دادند و تاپیک کلید طلایی را در سایت استقلالی راه اندازی نمودند.

از همان ابتدا شور و شوق خاصی در کاربران و مخصوصا خبرنگاران محترم بوجود آمد و همگی سعی کردند تا به نوعی خود را در این رقابت شرکت دهند.
این را باید اضافه کنم که رفاقت حرف اول را در این رقابت میزد.

در پایان سال از طرف تیم مدیریت سایت، بنده به عنوان برنده نهایی کلید طلایی انتخاب شدم ، از آقایان اخوان، دین و هومن کمال تشکر را دارم.
تمامی خبرنگاران محترم به بنده کمک نمودند تا این عنوان را کسب کنم. دست تمام آبیدلان را میبوسم و برایشان آرزوی موفقیت دارم.
این تصویر هم که مشاهده میکنید جایزه نهایی است که با نظر خودم انتخاب شد.

sobhanss آنلاین نیست.  
گزارش پست خلاف
تعداد 117 کاربر به این پست سپاس داده اند.
a-h1361, ABIIIIIIIATE, abolfazlss, afshins, Akhavan, ali_esteghlali, alim78balavey1, Amir_sp, amir-azzurri, amiraliazadi, amirhossein1371, amirhousein, amirmohammad1, Amiry, arash-jon, Arash77, aseman_abi, asir, Atlas_Blue, bahareman, Batool7, behbahan7, behnam710, blue_ros, bluegirl, Bluevami, cesc, civil26, dean, earthquake, elllliiii, elmira, erorr_one, esi5164, EskadraneEshgh, famin, farasat, farehani, farhad_cr, FARTASH, faryad, hanieh, hanif69, havadare44, heravi, homa, HosseinAkrami, issac-abi, jaliljalil, javoonak, kamran_ss, kuzey, loveless24, M-J-H, maryamess, masuod7, memar, Milad_Abi7, milad69, moha, mohammadmehdi4, mohsen_200, Mohsen_Abi, mona_abi, monassi, morteza3, Morteza73, mreza, mz125, namjoo112, nasser11, neda, NILOOFAR_E_ABI, nima_nima, omidblueboy7, pe3are_abi, pesky2010, rezaesteghlalii, saba_taji_abi, SaeedRahimi, SaeedRahimi7, sahar66, SajjadHHH, sami20, sasan_4444, saye4444, seeeeb, setare, shadan, shahroz-abi, shama, shok-abi7, sina-abie-abi, sohaC , soorooshbatle, SS-love, Steghlal, Strong, TAJ_IRAN1324, TAJ-Steghlal, taj1373, tamanaABi, Tamin, Tevez, timoti, vami, viva78, yeganehss, yuosef, ziba
قدیمی 08-14-2011, 06:01 AM   #3
پیشکسوت استقلالی

آواتار dean

با درود به شما دوستان عزیز

دوره جدید کلید طلایی به زودی آغاز می شود. به اطلاع شما دوستان می رسانم دوره جدید با تغییراتی خواهد بود که فکر کردم شما دوستان باید از آن اطلاع داشته باشید.

این دوره از روز 28 مرداد ماه (08/19/2011) آغاز کار می کند. این قسمت در اولین هفته اول روز جمعه آغاز می شود و برنده آن روز دوشنبه هفته بعد اعلام می شود. ولی از هفته دوم این قسمت از روز دوشنبه آغاز و روز یک شنبه پایان می گیرد.

با توجه به افزایش تعداد اعضا و ادامه این مهم تصمیم گرفته شد هر هفته دو برنده اعلام شود.

با توجه به تلاش و همکاری شما دوستان تصمیم گرفته شد هر هفته یک نفر از خانم ها و یک نفر از آقایان به عنوان برنده اعلام شوند.

ناظم های انجمن همچون اعضا خواهند بود که می توانند هر هفته با توجه به فعالیت به عنوان برنده اعلام شوند.

در این دوره انتخاب و برنده ای برای مدیران سایت در نظر گرفته نشده است. و همچنین انتخاب و یا برنده ای برای پیشکسوتان سایت نیز در نظر گرفته نشده است.

به دلیل تعداد بسیار اعضا و از آنجا که قصد داریم این موقعیت برای همگی یکسان باشد و فرصت کافی برای همه اعضا وجود داشته باشد، برنده نهایی در 22 اسفند ماه 1390 برابر با 12 مارچ 2012 خواهد بود.

جایزه ای که برای دو برنده نهایی در نظر گرفته شده پیراهن تیم مورد علاقه (ملی یا باشگاهی) میباشد.

با سلام خدمت همه دوستان استقلالی

شرایط انتخاب:

تعداد وب لاگها ، تعداد خبرها و تعداد نظرات در انجمن ، در نظر گرفته نخواهد شد،

بلکه کیفیت وب لاگها ، کیفیت خبرها ، نوع نظرات ، رابطه با دیگر کاربران و تاثیر مثبتی که یک کاربر در مدت یک هفته بر استقلالی خواهد گذشت در نظر گرفته خواهد شد.

مسئولیت این کار به عهده من میباشد، ولی نظر و رای تک تک شما دوستان در تصمیم نهائی تاثیر گذار خواهد بود.

شما دوستان میتوانید رای و یا نظر خود را با یک پیام خصوصی برای من بفرستید.

و اما جایزه برنده کلید طلائی استقلالی در پایان سال :

یک پیراهن تیم باشگاهی و یا تیم ملی ( لباسی که آن تیم بطور رسمی از آن در مسابقات استفاده میکند که از همان باشگاه یا قدراسیون آن کشور تهیه می شود) مورد علاقه شخص برنده با نام و شماره مورد علاقه آن کاربر به او اهدا میشود.

برنده کلید طلایی استقلالی هر هفته روز های دوشنبه در این تاپیک اعلام می شود.

از همه دوستان خواهشمندم که تبریکات خودشون رو به فرد برنده با پیام خصوصی به اون شخص اعلام کنند که در پایان سال

برندگان کلید طلایی تو این تایپک مشخص باشد.

با تشکر از همکاری شما .

پیشکسوت استقلالی .

dean

دین

ویرایش توسط dean : 08-13-2011 در ساعت 06:09 AM
dean آنلاین نیست.  
گزارش پست خلاف
تعداد 147 کاربر به این پست سپاس داده اند.
a-h1361, ABIIIIIIIATE, abolfazlss, afshins, aftabgardandokhtarabi, Akhavan, ali_esteghlali, alim1112, amir_lampard, Amir_sp, amirAgha, amiraliazadi, amirhha, amirhousein, amirmohammad1, an2t, apadana, arash-jon, Arash77, ashkanss, askar, Atlas_Blue, bahareman, behbahan7, behnam710, blue_ros, bluegirl, Bluevami, bluewaterlily, cedric, cesc, Chanel, civil26, Corleone, earthquake, eisaali, elmira, erorr_one, EskadraneEshgh, farasat, fariveis, FARTASH, faryad, first, ghobakhloo, hamidpintorico, hanieh, hasti_10, heravi, homa, homayoon, HosseinAkrami, husseiN, issac-abi, jaliljalil, javoonak, KAHN, kamran_ss, karimzadeh, khodaya, kinggofblue, KinGleT, kosar, last_only_ss, loveless24, M-J-H, m2esteghlali, mahmoodss70, majiid, Maradona90, maryamess, mba_handsome, memar, MILADABAEI, moha, mohamad2man, mohammad_dz1346, mohammadmehdi4, mohammadrezawme, mohsen_200, Mohsen_Abi, mona_abi, monassi, morteza3, Morteza73, mreza, MRSotodeh, mt68, mz125, namjoo112, nasser11, neda, NILOOFAR_E_ABI, nima_nima, nobahar, omidblueboy7, orema, parinaz74, pe3are_abi, pesky2010, PJ_007, reza153, saadikhan, saba_taji_abi, SaeedRahimi7, SajjadHHH, sami20, sams2, sarajoon, sasan_4444, sati147, saye4444, seven-blue, shadan, shama, sina-abie-abi, Sk8er_boi, sobhanss, sobi, sohaC , soorooshbatle, sopa, SS-love, Steghlal, Strong, TAJ_IRAN1324, taktaz24farda, Tamin, Tevez, tiam2star, timoti, vami, viva78, yeganehss, yuosef, zaker
قدیمی 04-15-2012, 08:33 PM   #4
پیشکسوت استقلالی

آواتار dean

پیش فرض برندگان نهایی کلید طلایی استقلالی .

با درود ،

برندگان نهایی کلید طلایی استقلالی .

کاربری bluegirl

خانم فاطمه

And

کاربری Heravi

آقای امیر هروی .

همان گونه که قبلا اعلام شده هدیه ای برای سپاسگزاری از تلاش این

دوستان در نظر گرفته شده بود که پیراهن تیم باشگاهی و یا تیم ملی هر

کدام از کشورها که در مسابقات رسمی به تن میکنند .

هدیه این دوستان به انتخاب خودشان و نوعی که درخواست کرده بودند به

ایران ارسال شد .

با آرزو موفقیت برای این دوستان و همه شما اعضأ محترم سایت

استقلالی .

بزودی دوره جدید کلید طلایی ، با نام جدید و به گونه ای دیگر

آغاز خواهد شد .

ویرایش توسط dean : 04-15-2012 در ساعت 08:40 PM
dean آنلاین نیست.  
گزارش پست خلاف
قدیمی 04-15-2012, 09:08 PM   #5
ناظم انجمن فوتبال داخلی

آواتار bluegirl

سپاس : 5,018
Wink

سلام خدمت همه ی دوستای خوب استقلالی وقتی کلید طلایی دور جدید (دوم) خودشو اغاز کرد اصلا فکرشو نمیکردم بین این همه کابر انلاین و با انرژی به عنوان برنده نهایی کلید طلایی انتخاب بشم .

از همه ی مدیران سایت از جمله ندا تشکر میکنم که همیشه کمک حال من بودن و همچین یه تشکر ویژه و خاص مخصوص جناب دین و شادان عزیز دارم که همیشه منا تشویق میکردند و با راهنمایی های این دوستان بوده که تونستم فعالیتی هرچند کوچک تو سایت انجام بدم.

و اما تصویریکه مشاهده میکنید عکسی گرفته شده از هدیه ارسالی از طرف سایت میباشد که بنا به درخواست خودم پیراهن بارسلونا به شماره 10 و با نام خودم از طرف مسئولین تهیه شده و برای من ارسال گردیده..

با تشکر

فاطمه

ویرایش توسط neda : 04-16-2012 در ساعت 09:41 AM
bluegirl آنلاین نیست.  
گزارش پست خلاف
قدیمی 04-17-2012, 10:43 AM   #6
ناظم انجمن دانش ها و اطلاعات عمومی

آواتار heravi

سپاس : 2,797

در روزگاری که نرخ محبت و عشق صفر شده داشتن دوستان خوب تو این سایت از همه چیز لذت بخش تر هست،جا داره تشکر کنم از همه دوستان عزیزم در این سایت و از همه عزیزانی که در این سایت زحمت میکشن و تشکر ویژه از آرش عزیز بابت تاسیس بهترین سایت دنیا و تشکر خیلی زیاد از جناب دین عزیز که باتوجه به مشکلات زیاد به خاطر دوری راه این هدیه بسیار ارزشمند را برای من ارسال کردن و جزء بهترین هدایای عمر بنده بوده و هیچ وقت از یادم نخواهد رفت و امیدوارم بتونم کاری خیلی ناچیز در قبال این همه محبت دوستان یا بهتر بگم خانواده استقلالی ام انجام بدهم
heravi آنلاین نیست.  
گزارش پست خلاف
موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش