سایت هواداران استقلال
اخبار فوتبال
صفحه ی اصلی | ارسال خبر و مطلب جدید | مطالب من
48

پیروزی راه‌آهن مقابل استقلال ب

1858 کلیک توسط zaman در Sep 17 2012, 1:23 pm
www.isna.ir
تیم فوتبال راه‌آهن موفق شد در یک دیدار دوستانه، تیم ب استقلال را با نتیجه 4-2 شکست دهد. تیم ب استقلال زیر نظر آکادمی این باشگاه اداره می‌شود و سرمربیگری آن به عهده علی جانملکی بازیکن گذشته استقلال است.

به گزارش ايسنا به نقل از سایت باشگاه راه‌آهن، این بازی در زمین شماره 2 اکباتان برگزار شد و علی دایی سرمربی راه‌آهن به خاطر بازی روز شنبه تیمش مقابل استقلال، از بازیکنانی بازی گرفت که یا مقابل استقلال بازی نکرده بودند یا اینکه به صورت تعویضی به زمین رفته بودند. با این حال تیم راه‌آهن بازی خوبی ارائه داد و در شرایطی که پیش از فصل در یک دیدار دوستانه به همین تیم باخته بود، این بار حریف خود را شکست داد و با نتیجه 4-2 آنها را بدرقه کرد.

اصغر حاجیلو بازیکن و سرپرست اسبق استقلال و همچنین علی لطیفی بازیکن قدیمی این تیم که هم‌اکنون مسئولیت آکادمی باشگاه استقلال را به عهده دارند نیز این بازی را از نزدیک تماشا می‌کردند. نکته جالب اینکه مرتضی کریمی، کمک داور بازی چند سال قبل دربی که روز یکشنبه از داوری خداحافظی کرده بود نیز به همراه داوران این بازی دوستانه در ورزشگاه اکباتان حاضر بود و با دایی خوش و بش و احوالپرسی کرد.

گلهای راه‌آهن در این بازی دوستانه را محمدحسن رجب‌زاده، جهانگیر عسگری و مجتبی شیری زدند. تیم راه‌آهن طبق برنامه کادر فنی و بعد از بازی دوستانه روز یکشنبه، در روز دوشنبه(امروز) استراحت می‌کند و روز سه‌شنبه در دو نوبت صبح و بعدازظهر تمرین بدنسازی و تاکتیکی خواهد داشت. این تیم روز پنجشنبه عازم کردان کرج می‌شود و روز جمعه نیز برای بازی با داماش به قزوین می‌رود تا بازی هفته نهم خود را برگزار کند.

اصغر حاجیلو بازیکن اسبق استقلال و تیم ملی از بازی راه‌اهن تمجید کرد. او که روز یکشنبه به همراه تیم استقلال ب به ورزشگاه اکباتان آمده بود قبل از شروع بازی دوستانه تیمش مقابل راه‌اهن به سمت علی دایی آمد و با او روبوسی و احوالپرسی کرد. حاجیلو ضمن شوخی و خوش و بش با سرمربی راه اهن، به دایی گفت:« تیم خیلی خوبی داری و بازی خوبی هم مقابل استقلال کردید. بدون تعارف می‌گویم تیمت واقعا فوتبال بازی می‌کند و من خیلی از بازی شما مقابل استقلال کیف کردم. امیدوارم راه‌آهن در نتیجه‌گیری هم موفق باشد و تیمت دوباره به بالای جدول برگردد.»


رای مثبت با رنگ آبی و رای منفی با رنگ قرمز مشخص شده است.

عدم رعایت قوانین سایت استقلالی باعث حذف نظر شما و احتمالا جلوگیری از فعالیت شما خواهد شد.

* قبل از قرار دادن نظر به نکات زیر توجه فرمایید :

1- نظرات باید ورزشی باشند. برای گفتگو پیرامون سایر مسایل از پیام خصوصی استفاده کنید.

2- نظرات می باید براساس رعایت احترام متقابل در یک مکان عمومی باشد.

3- در صورت مشاهده هرگونه بی قانونی، از پاسخ دادن و نقل قول جدا خودداری و از دکمه گزارش استفاده فرمایید.

4- انتقاد از خبرنگار و نظر دادن در مورد مسائل مربوط به کاربران در نظرات خبر مجاز نیست.

5- نقل قول اخبار و نظرات از سایت های دیگر مجاز نیست.

6- تکرار یک نظر در اخبار مختلف مجاز نیست.


کیبرد فارسی / Persian Keyboard

نظرات کاربران

حیف شد ولی اشکالی نداره همین تیم قبلا" تیم دایی را برده بود


عرضه بردن تیم اصلیمون رو که نداشتی اقای داهیمگر اینکه دایی تیم ب استقلال را ببره !! البته ژنرال با تیم نونهالان استقلال هم تیم های دایی را شکست میده :)


از نویسنده این خبر zaman معذرت می خوام یه لحظه تا تیترو دیدم پشت سرشون حرف زدم


دم آکادمی گرم


به همین تیم ب هم پیش از فصل باخته!!!!
الانشم 2تا خورده


مگه اینکه تیم ب رو ببری علی لنگی
به همین تیم ب هم پیش از فصل باخته!!!!


مگه اینکه تیم ب رو ببری علی لنگی


اعضای تیم ب کیان؟


عرضه بردن تیم اصلیمون رو که نداشتی اقای داهی