سایت هواداران استقلال
اخبار فوتبال
صفحه ی اصلی | ارسال خبر و مطلب جدید | مطالب من
40

واکنش کانون هواداران باشگاه استقلال به حضور قلعه نوعی در استقلال/روزهای خوبی در انتظار همه آبی ها خواهد بود

1974 کلیک توسط shadan در May 30 2012, 10:38 am
www.ojnews.ir
فوتبال ایران/کانون هواداران باشگاه استقلال در پی انتخاب امیر قلعه نوعی به عنوان سرمربی تیم فوتبال این باشگاه اطلاعیه ای صادر کرد.
به گزارش اوج نیوز ،متن این اطلاعیه به شرح ذیل است:
استقلال به آرامش رسید ... این حرف میلیونها هوادار آبی دلی است که در چند روز گذشته با نگرانی و دلهره اخبار و حاشیه های ناخوشایند مربوط به تیمشان را رصد می کردند اتفاقاتی که در این چند روز در باشگاه استقلال حادث شد ابرهای تیره را در آسمان نیلگون استقلالی ها نمایان کرده بود اما هر چه بود گذشت و امروز مائیم و آسمانی آبی . ماییم با یک دنیا آرامش و شادی . امروز این آرامش را می توان در چهره تک تک ما آبیها دید.
کانون هواداران باشگاه استقلال به عنوان یار دوازدهم و به عنوان بازویی توانمند که همیشه و در همه حال تنها به موفقیت تیم استقلال می اندیشد وظیفه دارد از همه عزیزانی که با درایت و با هدف اعتلای نام استقلال کمک کردند تا بار دیگر استقلال آماده قدرت نمایی در ایران و آسیا شود تشکر و قدردانی نماید.
وظیفه داریم از جناب آقای دکتر عباسی وزیر محترم ورزش و جوانان تشکر ویژه ای داشته باشیم قطعا هواداران استقلال از یاد نخواهند برد که گره کور استقلال به دست ایشان باز شد همچنین از مدیریت ، درایت و دلسوزی جناب آقای رسولی نژاد رییس محترم هیات مدیره و جناب آقای دکتر فتح الله زاده مدیر عامل محترم باشگاه و سایر اعضای محترم هیات مدیره تشکر و قدردانی نماییم که اجازه ندادند پرافتخارترین و کهن ترین تیم باشگاهی ایران به حاشیه رود.
حضور دوباره مربی با سابقه و با افتخاری همچون امیر قلعه نویی در راس کادر فنی تیم استقلال را صمیمانه تبریک عرض نموده و ضمن اعلام حمایت قاطع از این انتخاب ، ایمان داریم در سایه توانمندی ایشان روزهای بسیار خوبی در انتظار استقلالی های سراسر دنیا خواهد بود . بازگشت ژنرال مقتدر آبیها به قلعه استقلال مایه خوشحالی و مسرت همه کسانی است که قلبشان برای موفقیت استقلال می تپد .
کانون هواداران استقلال همچنین ظیفه دارد از زحمات سرمربی سابق این تیم جناب آقای پرویز مظلومی که از مربیان معظم ، با اخلاق و با افتخار استقلال است صمیمانه تشکر و قدردانی نماید . قطعاً هواداران استقلال زحمات ایشان را هرگز فراموش نخواهند کرد . برای این پیشکسوت استقلال آرزوی سلامتی و موفقیت بیش از پیش داریم.
کانون رسمی هواداران باشگاه استقلال


رای مثبت با رنگ آبی و رای منفی با رنگ قرمز مشخص شده است.

عدم رعایت قوانین سایت استقلالی باعث حذف نظر شما و احتمالا جلوگیری از فعالیت شما خواهد شد.

* قبل از قرار دادن نظر به نکات زیر توجه فرمایید :

1- نظرات باید ورزشی باشند. برای گفتگو پیرامون سایر مسایل از پیام خصوصی استفاده کنید.

2- نظرات می باید براساس رعایت احترام متقابل در یک مکان عمومی باشد.

3- در صورت مشاهده هرگونه بی قانونی، از پاسخ دادن و نقل قول جدا خودداری و از دکمه گزارش استفاده فرمایید.

4- انتقاد از خبرنگار و نظر دادن در مورد مسائل مربوط به کاربران در نظرات خبر مجاز نیست.

5- نقل قول اخبار و نظرات از سایت های دیگر مجاز نیست.

6- تکرار یک نظر در اخبار مختلف مجاز نیست.


کیبرد فارسی / Persian Keyboard

نظرات کاربران

اس اسي با غيرت


این اس اسه منه دوسش دارم خیلی زیاد قلعه نوعی بهش میاد


همین کانونه بوده که زمان پرویز خان مظلومی که واقعا هم مظلوم بود براش هزارتا حاشیه درست کرد تا جاییکه حاج فتل دیگه مجبور شد رییس کانون را بیندازه بیرون. جز لابی و رشوه کار دیگه نمیکنن.


درست صحبت کن با سرمربی استقلال لنگیه عوضی امیرخان پر افتخاره نیازی به اراجیف تو هم نداره ........... دهنت و گل بگیر توهین به امیر خان توهین به استقلال گ ......... ز فهم شدی........
ز حرف زدنت معلومه که چه کسی اسطوره ات است و وقتی اسطوره ات قلعه نوعی باشه معلومه که ایچنین تربیتی هم باید داشته باشی.


ما استقلالیها باید امسال با یک مربی باند باز و بی تربیت را تحمل کنیم و همان دور اول با چند تساوی و باخت از گردونه مسابقات آسیایی خارج شویم
درست صحبت کن با سرمربی استقلال لنگیه عوضی امیرخان پر افتخاره نیازی به اراجیف تو هم نداره ........... دهنت و گل بگیر توهین به امیر خان توهین به استقلال گ ......... ز فهم شدی........


بایدم خوشحال باشی یکسال خودتو اون لیدرای مفت خور هرکاری کردی رو سکوها تا پرویز خان بره همونطور که مرفاوی را کنار گذاشتید
جم کن عامو همیشه تو ورزشگاه مظلومی تشویق می شد حالا با بازیهای زیبا ببین جه تعداد میاد ورزشگاه ........ مثل اینکه موفقیت استقلال به سوزشت آورده و الا هر استقلالی از آمدن مربی ای که همیشه بوی جام می دهد بدش نمیاید ددددددددددد


بایدم خوشحال باشی یکسال خودتو اون لیدرای مفت خور هرکاری کردی رو سکوها تا پرویز خان بره همونطور که مرفاوی را کنار گذاشتید


ما هم همیشه استقلال رو حمایت می کنیم . اقتدار و عزت استقلال آرزوی ماست . پس زنده باد استقلال


به نظرمن اونایی هم که طرفدارقلعه نویی نیستن هم باید از به خاطر اس اسم که شده حمایتش کنند
ما هميشه استقلال رو حمايت ميكنيم...


اگر شما خوشحال نباشید که باید خوشحال باشد ؟ یکسال خودتان را روی سکو ها پاره کردید تا این بابا بیاید و بساط لفت و لیس جور شود !
یعنی چی این حرفا زنده باد امیر خان قلعه نوعی


به نظرمن اونایی هم که طرفدارقلعه نویی نیستن هم باید از به خاطر اس اسم که شده حمایتش کنند


با تشكر از زحمات پرويزخان


پرویز سوبله چوبله فراموشت نمیکنیم امیرخان خوش اومدی به خونت...


همه هم در انتظار روزهای خوش استقلال هستیم


کانون هواداران استقلال همچنین ظیفه دارد از زحمات سرمربی سابق این تیم جناب آقای پرویز مظلومی که از مربیان معظم ، با اخلاق و با افتخار استقلال است صمیمانه تشکر و قدردانی نماید . قطعاً هواداران استقلال زحمات ایشان را هرگز فراموش نخواهند کرد .


بنده هم به عنوان ریاست کانون در مشهد از زحمات پرویز مظلومی عزیز تشکر و برای امیر قلعه نوعی ارزوی موفقیت دارم.


کانون هواداران استقلال همچنین وظیفه دارد از زحمات سرمربی سابق این تیم جناب آقای پرویز مظلومی که از مربیان معظم ، با اخلاق و با افتخار استقلال است صمیمانه تشکر و قدردانی نماید . قطعاً هواداران استقلال زحمات ایشان را هرگز فراموش نخواهند کرد . برای این پیشکسوت استقلال آرزوی سلامتی و موفقیت بیش از پیش داریم.