سایت هواداران استقلال
اخبار فوتبال
صفحه ی اصلی | ارسال خبر و مطلب جدید | مطالب من
18

ادعای فولاد: سروش 38 روز با قرارداد دارد

3264 کلیک توسط erfani4444 در Jan 11 2017, 11:34 am
www.isport.ir

آی اسپورت - باشگاه فولاد خوزستان صبح امروز مجدداً در مورد پرونده عقد قرارداد سروش رفیعی با باشگاه پرسپولیس به کمیته انضباطی شکایت کرد. فولادی‌ها در شکایت جدید خود مدعی هستند، این بازیکن ۳۸ روز دیگر با سرخپوشان خوزستانی قرارداد دارد و باید تا پایان قرارداد خود برای این تیم به میدان برود.

یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه فولاد خوزستان در این باره گفت: «طبق قرارداد اول ثبت شده سروش رفیعی با باشگاه فولاد خوزستان، این بازیکنان تا پایان فصل ۹۴ با ما قرارداد داشت، اما در تاریخ ۱۹ فروردین ماه ۹۴ برای پشت سرگذاشتن خدمت سربازی اعزام شد. با توجه به اینکه لیگ ۹۴ در تاریخ بیست‌وپنجم اردیبهشت ماه به پایان رسید طبیعتاً این بازیکن باید پس از پشت سرگذاشتن خدمت سربازی خود، ۳۸ روز باقی مانده از زمان قرارداد خود را در تیم فولاد خوزستان پشت سر بگذارد. ما حتی به قرارداد دومی که هیئت مدیره گذشته باشگاه با رفیعی منعقد و قرارداد این بازیکن را تمدید کرد، نداریم و طبق قرارداد اولی که این بازیکن با ما دارد باید ۳۸ روز برای ما به میدان برود. ما از سازمان لیگ درخواست کردیم با صدور دستور موقت از حضور سروش رفیعی در دیدار پرسپولیس مقابل سایپا جلوگیری کند تا وضعیت این بازیکن مشخص شود.»


رای مثبت با رنگ آبی و رای منفی با رنگ قرمز مشخص شده است.

عدم رعایت قوانین سایت استقلالی باعث حذف نظر شما و احتمالا جلوگیری از فعالیت شما خواهد شد.

* قبل از قرار دادن نظر به نکات زیر توجه فرمایید :

1- نظرات باید ورزشی باشند. برای گفتگو پیرامون سایر مسایل از پیام خصوصی استفاده کنید.

2- نظرات می باید براساس رعایت احترام متقابل در یک مکان عمومی باشد.

3- در صورت مشاهده هرگونه بی قانونی، از پاسخ دادن و نقل قول جدا خودداری و از دکمه گزارش استفاده فرمایید.

4- انتقاد از خبرنگار و نظر دادن در مورد مسائل مربوط به کاربران در نظرات خبر مجاز نیست.

5- نقل قول اخبار و نظرات از سایت های دیگر مجاز نیست.

6- تکرار یک نظر در اخبار مختلف مجاز نیست.


کیبرد فارسی / Persian Keyboard

نظرات کاربران

قوانین ما خیلی ضعف دارن و همیشه با تقلب و دورزدن یا تبصره و ماده ای قابل ماستمالی هستند.


این یعنی کشک فقط ۳۸ روز!!!! از نظر فیفا قرداد 38 روزه قانونی نیست


قرار دادها فقط در دو حالت مورد تایید فیفا هست یا تا پایان نیم فصل یا تا پایان فصل حالا هر چند فصل... در صورتی که قراردادی با تاریخ مشخص ذکر بشه مثل همین سروش رفیعی یا کنعانی یا همون مسله خلعتبری قانونی نیست و بازیکن میتونه به راحتی جابجا بشه. مسولین فولاد واقعا بی سواد هستن و خودشون رو فقط مسخره کردن


به نظر میرسه نیرو های امنیتی جلوی تجمع جلوی وزارت رو گرفتن . و بعضی از مردم و هوادارا به سمت باشگاه رفتن و جلوی باشگاه تجمع کردن


کاپ یه خبر درباره اینکه رفیعی می تونه این هفته برای لنگ بازی کنه منتشر کرده و علنا خواسته به فدراسیون خط بده که این بازیکن باید برای لنگ بازی کنه و مشکلی نداره.حالا اینو مقایسه کنید با تلاش سایت ورزش3 در مورد قضیه پارسال روزبه چشمی.یعنی پارسال فقط مونده بود فحش بده که نباید روزبه چشمی استقلالی بشه.دوستانی که در فیسبوک و اینستا هستن در مورد این همه تبعیض یقه پژمان راهبر رو در صفحه شخصیش بگیرن.


دافع نفت تهران دیدار تیمش مقابل استقلال را از دست داد. به گزارش کاپ، میلاد فخرالدینی، مدافع نفت تهران به دلیل مصدومیت از ناحیه دوقلو به احتمال فراوان نمی تواند در دیدار حساس فردای تیمش مقابل استقلال حاضر شود. مدافع سابق استقلال بدین ترتیب بعد از قاضی و دانشگر دیگر غایب نفت تهران خواهد بود.


اینام دل خوشی دارن.معاون وزیر ورزش رییس هیئت مدیره لنگه و رییس فدراسیون فوتبال هم رییس سابق هیئت مدیره لنگه.مثل آب خوردن حق فولاد رو خواهند خورد چون تصمیم از بالا برای قهرمان کردن لنگ گرفته شده ولی مطمئنم عدالت الهی در آخر یقه باند فاسد لنگی ها رو خواهد گرفت.


بینم میتونن کاری بکنن یا نه


ای ول به تیم فولاد تا 38 روزم تموم بشه نقل و انتقالات هم تموم شده و لنگ مثل خر تو گل میمونه


بعد نقل و انتقال اگه بازیکنی آزاد باشه میتونه قرارداد ببنده. اونا هیچوقت تو گل نمیمونند.


بعد نقل و انتقال اگه بازیکنی آزاد باشه میتونه قرارداد ببنده. اونا هیچوقت تو گل نمیمونند.
بنده خدا بعد آزادیش هفته 24 میشه یعنی فقط 6 بازی میتونه واسه تیم نجس لنگ بکنه و به عبارتی لنگی ها واسه 6 تا بازی دو میلیارد پول میدن که میشه به ازای هر بازی 360 میلیون تومان.خخخخ