سایت هواداران استقلال
اخبار فوتبال
صفحه ی اصلی | ارسال خبر و مطلب جدید | مطالب من
16

فرکی:جدایی حسن زاده قطعی است/شرایط ما شبیه ماشین سازی است

1773 کلیک توسط ABBAS-BLUE در Jan 07 2017, 6:44 pm
www.cup.ir
سرمربی تیم سایپا گفت:خوشحالم دوباره به تبریز آمدم.
به گزارش کاپ، حسین فرکی در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل ماشین سازی اظهار داشت: خوشحالم از اینکه مجددا به تبریز آمده ام. بازی با ماشین سازی بهانه ای شد که باز هم شما را بببینم. این دیدار به عنوان مسابقه پایانی نیم فصل اول به دلیل اتفاقاتی که پیش آمد در زمان خودش برگزار نشد و ما از این بابت می توانم بگویم متضرر شدیم.
وی افزود: تمام برنامه هایی که تدارک دیده بودیم بهم خورد. اوضاع برای ما کمی تغییر پیدا کرد و ما نتوانستیم استراحت لازم را به تیم بدهیم الان هم در فصل نقل و انتقالات هستیم. کمبود زمان داریم. بازی ابتدایی ما در نیم فصل جمعه آینده با پرسپولیس برگزار می شود و همین کار ما را دشوار می کند.به هرحال ما آماده هستیم برای مسابقه فردا مقابل ماشین سازی. این دیدار هم برای ما اهمیت دارد و هم برای تیم حریف.
سرمربی سایپا خاطرنشان کرد: ماشین سازی سابقه زیادی در فوتبال تبریز دارد و من در دوران بازیگری ام چندین بار مقابل آنها بازی کردم و خاطرات خوبی دارم. حالا به عنوان مربی در مقابل این تیم قرار می گیرم. شرایط ماشین سازی چیزی شبیه به خودمان است. اختلاف امتیاز دوبرابر را داریم و هیچکدام از این بابت راضی نیستیم. این بازی از این جهت اهمیت دارد که امتیازش دو یا سه برابر محسوب می شود. مطمئنا برای رسیدن به برد تلاش می کنیم. تیم ماشین سازی هم در صورت برد خودش را به تیم های بالایی نزدیک می کند. این بازی متفاوت هم خواهد بود چرا که تغییراتی محدود نسبت به زمان دیدار قبلی که برگزار نشد دردو تیم ایجاد شده است.
فرکی تصریح کرد: با تغییر کادری که در ماشین سازی به وجود آمده و آقای کاظمی هدایت این تیم را برعهده گرفته اند بازی فردا حساس تر خواهد شد. من از کیفیت بازی سایپا خیلی ناراضی نیستم. گروهی را تشکیل دادیم و تغییرات زیادی در آن ایجاد کردیم سعی کردیم نتایج بهتری بگیریم. با اینکه از نظر امتیاز نظرمان جلب نشد اما کیفیت خوبی داشتیم. به دلیل کمبود بازیکن بازی در خط حمله و موقعیت های زیادی که خلق کردیم و گل نزدیم نتایج لازم را کسب نکردیم. در خط دفاعی هم اشتباهات فردی داشتیم. شانس هم نداشتیم و همه چیز علیه ما بود.
وی درباره تعطیلی لیگ بیان داشت: همواره این وقفه ها به ضرر ما بوده است. به جز دو، سه تیم که از لحاظ بازیکن دستشان پر است بقیه تیم ها در یک سطح هستند. 12 تیم دیگر خیلی نزدیک به هم حرکت می کنندو کیفیت شان تقریبا یک سطح است. شاید در ادامه فصل نقل و انتقالات اتفاق عجیبی رخ ندهد. انشاالله بتوانیم نتایج خوبی بگیریم چرا که دیگر نمی خواهیم زیاد به بازی زیبا توجه کنیم.
سرمربی سایپا درباره علت نتیجه نگرفتن این تیم خاطرنشان کرد: از ابتدای فصل گفتم تغییرات زیادی در سطح مدیریت ، کادر فنی و بازیکنان داشتیم تا یک مجموعه بخواهد اعضایش با یکدیگر هماهنگی پیدا کنند زمان می برد. جاهایی که من ورود کردم و دوقهرمانی گرفتم و یک بار هم نزدیک سهمیه شدیم در آن زمان تیم ها دارای ثبات مدیریت بودند ولی این زمان هنوز اینجا فراهم نشده است. این را هم در نظر بگیرید که 5، 6 بازی به خاطر داوری نتایج را از دست دادیم اگر آنها را می گرفتیم الان در میانه های جدول بودیم. وقتی به سایپا آمدم میانگین سنی 30 سال داشت اما الان تیم جوان تر شده است. دوست داشتم نتیجه هم می گرفتیم اما الان در این قضیه عقب هستیم. هر تیمی حتی ماشین سازی می تواند شرایط را در ادامه مسابقات تغییر دهد.
وی درباره دایی مسعود حسن زاده و همچنین قرار گرفتن خلعتبری و لک در لیست 18 نفره عنوان کرد: بله جدایی ایشان قطعی شده است او بازیکن بزرگی است اما گاهی اوقات بازیکنان بزرگ هم باید تغییرات داشته باشند. امیدوارم این تغییرات به سود هر دو طرف باشد. سیامک کوروشی به دلیل سه کارته بودن همراه ما نیست خوشبختانه بازیکن مصدوم هم نداریم. فعلا به خروجی هایمان وقت داده ایم. خلعتبری و لک فردا در لیست 18 نفره نیستند. در آینده خروجی هایمان را انجام می دهیم و این دو بازیکن جابه جا می شوند.
فرکی در پایان درباره شرایط نامساعد جوی گفت: من هم قبول دارم که در این آب و هوا بازی کردن به سلامت بازیکنان ضرر می زند. امیدوارم این موضوع برطرف شود. هر تصمیمی گرفته شود تبعات دارد. برنامه ریزی لیگ بسیار بغرنج است. اگر خدای ناکرده یک نفر در این آب و هوا از بین برود چه می شود؟ نباید به این مسایل بی توجه باشیم. این بازی به خودی خود وقفه ای ناخواسته داشته است. حالا اگر این اتفاق دوباره بخواهد بیفتد که مطمئنم اینگونه نمی شود معادلات بهم می ریزد. در چنین شرایطی بازی کردن بسیار دشوار است.


رای مثبت با رنگ آبی و رای منفی با رنگ قرمز مشخص شده است.

عدم رعایت قوانین سایت استقلالی باعث حذف نظر شما و احتمالا جلوگیری از فعالیت شما خواهد شد.

* قبل از قرار دادن نظر به نکات زیر توجه فرمایید :

1- نظرات باید ورزشی باشند. برای گفتگو پیرامون سایر مسایل از پیام خصوصی استفاده کنید.

2- نظرات می باید براساس رعایت احترام متقابل در یک مکان عمومی باشد.

3- در صورت مشاهده هرگونه بی قانونی، از پاسخ دادن و نقل قول جدا خودداری و از دکمه گزارش استفاده فرمایید.

4- انتقاد از خبرنگار و نظر دادن در مورد مسائل مربوط به کاربران در نظرات خبر مجاز نیست.

5- نقل قول اخبار و نظرات از سایت های دیگر مجاز نیست.

6- تکرار یک نظر در اخبار مختلف مجاز نیست.


کیبرد فارسی / Persian Keyboard

نظرات کاربران

حسن زاده هم از قربانی بهتر نیست خواهشا بازم یه بختیار یا افشین دیگه نسازید ما باید زهیوی رو میگرفتیم که نشد حالا هم اگه یدونه خرید داشته باشیم اما مثلا سروش باشه بهتر صد تا خرید بی فایده است


حسن زاده هم از قربانی بهتر نیست خواهشا بازم یه بختیار یا افشین دیگه نسازید ما باید زهیوی رو میگرفتیم که نشد حالا هم اگه یدونه خرید داشته باشیم اما مثلا سروش باشه بهتر صد تا خرید بی فایده است
منظورم از قربانی باقری بود حسن زاده از باقری بهتر نیست


منظورم از قربانی باقری بود حسن زاده از باقری بهتر نیست
نه همون باقری درسته


نه همون باقری درسته
نننننننننننه قربانی درسته همون اول درست بود


نننننننننننه قربانی درسته همون اول درست بود
این نقل و انتقالات و این حاشیه های کاپیتان و کادر منصوریان و این مدیر عامل و این سایت ها که با احساسات ما بازی میکنن باعث میشه اینجوری سر در گم بشیم


بخدا بازم میگم بهترین خرید مهاجم الان فقط مسعود حسن زاده است از سجادم سرتر اگه بیاد طوفان میکنه


اونا حاج محمدی رو میخوان به راحتی میشه معاوضه کرد تو این شرایط مهاجم بهتر از حسن زاده هم نمیتونیم جذب کنیم ولی خب مدیرعامل...


درسته تو سایپا جانیفتاد ولی خیلی از زهیبی بهتره


هم سر زن هم تکنیک خوب هم سرعتی و هم تموم کننده تا تونسته ههم به لنگ گل زده بازیکن پایه خودمون هم بوده یعنی از بیخ تاجیه را نباید بگیریمش چرا؟


كاش حسن زاده رو ميگرفتن


سرمربی فعلا در کلاسهای مربی گری حضور دارد....بعدا


به سه دلیل حسن زاده جذب نمیشه 1_سابقه بازی در نفت رو نداره 2_بازیکن پایه های خودمونه 3_ادعای بازوبند نداره ونمیشه اونو واسه گرفتن بازوبند از رحمتی علم کرد


به سه دلیل حسن زاده جذب نمیشه 1_سابقه بازی در نفت رو نداره 2_بازیکن پایه های خودمونه 3_ادعای بازوبند نداره ونمیشه اونو واسه گرفتن بازوبند از رحمتی علم کرد
از نوع بنزین سبزها هم نیست


اغای افتخاری یکی از اون نامه هاتم واسه مسیولین تیم سایپا بزن


اینو بگیریم منت کاوه رو نکشید تو رو خدا ن تنها کاوه هیچ بازیکن دیگ ای


یعنی درخت جلو در باشگاه از مدیر عامل کاراییش بیشتره خب اینو جذب کنین دیگه


فکر کنم حسن زاده از قربانی بهتره ، با کاوه هم قبلا" کنار هم بازی کردن و هماهنگ هستند ...


با میثم مجیدی و حاج محمدی عوضش کنن مدیر عامل نداریم که عملا یه شلغم کاراییش بیشتره


حسن زاده خیلی خوبه . کاش بگریمش


حسن زاده مگه چقدر افت کرده که حتی یه خواهان نداره ، البته خودش ادعای پیشنهاد خارجی داره


اینو بگیرید!!! البته فعلا تایم رستوران افتتاح کردنه!!وقت هست برای یارگیری.

آسایشگاه قم