سایت هواداران استقلال
اخبار فوتبال
صفحه ی اصلی | ارسال خبر و مطلب جدید | مطالب من
76

جباری: فتح‌الله‌زاده به پدرم توهین کرد، با مشت به صورتش زدم/ به استقلال گل بزنم، خوشحالی نمی‌کنم

9592 کلیک توسط moji_mj_ss در Jul 30 2013, 12:49 pm
www.tasnimnews.com
خبرگزاری تسنیم: هافبک سپاهان گفت که اگر در دیدار پنج‌شنبه شب به استقلال گل بزند خوشحالی نمی‌کند. او از درگیری‌هایش با فتح‌الله‌زاده پرده برداشت و البته تاکید کرد که برایش سخت است مقابل تیم سابقش قرار بگیرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مجتبی جباری که 9 سال در استقلال بازی کرد پنج‌شنبه شب هفته جاری و در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر باید مقابل تیم سابقش قرار بگیرد. او در شرایطی از جمع آبی‌پوشان جدا شد که با علی فتح‌الله‌زاده اختلاف‌های شدیدی پیدا کرد و همین موضوع در نهایت منجر به جدایی‌اش شد.
جباری تقابل با استقلال را یک اتفاق سخت توصیف و تاکید می‌کند که هیچ وقت فکر نمی‌کرد مقابل استقلال قرار بگیرد. او در خصوص رویارویی با تیم سابقش، اتفاقاتی که منجر به جدایی‌اش از استقلال شد و مسائل مختلف دیگر به سوالات خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم پاسخ داد..

* تسنیم: به نظر می‌رسد تقابل با استقلال آن هم در حالی که 9 سال برای این تیم بازی کردی، برایت سخت باشد. اینطور نیست؟
صددرصد همین‌طور است. شاید سخت‌تر از آن چیزی باشد که دیگران فکر می‌کنند. من 9 سال در استقلال بازی کردم و در شادی و غم هواداران سهیم بودم. در این 9 سال روزهای خوبی را در استقلال پشت سر گذاشتم و فکر می‌کنم فقط یک سال بود که نتایج خوبی نگرفتیم و در بقیه سال‌ها عملکرد موفقیت‌آمیزی داشتیم. از همان سال اول مورد حمایت هواداران قرار گرفتم و آنها چه در داخل استادیوم و چه در جاهای دیگر مرا مورد لطف خود قرار دادند. هیچ وقت فکر نمی‌کردم روزی مقابل استقلال بازی کنم.

* تسنیم: در بازی پنجشنبه شب چه انتظاری از هواداران استقلال داری؟
مسلما خیلی‌ها تلاش می‌کنند افکار عمومی را در مورد من تغییر داده و بگویند جدایی‌ام به خاطر پول بوده است. این در حالی است که من بابت سال گذشته پول قابل توجهی از استقلال طلب دارم و اگر قرار بود درصدی از پول فصل جدید را هم می‌گرفتم، مشکل خاصی از لحاظ مسائل مالی نداشتم.
تنها چیزی که باعث جدایی‌ام از استقلال شد برخورد مدیریت باشگاه و یکسری مشکلات بود که از گذشته وجود داشت. صحبت‌های درستی انجام دادم ولی بعضی‌ها سعی کردند از این موقعیت سوءاستفاده کنند و مرا مقابل هواداران قرار بدهند. مطمئنا هواداران دوست داشتند من بمانم در ضمن بازی کردن در استقلال برای من افتخار بزرگی بود ولی اتفاقات دیگری افتاد.

* تسنیم: تصور می‌کنی هواداران استقلال در مورد حرف‌هایی که در این چند هفته زدی چه فکری می‌کنند؟
خیلی‌ها در این سال‌ها همیشه از من انتظار داشتند که مقابل بی‌عدالتی و اتفاقات بد فوتبال واکنش نشان دهم و جلوی بی‌احترامی‌ها ایستادگی کنم. من حرف‌هایم را زدم و مطمئنا مسائلی وجود داشت که از گذشته بعضی‌ها را اذیت می‌کرد. هیچ وقت نمی‌توانستم سکوت کنم و بعضی‌ها در استقلال این را برای خودشان یک معضل بزرگ می‌دانستند.
هواداران استقلال فهیم هستند و می‌توانند همه چیز را کالبدشکافی کنند. دوست دارم آنها تحت تاثیر برخی افراد قرار نگیرند. شاید در بازی این هفته با استقلال برخی اتفاقات به صورت خود جوش رخ دهد، شبیه به اتفاقی که برخی از هواداران استقلال به وزارت ورزش رفتند تا از مدیریت باشگاه حمایت کنند. من در این سال‌ها با قدرت و نهایت تلاش برای استقلال بازی کردم و حرف‌هایی که زدم نیز درست بود.* تسنیم: هنوز هم می‌گویی به خاطر آن بیانیه از استقلال رفتی؟
باشگاه بعد از این که من 9 سال در استقلال بازی کردم اعلام کرد مرا نمی‌خواهد. این جدایی حتی می‌توانست فصل گذشته رخ بدهد ولی من به خاطر هواداران صبر کردم و بعضی چیزها را در نظر نگرفتم. بعد از آن هم که آن درگیری‌ها در دفتر فتح‌الله‌زاده به وجود آمد و دوست نداشتم زیاد در موردش صحبت کنم. باشگاه بیانیه داد که مرا نمی‌خواهد و من هم دیگر نمی‌توانستم مقابل بی‌احترامی‌ها صبر کنم. دو، سه هفته صبر کردم و حتی تیم به اردوی خارج از کشور رفت اما اتفاق خاصی نیفتاد و در نهایت من به سپاهان رفتم و حالا در خدمت این تیم هستم.

* تسنیم: مسئولان باشگاه استقلال از جمله فتح‌الله‌زاده و مسئول حقوقی این باشگاه اعلام کرده‌اند تو را به دادگاه می‌کشند...
وقتی قرار است کاری انجام شود دیگر نیاز به این همه جار و جنجال رسانه‌ای نیست. در ضمن دلیلی ندارد که من هر روز حرف بزنم و خیلی چیزها را تکرار کنم. خیلی‌ها می‌توانند حرف‌ها و برخوردهای من و فتح‌الله‌زاده را کنار هم بگذارند و به واقعیت‌ها پی ببرند. حرف‌های من که در گذشته زدم در رسانه‌ها موجود است و اگر هم قصد شکایت دارند این کار را انجام دهند. من حرف‌های دیگری هم دارم که بزنم و هیچ وقت صحبت‌هایم برخلاف واقعیت نیست. من مشکلی با این قضیه ندارم.
* تسنیم: قبل از بازی به سمت امیر قلعه‌نویی خواهی رفت؟
صددرصد این کار را انجام خواهم داد. او برای من زحمت کشیده است. حتی فصل گذشته هم قلعه‌نویی باعث شد که من در استقلال بمانم. زمانی که مصدوم بودم تقاضا کردم قراردادم با استقلال تمدید شود و پایم را جراحی کردم ولی قراردادی امضا نشد. مدیرعامل استقلال به من گفت که برای تمدید قرارداد بحثی در مورد مسائل مالی صورت نگرفته و من هم گفتم اتفاقا در فوتبال ایران برای قرارداد بستن ابتدا مسائل مالی را در نظر می‌گیرند و در موردش صحبت می‌کنند.
به او گفتم اگر در مورد مسائل مالی صحبت نکردیم پس در مورد چه چیزی حرف زدیم؟حتی ممکن بود مصدومیت شدیدی برای من رخ دهد ولی فتح‌الله‌زاده در مورد تمدید قرارداد زیر حرفش زد. من گفتم برای شما متاسفم که به عنوان مدیرعامل استقلال دروغ می‌گویید و فتح‌الله‌زاده مرا هل داد. من گفتم دستت را به من نزن و بعد از آن بود که فتح‌الله‌زاده به پدر من توهین کرد و من هم با مشت به صورت او زدم. اگر امیری معاون باشگاه میانجیگری نمی‌کرد شاید اتفاق بدتری می افتاد. بعد از این اتفاق‌ها، حرکات و حرف‌های او آنقدر بد بود که حاضر نشد در موردش صحبت کند.

* تسنیم: حالا که در مورد این اتفاق صحبت می‌کنی، خیلی عجیب است که آن سال در استقلال ماندی...
گفتم که قلعه‌نویی خیلی تلاش کرد که بمانم و باز هم تکرار می‌کنم یکسری اتفاقات در این چند سال رخ داد که در نهایت دیگر امکان نداشت در استقلال بمانم. حتی معتقدم در این دو، سه هفته دیدگاه خیلی از رسانه‌ها در مورد حرف‌های من مثبت بود. وقتی باشگاه استقلال بیانیه داد که مرا نمی‌خواهد دیگر هیچ راهی وجود نداشت و این در حالی بود که من باز هم صبر کردم. در نهایت تصمیم به جدایی گرفتم و دوست نداشتم استقلال وارد حاشیه شود چون این تیم نیاز به محیطی آرام دارد.
شما می‌بینید که مدیرعامل باشگاه چگونه مصاحبه می‌کند؛ یک روز می‌گوید یک خسرو حیدری دیگر از جیبش درمی‌آورد، روز دیگر می‌گوید که یک بازیکن را از لپ لپ درمی‌آورد و روز دیگر از نجات کوهنوردان در پاکستان صحبت می‌کند. من از ته قلبم ناراحتم که باشگاه بزرگی مثل استقلال باید چنین مدیری داشته باشد. در آن جلسه‌ای که درگیری به وجود آمد حق او بیشتر از اینها بود. در سپاهان اما رفتارها طور دیگری است و اینجا به بازیکنان احترام می‌گذارند و گوش شنوایی وجود دارد که حرف‌ها را می‌شنود.
در سپاهان همیشه افراد در دسترس هستند و حتی به بازیکنان جدید هم احترام گذاشته می‌شود. من روزهای تلخ و شیرینی در استقلال داشتم که می‌توان به قهرمانی در جام حذفی اشاره کرد و البته فوت پدرم در همان روز. آن زمان بسیاری از هواداران به من لطف داشتند و خیلی دوست داشتم به خاطر آنها در استقلال بمانم. گاهی اوقات اتفاقاتی می‌افتد که به غرور آدم برمی‌خورد ولی من دیگر خیلی اذیت شدم و خیلی چیزها را نمی‌توانستم قبول کنم.

* تسنیم: اگر به استقلال گل بزنی خوشحالی می‌کنی؟
خیر، نمی‌توانم این کار را انجام دهم. من بازیکن سپاهان هستم و باید بهترین بازی‌ام را انجام دهم ولی هیچ وقت فکرش را نمی‌کنم که مقابل استقلال خوشحالی کنم. بازی مقابل این تیم برای من بسیار آزاردهنده است و فکر می‌کنم خیلی‌ها حقیقت را می‌دانند.

* تسنیم: مثل اینکه گفته بودی جواب استقلالی‌ها را در زمین می دهی؟
من اصلا با هیچ روزنامه ای مصاحبه نکردم و از قول من دروغ نوشته اند.


* تسنیم: فکر می‌کنی بازی زیبایی از آب در بیاید؟
من بازی استقلال را ندیدم ولی در مورد خودمان باید بگویم شروع خوبی در لیگ داشتیم. استقلال و سپاهان سال گذشته قهرمان لیگ و جام حذفی شدند و مطمئنا خیلی‌ها دوست دارند بازی با کیفیتی را ببینند.

* تسنیم: با توجه به میزبانی استقلال آیا شانس برد هر دو تیم برابر است یا نظر دیگری داری؟
میزبانی استقلال یک امتیاز مثبت است چون تماشاگران این تیم به خوبی از آنها حمایت می‌کنند. کار سپاهان سخت است ولی تیم ما به اندازه کافی بازیکن باتجربه دارد که دچار مشکل نشود.

* تسنیم: فکر می‌کنی استقلال در آسیا به موفقیت برسد؟
واقعا زحمات زیادی کشیده شده تا استقلال به اینجا برسد. اگر در سال‌های گذشته مدیریت بهتری وجود داشت مطمئنا استقلال می‌توانست هر سال در لیگ قهرمانان آسیا به مراحل پایانی برسد. دوست داشتم در آسیا به استقلال کمک می‌کردم و با این تیم قهرمان می‌شدم و آرزو می‌کنم استقلال امسال قهرمان آسیا شود چون دوست دارم خوشحالی هواداران این تیم را ببینم.


رای مثبت با رنگ آبی و رای منفی با رنگ قرمز مشخص شده است.

عدم رعایت قوانین سایت استقلالی باعث حذف نظر شما و احتمالا جلوگیری از فعالیت شما خواهد شد.

* قبل از قرار دادن نظر به نکات زیر توجه فرمایید :

1- نظرات باید ورزشی باشند. برای گفتگو پیرامون سایر مسایل از پیام خصوصی استفاده کنید.

2- نظرات می باید براساس رعایت احترام متقابل در یک مکان عمومی باشد.

3- در صورت مشاهده هرگونه بی قانونی، از پاسخ دادن و نقل قول جدا خودداری و از دکمه گزارش استفاده فرمایید.

4- انتقاد از خبرنگار و نظر دادن در مورد مسائل مربوط به کاربران در نظرات خبر مجاز نیست.

5- نقل قول اخبار و نظرات از سایت های دیگر مجاز نیست.

6- تکرار یک نظر در اخبار مختلف مجاز نیست.


کیبرد فارسی / Persian Keyboard

نظرات کاربران

هیچوقت فکرشو نمی کردم یه روز جباری بالباس زردک جلوی اس اس باز کنه!!


مجتبی جباری خوشم میاد ازت، نه فقط به خاطر بازیت، بیشتر به خاطر اخلاقت و تعصبت و اینکه حرف حق رو حتی به قیمت اینکه دیگران بهت بد و بیراه بگن میگی. و نمی تونی ناپاکیها رو تحمل کنی. زنده باد آزادگی و رهایی از قیود ذلتبار. زنده باد مجتبی جباری.


مجتبی و حاجی رو جفتشون رو دوست دارم...نباید واسه اختلاف شخصی دشمن شاد میکردن.تقصیر هر دوشونه...چیزی که هست اینه که ما نباید خودمونو قاطی دعواشون کنیم.عزیزن و واسه ما زحمت کشیدن هردو
دعوای ایندو مثل دعوای تمام فوتبالیهاست. سال بعد باهم دوست میشن و همه تقصیرا گردن رسانه ها میوفته شما جوگیر نشید


دوستان غيرخدا هيشكي نميدونه بين اين دو چه اتفاقي افتاده پس خواهشا باقطعيت درمورد هركدوم موضع نگيريد


من به مجتبي حق ميدمفقط دوست دارم بگم خفه شو!! برو به همون سپاهانت بچسب که مسئولاش همیشه در دسترست هستن. همون جایی که به حرفات گوش میدن. همون جا باش و با همون پیراهن هم خداحافظی کن. لیاقت پیراهن اس اس و نداشتی.


بچه های آبی آگاه باشید لطفا: مجتبی به 3 دلیل دروغ میگه: 1- جواب ِ دستتو به من نزن نمیتونه فحش به پدر باشه 2- بازی با سپاهان نزدیکه و مجتبی میخواد توپ رو بنداره تو زمین حاجی و استقلال تا هم سکوها برگردن به نفعش و هم کمتر توهین بشنوه 3- مطمئن باشید اگر مجتبی فحش پدر میشنید اون سال دیگه تو استقلال نمی موند...


مجتبی به 3 دلیل دروغ میگه: 1- جواب ِ دستتو به من نزن نمیتونه فحش به پدر باشه 2- بازی با سپاهان نزدیکه و مجتبی میخواد توپ رو بنداره تو زمین حاجی و استقلال تا هم سکوها برگردن به نفعش و هم کمتر توهین بشنوه 3- مطمئن باشید اگر مجتبی فحش پدر میشنید اون سال دیگه تو استقلال نمی موند...


یه چیزه دیگه هم دیگه در این چند سال به همه ثابت شده هر کسی که بیشتر مصاحبه میکنه،بیشتر مشکل داره؟؟ حالا این میتونه بازیکن یا مربی هم باشه؟؟؟دقیقا چیزی که روباهیان ثابت کرده؟؟؟ که در هر مصاحبه ای که میکنه دروغ های بیشتری میگه


جالبه، مدیری که مجتبی داره اینطور ازش طرفداری میکنه سوکای رو برای مصدومیت از سپاهان حذف کرد،بعد داخل مصاحبه اش میگه که """""زمانی که مصدوم بودم تقاضا کردم قراردادم با استقلال تمدید شود و پایم را جراحی کردم ولی قراردادی امضا نشد."""" پس تو بدون قراداد 8 سال داخل استقلال بودی؟؟؟ نمیدونم چی بگم؟؟؟ فقط میتونم بگم استقلالیها اصولا هم باهوش هستن وهم فهیم،پس بهتره با شعورشون بازی نکنیم


مجتبی اگر دلش واقعا می‌سوخت اینطوری بر علیه ستون استقلال یعنی حاجی مصاحبه نمی‌کرد بازیکنی که برای پول اردو را ترک کند یا مثل زمان پرویز خان تمرین را تعطیل کند نباید دم از غیرت بزند ۹ سال با چنگ و دندان مجبتی را نگاه داشتیم هر سال یک بامبولی در می‌‌آورد چند بار با حبیب کشانی رفت صحبت کرد! آقا مجبتی درست است که باهوشی اما هوادارهای ساده دل‌ را فریب نده
فرهاد هم با پروین صحبت کرد.مهدی رحمتی اندو نکونام و... صحبت کردند.اگه لنگ برو بود همین امسال میرفت


من که نمیدنم چی بگموهم مجتبی ارزنده هستش.هم حاجی.به هر حال یکسری مسائل هست که ما نمیدانیم.حرفهای مجتبی وحاجی فعلا دشمن شاد کن شده.ولی مطمئن هستم دوباره رابطشون خوب میشه


مصاحبه تخیلیه!!!!!!!


در نهایت بنظر من نباید به مجتبی عزیز هم توهین کنیم. چون شخصیت هر کس عزیز و مهمه. اگه خیلی نسبت به این انتقال ایشون معترض هستیم، میتونیم با سوت زدن زمانی که صاحب توپ میشه اعتراضمون رو نشون بدیم.


البته که توی فوتبال 11 تا پست داریم نه یه پست. پس آیا باید این حقو به هر بازیکنی که از نظر فنی خوبه بدیم که هر وقت خواستن انتقاد و توهین کنن؟ ثانیا اینکه هر بازیکن خوبی، باید از نظر بعد اخلاقی و ارزشی هم خوب باشه. وگرنه بسیارند توی دنیا بازیکناییی که فنیشون عالیه ولی چون اخلاق ندارن، خیلی محبوب نیستن.


دوستان عزیز، من یه بحثی دارم: پیش خودتون فکر کنید و بسنجید که آیا ممکنه یه مدیری که دارای مدرک دکترا هست با اون همه تجربه و سابقه مدیریت و اینکه همه توی کشور و حتی آسیا قبولش دارن، بیاد خیلی راحت و بدون دلیل به پدر متوفی یه بازیکن ناسزا بگه؟ بهتره مجتبی عزیز اگه هم میخواد موضوعی رو بگه، کامل و دقیق مطرح کنه. ضمنا من بعنوان یه استقلالی خیلی قدیمی، میگم : درسته که مجتبی از نظر فنی بازیکن خوبیه. اولا اینکه همه بازیکنای استقلال از نظر فنی خوبن که تونستن توی استقلال عزیز باشن.


اقای بازیکن سپاهان در مورد تیم خودت صحبت کن نه استقلال کبیر و مدیرش شما برو با پولای سپاهان صفا کن هشت سال استقلال بودی روی هم دو فصل برای ما بازی نکردی مدیرای تیمی که الان توش هستی سنگشونو به سینه میزنی مولایی . سوکای . را با یک مصدومیت انداختن بیرون نوبت تو هم میشه


ای مجتبی ای بی وفا ...... برگرد بیا برگرد بیا @@@@ ای زیدان ما آبیا ...... برگرد بیا برگرد بیا


شک نکنید مجتبی بخاطر اینکه بهش توهین نشه نرفت پرسوپلیس وگرنه دایی و رویانیان خودشون رو کشتن که بگیرنش . اگه به مجتبی توهین نشه سال دیگه اس اس میاد اگه توهین بشه میره لنگ . در ضمن مجتبی کم برای ما زحمت نکشید . رو فوت باباش ما رو قهرمان کرد . فوش به مجتبی = بی معرفتی
امیدوارم دشمن شاد نشیم


اگه به پدر مجتبی توهین شده بود مجتبی پارسال عمرا میموند جمع کن سیاه بازیتا اقا مجتبیعمرا توهینی به پدرش نشده....مثلا فتح الله زاده بعد اینکه مجتبی بهش گفته دستت رو به من نزن ، گفته مگه پدرت تربیت یادت نداده؟اینم مشت زده .... اگه چیز بدی گفته بود که یه سال توی تیم نمیموندش ، هر کس دیگه ای هم بود نمیموندعمرا توهینی به پدرش نشده....مثلا فتح الله زاده بعد اینکه مجتبی بهش گفته دستت رو به من نزن ، گفته مگه پدرت تربیت یادت نداده؟اینم مشت زده .... اگه چیز بدی گفته بود که یه سال توی تیم نمیموندش ، هر کس دیگه ای هم بود نمیموند
شایدم وقتی به حاجی گفته دروغ نگو حاجی هم گفته گور بابای دروغگو یا یه همچین چیزی...باید پوارو یا خانم مارپل استخدام کنیم تحقیق کنه:دی


اگه به پدر مجتبی توهین شده بود مجتبی پارسال عمرا میموند جمع کن سیاه بازیتا اقا مجتبی


من به مجتبي حق ميدم


عمرا توهینی به پدرش نشده....مثلا فتح الله زاده بعد اینکه مجتبی بهش گفته دستت رو به من نزن ، گفته مگه پدرت تربیت یادت نداده؟اینم مشت زده .... اگه چیز بدی گفته بود که یه سال توی تیم نمیموندش ، هر کس دیگه ای هم بود نمیموند


شک نکنید مجتبی بخاطر اینکه بهش توهین نشه نرفت پرسوپلیس وگرنه دایی و رویانیان خودشون رو کشتن که بگیرنش . اگه به مجتبی توهین نشه سال دیگه اس اس میاد اگه توهین بشه میره لنگ . در ضمن مجتبی کم برای ما زحمت نکشید . رو فوت باباش ما رو قهرمان کرد . فوش به مجتبی = بی معرفتی


+++
آفرین وصدآفرین


مرتیکه ی چلاق اگه درایت حاجی نبود هیچ وقت از گروه هم بالا نمیرفتین......این تاج هستش مایه افتخار ما تاجی ها چه بدون تو و چی با تو........اما یادت باشه بلایی سرت در بیاد که به گریه بیفتی
چلاق خودتی.ببند اون دهنتو


مجتبی و حاجی رو جفتشون رو دوست دارم...نباید واسه اختلاف شخصی دشمن شاد میکردن.تقصیر هر دوشونه...چیزی که هست اینه که ما نباید خودمونو قاطی دعواشون کنیم.عزیزن و واسه ما زحمت کشیدن هردو


زوده زود برگرد مجي ...تشویق استقلال ضد حال به نقشه زردک ها


حمودی چه فرقی میکنه با مجتبی هردوشون انسانند ........ همینه که من میگم این سایت و اونایی که توش عضوند سرو تهشون با هم پنالتی میزنه
اینم ی حرفی شرمنده کردی


اگه جباری رو تشویق کنید بهترین بازی شو میکنه اینم برای استقلال ضرر هست اگه توهین کنید باز تیم میره تو حاشیه اون بازی خودشو نمیکنه فقط تشویق استقلال


مرتیکه ی چلاق اگه درایت حاجی نبود هیچ وقت از گروه هم بالا نمیرفتین......این تاج هستش مایه افتخار ما تاجی ها چه بدون تو و چی با تو........اما یادت باشه بلایی سرت در بیاد که به گریه بیفتی
بشین سرت جات عامو تو از کجا پیدات شد


مجتبی هیچ موقع پاس گلهات جلو پرسپلیس یادم نمیره . خیلی دوست دارم . ایشاالله موفق باشی و دوباره برگردی اس اس


دوستان حواستون باشه زردکا میخوان اس اسو ببرن تو حاشیه فریبشون رو نخورید..میخوان دودستگی ایجاد کنن..از یه طرف میگن باید تشویق بشه واز یه طرف دیگه با مصاحبه تحریک آمیز،میخوان هوادارو وادار به فحش دادن کنن تا از آب گل آلود ماهی بگیرن..روز بازی فقط باید تیم خودمونو تشویق کنیم واگه اعتراضی داریم با هو کردن وسوت ممتد جو ورزشگاه رو به نفع خودمون کنیم..+++++++++دوستان حواستون باشه زردکا میخوان اس اسو ببرن تو حاشیه فریبشون رو نخورید..میخوان دودستگی ایجاد کنن..از یه طرف میگن باید تشویق بشه واز یه طرف دیگه با مصاحبه تحریک آمیز،میخوان هوادارو وادار به فحش دادن کنن تا از آب گل آلود ماهی بگیرن..روز بازی فقط باید تیم خودمونو تشویق کنیم واگه اعتراضی داریم با هو کردن وسوت ممتد جو ورزشگاه رو به نفع خودمون کنیم..


جباری الان تو تیم رقیب استقلال بازی میکنه حمایت از جباری حمایت از زردک هست . مثل این باشه لنگی بیاد از ام الفساد حمایت کنه میشه ترتری


مرتیکه ی چلاق اگه درایت حاجی نبود هیچ وقت از گروه هم بالا نمیرفتین......این تاج هستش مایه افتخار ما تاجی ها چه بدون تو و چی با تو........اما یادت باشه بلایی سرت در بیاد که به گریه بیفتی


یادتون نره مجتبی با اینکه پدرش فوت کرده بود با اون وضع برای ما تو به میدون رفت و باعث شادی ما شد من هیچ وقت خدماتشو فراموش نمی کنم امیدوارم بزودی حتی شده تو نیم فصل برگرده به تیم اینجا خونه امثال مجتبی است و همچنین باید توی باشگاه مکانیزمی باشه که در اون احترام همه حفظ بشه از مدیرعامل گرفته تا بازیکناش و مربیان و تدارکاتش


چقد پررو هستی تو! هر چی بهت بگن حقته.


واقعا بد موقعی مصاحبه کرد الان وقت این کار نبود فقط جو رو متشنج کرد که قطعا به ضرر خودش خواهد شد


توهین تو ذات استقلالی نیس نسبت ب مجتبی هیچ عکس العملی نشون ندین اگه بعضیا توهمین کردن شما هوادار واقعی نذارین فقط حمودی هوووووووووووو بشه
حمودی چه فرقی میکنه با مجتبی هردوشون انسانند ........ همینه که من میگم این سایت و اونایی که توش عضوند سرو تهشون با هم پنالتی میزنه


من به عنوان هوادار تاج آسیا فکر میکنم که نباید به یه دعوای خونوادگی دامن زد چون سوئ استفاده کن زیاده.. زحمات حاجی با دست خالی برای استقلال فراموش نشدنیه.. همچنین زحمات زیدان آسیا از جمله گل های که به لنگ زده بازی های درخشان در دربی پاس گل های فراوون تو همین دوره ی آخر جام باشگاه ها فینال جام حذفی و غیره. بیاین قدر دون هر دوشون باشیم... ما میتونیم حاجی رو تشویق کنیم چون هنوز تو تیم ماست ولی اگر مجتبی رو تشویق نمی کنیم لا اقل فرهنگ بالای تاج رو به رخ بکشیم و توهین نکنیم بالاخره ما باید یه فرقی با لنگ داشته باشیم.
+++


همه که فرهاد مجیدی نمیشوند که گفت من یا فوتبال بازی نمی‌کنم یا در استقلال بازی میکنم.


کسی که همین الان دنبال حاشیه کشیدن استقلاله بدونید استقلال رو واسه خودش می خواست وگرمه صبر میکرد بعد بازی یا قبل فصل همچین مصاحبه میکرد


من به عنوان هوادار تاج آسیا فکر میکنم که نباید به یه دعوای خونوادگی دامن زد چون سوئ استفاده کن زیاده... زحمات حاجی با دست خالی برای استقلال فراموش نشدنیه.. همچنین زحمات زیدان آسیا از جمله گل های که به لنگ زده بازی های درخشان در دربی پاس گل های فراوون تو همین دوره ی آخر جام باشگاه ها فینال جام حذفی و غیره... بیاین قدر دون هر دوشون باشیم... ما میتونیم حاجی رو تشویق کنیم چون هنوز تو تیم ماست ولی اگر مجتبی رو تشویق نمی کنیم لا اقل فرهنگ بالای تاج رو به رخ بکشیم و توهین نکنیم بالاخره ما باید یه فرقی با لنگ و فرهنگ بی ارزشش داشته باشیم...


تو رو به هرکی اعتقاد دارین پنج شنبه بهش توهین نکنین.
توهین تو ذات استقلالی نیس نسبت ب مجتبی هیچ عکس العملی نشون ندین اگه بعضیا توهمین کردن شما هوادار واقعی نذارین فقط حمودی هوووووووووووو بشه


کاش نمیرفتی اونجا جای تو نیست


مجتبی اگر دلش واقعا می‌سوخت اینطوری بر علیه ستون استقلال یعنی حاجی مصاحبه نمی‌کرد بازیکنی که برای پول اردو را ترک کند یا مثل زمان پرویز خان تمرین را تعطیل کند نباید دم از غیرت بزند ۹ سال با چنگ و دندان مجبتی را نگاه داشتیم هر سال یک بامبولی در می‌‌آورد چند بار با حبیب کشانی رفت صحبت کرد! آقا مجبتی درست است که باهوشی اما هوادارهای ساده دل‌ را فریب نده


تو رو خدا ميبينيد يه نفر با استقلال بزرگ ميشه اونقدر بزرگ ميشه كه حتي استقلال رو كوچيك ميكنه....... اين اقا يادش رفته چقدر مصدوم بوده واگه حمايت باشگاه ازش نبود ديگه الان كسي جباري رو نميشناخت همه فراموشش كرده بودندتو رو به هرکی اعتقاد دارین پنج شنبه بهش توهین نکنین.


جباری دو ساله می خواست بره با یه مدیر بهتر کار کنه که امسال حاجی بهانه داد دستش و اونم به آرزوش رسید ، فرداشب هم فحش نمی شنوه ولی باید نود دقیقه هو بشه و تا توپ رسید یهش سوت صد هزار نفر نزاره راحت بازی سازی کنه


آره تو نمیدونی!!!!!!؟!؟!؟!؟؟!؟!
بگو منم بدونم


مجتبی اگر دلش واقعا می‌سوخت اینطوری بر علیه ستون استقلال مصاحبه نمی‌کرد به قول نکونام بازیکنی که برای پول اردو را ترک کند یا مثل ضمان پرویز خان تمرین را تعطیل کند نباید دم از غیرت بزند ۹ سال با دندان و نداری مجبتی را نگاه داشتیم هر سال یک بامبولی در می‌‌آورد چند بار با حبیب کشانی رفت صحبت کرد! آقا مجبتی درست است که باهشی اما هودارهای ساده دل‌ را فریب نده برادر


امشب ببینید این عادل چه بساطی بر علیه استقلال درست کند این مصاحبه جباری هم که اضافه شد امشب لنگیا شارژ می‌شوند مثل همیشه بعد از برنامه این لنگی پور لعنتی دشمن استقلال ببینید کی‌ گفتم


یادش رفته خودش تو بازی لستقلال تراکتور تو رختکن به امیرخان و همدانی فحش داده یه جوری صحبت میکنه انگار خودش خیلی مظلوم بوده
مجتبی هم بازیکن خوبیه هم پسر خوبی ولی خیلی مغروره که اینم کار دستش داد


نظر شخصی هر هوادار اس اسی محترمه چه اونی که مجتبی رو دوس داره چه اونی که طرفدار حاجیه اما مهتر از همه اینا منافع باشگاهه که هر هواداری باید اون رو درنظر بگیره مجتبی از اس اس رفت حالا به هر دلیلی خدا نگهدارش باشه و ایشالا فصل بعد برگرده ولی این موضوع نباید چماقی بشه سر مدیریت و بازیکنای استقلال مثل قضیه دایی و ام الفساد ما باید از منافع باشگاه حمایت کنیم جباری هرچقدر عزیز الان رقیب مستقیم ماست اینو یادمون نره


بچه ها فقط استقلال ،برای جباریم نه تشویق نه توهین.
فقط استقلال قهرمان


لنگ زمانی ضعیف شد که هوداراش هاش دو دسته شدن بین دالی و کاشانی . آبی دلان حواستون جمعه ؟؟؟تو ک میدونی کی اوردتش؟
آره تو نمیدونی!!!!!!؟!؟!؟!؟؟!؟!


بچه ها فقط استقلال ،برای جباریم نه تشویق نه توهین.


یادش رفته خودش تو بازی لستقلال تراکتور تو رختکن به امیرخان و همدانی فحش داده یه جوری صحبت میکنه انگار خودش خیلی مظلوم بوده


لنگ زمانی ضعیف شد که هوداراش هاش دو دسته شدن بین دالی و کاشانی . آبی دلان حواستون جمعه ؟؟؟


بهتره همون چهارپایان بمونی تا همه مدیران در دسترس جنابعالی باشند و به حرف زورت گوش کنند ـ 9 سال برای استقلال زحمت کشیدی و من هم برات آرزوی موفقیت میکنم ولی اینجا باشگاه استقلاله ـ مدیر و سرمربی تصمیم میگیرند نه بازیکن ـ اتفاقا از لحاظی خوب شد از تیم رفتی چون حاشیه کمتر شد و عزت مدیر عامل ثابت موند و تعطیلی تمرینات هم دیگه خبری نیست ـ تو هم هر وقت آدم شدی میتونی بایی اس اس


کسی‌ اینجا هست که از آن بیانیه احمقانه‌ای که حاجی تو نیم ساعت که عصبی بود دادن حمایت کنه؟ مدیریت این نیست که علیه کاپیتان ات بیانیه صادر کنی‌ حاجی جان.ای کاش بعد از این همه سال کمی‌ مدیریت بحران میکردی به جای آن بیانیه مزخرف به خاطره ستاره سوم


_________تــــــــــاج ___________________کبیـــــــــــــــــــــــر ___________________________آسیـــــــــــــــــــــــــــا رو عشقه


تو رو خدا ميبينيد يه نفر با استقلال بزرگ ميشه اونقدر بزرگ ميشه كه حتي استقلال رو كوچيك ميكنه....... اين اقا يادش رفته چقدر مصدوم بوده واگه حمايت باشگاه ازش نبود ديگه الان كسي جباري رو نميشناخت همه فراموشش كرده بودند
جبازي مسخره سو سو سو


استقلال ببره میخام جباری نباشه


فرهاد خداى نكرده مصدوم نشه، راحت تا 40-42 بازى ميكنه. از خيلى از جوونها هم بهتر. سلامتى بازيكنهاى اس اس بلند صلوات
نه تو اوج بره بهتره نمیخوام مثل ام الفساد بشه ایشالا امسال با بالا بردن قهرمانی آسیا و لیگ در ورزشگاه آزادی یه خداحافظی شکوهمند داشته باشه


دوستای آبی گل فقط اینو بدونید حمایت از هر کدوم از اینا به ضرر استقلال هست بازی استقلال رو حمایت کنید تا دوباره قهرمان بشیم


تو رو خدا ميبينيد يه نفر با استقلال بزرگ ميشه اونقدر بزرگ ميشه كه حتي استقلال رو كوچيك ميكنه....... اين اقا يادش رفته چقدر مصدوم بوده واگه حمايت باشگاه ازش نبود ديگه الان كسي جباري رو نميشناخت همه فراموشش كرده بودند


برای شادی روح ناصرخان و همه استقلالیایی که از دنیا رفته اند برای شادی روح میلاد خبازیها- جورابلوها - بهرامیها و....اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ
++++++++++++


همه چی‌ کاملا روشن و واضحه. فتل به خاطره مشکلات شخصی‌ و با وجود خواست امیر خان و خود مجتبی، بهترین بازی ساز آسیا رو ازمون گرفت. حالا ما بش بی‌ احترامی کنیم؟! اونم کسی‌ که ۹ سال عرق ریخته واسه غرور منو تو؟
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


ما هوادارا هیچ وقت فراموش کار نیستیم ...هیچ وقت ....اگر بعضی وقتها سکوت میکنیم و چیزی نمیگیم فقط و فقط به خاطر استقلاله ........ هیچ وقت یادم نمیره محبتهای حاجی را هیچ وقت یادمون نمیره زحمتهای امثال حجازی و پور حیدری را هیچ وقت یادم نمیره افتخاراتی که با امیر به دست آوردیم .......و هیچ وقتم یادم نمیره اون بالایی که امیر سرمون اورد و وقتی خودش رفت استقلالم نابود کرد ما فراموش کار نیستم ما مردیم وعاشق تاج


امیدوارم ولی هوادار ساده لوح زیاد هست اصلا دعوای هیچ کس به ما مربوط نیست ما قهرمانی میخواهیم و همین
برا شادی روح ناصر خان صلوات


برا شادی روح ناصر خان صلوات
برای شادی روح ناصرخان و همه استقلالیایی که از دنیا رفته اند برای شادی روح میلاد خبازیها- جورابلوها - بهرامیها و....اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ


جباري مسخره بهترين شعار كه حق مطلب رو ادا مي كنه اينو فراموش نكنيم كه ناموس جباري ناموس همه استقلاليهاست فقط : جباري مسخره و هو كردن كافيه البته به نظر من جباري مسخره سوسوسو


موافقم ولی بلای لنـــــــــــــــــــگ سر ما نمیاد
امیدوارم ولی هوادار ساده لوح زیاد هست اصلا دعوای هیچ کس به ما مربوط نیست ما قهرمانی میخواهیم و همین


خیــــلی دوستت دارم زیـدان . . . ایـشالا زودتـر برگردی خونه خـودت . . .


فرهاد خداى نكرده مصدوم نشه، راحت تا 40-42 بازى ميكنه. از خيلى از جوونها هم بهتر. سلامتى بازيكنهاى اس اس بلند صلوات
برا شادی روح ناصر خان صلوات


چون فرهاد بازی میکنه که دلیل نمیشه همه بتونن بازی کنن ام الفسادم 35 سالشه ولی دیگه نفس نداره مهدوی کیا هم 35 سالش بود این که دلیل نمیشه
فرهاد خداى نكرده مصدوم نشه، راحت تا 40-42 بازى ميكنه. از خيلى از جوونها هم بهتر. سلامتى بازيكنهاى اس اس بلند صلوات


مجتبي،داداش عزيزم باخوندن مصاحبه ات گريه كردم،امسال فقط استقلال روحمايت ميكنم وعاشقانه منتظرمينشينم تادوباره برگردي،داداش مهربونم دلم بارفتنت بدجورازت شكسته بودامابا مصاحبه امروزت دوباره هوايي شدم ولي امسال فقط وفقط استقلال


جباري مسخره سوسوسو
برا شادی روح ناصر خان صلوات


ما باید هوای بازیکنها, مربیان و مدیر عامل خودمان را داشته باشیم چون اینها هستند که باید در آسیا و لیگ و حذفی بجنگند این آقا هم که الان نیست یک بایکن سپاهان است همین.


فقط استقلال و مجموعه حال و حاضر استقلال باید حمایت بشه . هر کی دروغ گفته به ما ربطی نداره اصلا دعوای اینا به ما مربوط نیست سال دیگه میبنی شام میخورن با هم . مثل روباهیان و دایی . بلای لنگ سرمون نیاد همین
موافقم ولی بلای لنـــــــــــــــــــگ سر ما نمیاد


صد البته هوادارای اس اس با لنگ قابل مقایسه نیستن ولی اختلاف و دودستگی هرتیمی رو نابود میکنه باید حواسمون جمع باشه
موافقم فقط استقلال


جباري مسخره سوسوسو


شعار روز بازی با زردک: استقلال حمله ، فرهاد باید گل بزنه استقلال حمله زردکو آتیش بزنه استقلال حمله //استقلال حمله ، آرش باید گل بزنه استقلال حمله زردکو آتیش بزنه استقلال حمله //استقلال حمله ، جواد باید گل بزنه استقلال حمله زردکو آتیش بزنه استقلال حمله //استقلال حمله ، آندو باید گل بزنه استقلال حمله زردکو آتیش بزنه استقلال حمله // با این گلها وقتی زردک مثل چند سال پیش چههههههههههارتایی شد شعار عوض میشه : سپاهان غصه نخور لنگپولیسم چارتاییه ، سپاهان لنگپولیس پیودنتان مبارک
برا شادی روح ناصر خان صلوات


صد البته هوادارای اس اس با لنگ قابل مقایسه نیستن ولی اختلاف و دودستگی هرتیمی رو نابود میکنه باید حواسمون جمع باشه


فقط استقلال و مجموعه حال و حاضر استقلال باید حمایت بشه . هر کی دروغ گفته به ما ربطی نداره اصلا دعوای اینا به ما مربوط نیست سال دیگه میبنی شام میخورن با هم . مثل روباهیان و دایی . بلای لنگ سرمون نیاد همین


همه چی‌ کاملا روشن و واضحه. فتل به خاطره مشکلات شخصی‌ و با وجود خواست امیر خان و خود مجتبی، بهترین بازی ساز آسیا رو ازمون گرفت. حالا ما بش بی‌ احترامی کنیم؟! اونم کسی‌ که ۹ سال عرق ریخته واسه غرور منو تو؟
+++++++


یعنی موندم بخدا !!!!توهین به خانواده دشمن آدم هم زشته چه برسه به مجتبی /اونم تو این روزهای عزیز
شب های عزیز


شعار روز بازی با زردک: استقلال حمله ، فرهاد باید گل بزنه استقلال حمله زردکو آتیش بزنه استقلال حمله //استقلال حمله ، آرش باید گل بزنه استقلال حمله زردکو آتیش بزنه استقلال حمله //استقلال حمله ، جواد باید گل بزنه استقلال حمله زردکو آتیش بزنه استقلال حمله //استقلال حمله ، آندو باید گل بزنه استقلال حمله زردکو آتیش بزنه استقلال حمله // با این گلها وقتی زردک مثل چند سال پیش چههههههههههارتایی شد شعار عوض میشه : سپاهان غصه نخور لنگپولیسم چارتاییه ، سپاهان لنگپولیس پیودنتان مبارک


چون فرهاد بازی میکنه که دلیل نمیشه همه بتونن بازی کنن ام الفسادم 35 سالشه ولی دیگه نفس نداره مهدوی کیا هم 35 سالش بود این که دلیل نمیشه
برا شادی روح ناصر خان صلوات


فرهاد 37 سالشه مجتبی برمیگرده تا 35 بازی می کنه
استیل فرهادو ببین-حرفه ای بودنشو ببین.این عاغا که همش مصدوم ماشالا از حرفه ای بودنم که فقط پول گرفتنشو بلده چون همش علیه تیم مصاحبه میکنه


من فکر کردم این نظر و یه نوجوون 13-14 ساله نوشته!! نگو طرف 33 سالشه!! خدا به خیر کنه عاقبتمون و ..
30 سالشه


برا شادی روح ناصر خان صلواتجباري مسخره بهترين شعار كه حق مطلب رو ادا مي كنه اينو فراموش نكنيم كه ناموس جباري ناموس همه استقلاليهاست فقط : جباري مسخره و هو كردن كافيه البته به نظر من :


فرهاد 37 سالشه مجتبی برمیگرده تا 35 بازی می کنه
چون فرهاد بازی میکنه که دلیل نمیشه همه بتونن بازی کنن ام الفسادم 35 سالشه ولی دیگه نفس نداره مهدوی کیا هم 35 سالش بود این که دلیل نمیشه


جباری یادش رفته که کی آوردتش تو استقلال .......بابا گربه چشم روش بیشتر از اینه......حیا را خورده یه آبم روش
تو ک میدونی کی اوردتش؟


همه چی‌ کاملا روشن و واضحه. فتل به خاطره مشکلات شخصی‌ و با وجود خواست امیر خان و خود مجتبی، بهترین بازی ساز آسیا رو ازمون گرفت. حالا ما بش بی‌ احترامی کنیم؟! اونم کسی‌ که ۹ سال عرق ریخته واسه غرور منو تو؟


برا شادی روح ناصر خان صلوات


دوستانی که دارن از مجتبی در برابر باشگاه ( درست یا غلط ) حمایت می کنن یه چیزی رو یادشون باشه بلایی که تو این سالهه سر تیم لنگ به خاطر بالاتر دونستن اشخاص ( دایی ، کریمی ) اومد واسه ما تکرار نشه خدایی نکرده جوی درست نشه که با چند تا نتیجه ضعیف تو استادیوم شعار بدن مجتبی جباری حواستون به این موضوع باشه
ن داداش هوادارای اس اس روشن فکرن مجتبی هم بزودی برمیگرده


هنوز زیدانی مجتبی
متاسفانه اخلاقمون حرفه ای نیست هر اتفاقی افتاده به پدر مجتبی چرا باید توهین بشه


مجتبی خیلی اخلاقای بد داره ولی فکر نمیکنم دروغگو باشه چرا حاجی باید به پدرش که مرحوم شده توهین کنه؟ از حاجی به عنوان بزرگتر خیلی بیشتر از مجتبی انتظار میرفت


کارنامه حاجی مشخصه . با حرف اونایی که از تیم رفتن خراب نمیشه اینو بدون اقا مجتبی
دقیقا اندازه سن مجتبی حاجی افتخار داره


این دیگه کی میخادبرگرده؟ زمانی که خسرو رفت 27 سال بود نه 31 سال
فرهاد 37 سالشه مجتبی برمیگرده تا 35 بازی می کنه


بهتر بود رسانه ای نمیشد ولی ب نظر من از دلسوزی بوده
این که اسمش دلسوزی نیس


کارنامه حاجی مشخصه . با حرف اونایی که از تیم رفتن خراب نمیشه اینو بدون اقا مجتبی


فحش بدی که چی بشه؟؟ بهت جایزه نوبل متعصب ترین تماشاگر و بدن؟؟؟ بعیده از شما این حرفا.. فردا رو هم ببین.. به این فکر کن یه روز برگرده.. با وجدان خودت چطور می خوای کنار بیای وقتی می خوای تشویقش کنی وقتی برگشت؟ خسرو ،هاشم، امیرحسین، سید مهدی.. اینا هم همین وضعیت و داشتن یه روزی.
+++++++


فحش بدی که چی بشه؟؟ بهت جایزه نوبل متعصب ترین تماشاگر و بدن؟؟؟ بعیده از شما این حرفا.. فردا رو هم ببین.. به این فکر کن یه روز برگرده.. با وجدان خودت چطور می خوای کنار بیای وقتی می خوای تشویقش کنی وقتی برگشت؟ خسرو ،هاشم، امیرحسین، سید مهدی.. اینا هم همین وضعیت و داشتن یه روزی.
این دیگه کی میخادبرگرده؟ زمانی که خسرو رفت 27 سال بود نه 31 سال


دوست داریم فتح الله..........................تا اخرش باهات هستیم


دوستانی که دارن از مجتبی در برابر باشگاه ( درست یا غلط ) حمایت می کنن یه چیزی رو یادشون باشه بلایی که تو این سالهه سر تیم لنگ به خاطر بالاتر دونستن اشخاص ( دایی ، کریمی ) اومد واسه ما تکرار نشه خدایی نکرده جوی درست نشه که با چند تا نتیجه ضعیف تو استادیوم شعار بدن مجتبی جباری حواستون به این موضوع باشه


اقا جباری میخواستیم ازت تو استادیوم حمایت کنیم اما کاری کردی که علاوه بر بابای خدابیامرزت نه و ابجیت رو هم بیاری جلوی چشمت....یعنی انقدر وقیه که داری به مجموعه باشگاه استقلال بی احترامی میکنی...تف به غیرتت
من فکر کردم این نظر و یه نوجوون 13-14 ساله نوشته!! نگو طرف 33 سالشه!! خدا به خیر کنه عاقبتمون و ..


متاسفم برات
یعنی موندم بخدا !!!!توهین به خانواده دشمن آدم هم زشته چه برسه به مجتبی /اونم تو این روزهای عزیز


تیمت 476 جهان نباشه صلوات


جباری یادش رفته که کی آوردتش تو استقلال .......بابا گربه چشم روش بیشتر از اینه......حیا را خورده یه آبم روش


بهتر بود رسانه ای نمیشد ولی ب نظر من از دلسوزی بوده
از دلسوزیش بود که کل باشگاه را به ناحق بخاطر پول ندادن وزارت زیر سوال بود


داداش مجتبی حق نداشت در مورد باشگاه اینجوری صحبت کنه
بهتر بود رسانه ای نمیشد ولی ب نظر من از دلسوزی بوده


یه مش ادم ....... ریختن تو این سایت که نمی تونند 2 دقیقه روی حرفه خودشون بایستند تا دیروز جباری ااق حالا زیدان اسیا خدا را شکر شماها انگشت شمارید ....هزار بار گفتن تعین تکلیف با سکوهاست مردم هرکه که بخوان باید باشه باشه هرکه هم که نه باید بره ...درست مثل اینکه فرهاد را تماشاگرا آوردن ..نه حاجی نه امیر ... هواداران آوردنش حالا پنجشنبه هم هوادارا تصمیم میگیرند که هو بشه تشویق بشه شما هم خیلی مردی بیا تو ورزشگاه حرف تو بزن ....اینکه تو سایت نشستی داری اظهار نظر میکنی بدرد خودت میخوره .....
+++++


.....حرفه اول آخر را سکو ها میزنند که تو سرما و گرما از میرن چون عاشقند نه شماها که تو خونه نشستید کنار بخاری و کولر .... واسه خودتون مدیر عامل هم مشخص میکنید ....جمع کنید بابا....


په نه په بیا خوشالی هم بکن!!!!!!!!!!!!!!!


اگه مجتبی 9 سال برا مون زحمت کشیده که همیشه حاشیه داشته و بازور پولشا گرفته حاجی بیش از20 سال بدون حاشیه ومنت برا تیم زحمت کشیده


من هم با مشت به صورت او زدم... آقای همیشه مصدوم جواب این حرفتو پنجشنبه بت میدم..
فحش بدی که چی بشه؟؟ بهت جایزه نوبل متعصب ترین تماشاگر و بدن؟؟؟ بعیده از شما این حرفا.. فردا رو هم ببین.. به این فکر کن یه روز برگرده.. با وجدان خودت چطور می خوای کنار بیای وقتی می خوای تشویقش کنی وقتی برگشت؟ خسرو ،هاشم، امیرحسین، سید مهدی.. اینا هم همین وضعیت و داشتن یه روزی.


به این منفی میدن یعنی لنگی موجود میباشد
خب معلومه دیگه....مگه انتظار دارین این بحثهای حاشیه ای رو اینجا مطرح کنید و خبری از لنگیا نباشه....اتفاقا اون مارمولکها همیشه هستند اما هیچوقت تو خوشیها و بگوبخندها و اتحاد استقلایا ظاهر نمیشن و منفی نمیدن اما درست در این بحثها وقتی احساس کنند میتونن با نفوذ خود بین استقلالیا رو بهم بزنند به خیال خود اثر خودشون رو با منفی دادن میذارن....نباید بهشون فرصت داد


یه مش ادم ....... ریختن تو این سایت که نمی تونند 2 دقیقه روی حرفه خودشون بایستند تا دیروز جباری ااق حالا زیدان اسیا خدا را شکر شماها انگشت شمارید ....هزار بار گفتن تعین تکلیف با سکوهاست مردم هرکه که بخوان باید باشه باشه هرکه هم که نه باید بره ...درست مثل اینکه فرهاد را تماشاگرا آوردن ..نه حاجی نه امیر ... هواداران آوردنش حالا پنجشنبه هم هوادارا تصمیم میگیرند که هو بشه تشویق بشه شما هم خیلی مردی بیا تو ورزشگاه حرف تو بزن ....اینکه تو سایت نشستی داری اظهار نظر میکنی بدرد خودت میخوره .....


اين استقلال است كه مى ماند نه بازيكن Just SS


اقا جباری میخواستیم ازت تو استادیوم حمایت کنیم اما کاری کردی که علاوه بر بابای خدابیامرزت نه و ابجیت رو هم بیاری جلوی چشمت....یعنی انقدر وقیه که داری به مجموعه باشگاه استقلال بی احترامی میکنی...تف به غیرتت
متاسفم برات


حاجی یه دونه باشی همین


ایشالا سال دیگه به خونه ی خودت برمیگردی.ولی محبوبیت قبلیتو از دست دادی


تا دیروز تو فیسبوک شیر میکردم فحاشی در بازی با سپاهان ممنوع امیر قلعه نوعی هم با هواداران اتمام حجت کردولی نشان داد این اقا واقعا احساس کرده زیدانه؟/:


هه مجتبی چ بی حرمتی کرد؟ اوضاع مسخره بوده و هس
داداش مجتبی حق نداشت در مورد باشگاه اینجوری صحبت کنه


در کل هم مجتبی و هم حاجی محبوب بوده و هستن و خواهند بود و هم زحمت کشیدن ولی این وسط من از حاجی دلخورم......دلخورم ک چرا وقتی بهتر از مجتبی نمیتونه بیاره میگه میارم و اینکه با تمام احترامی ک براش قائلم همیشه منتظر امدن بازیکنی بهتر از مجتبی هستم


اقا جباری میخواستیم ازت تو استادیوم حمایت کنیم اما کاری کردی که علاوه بر بابای خدابیامرزت نه و ابجیت رو هم بیاری جلوی چشمت....یعنی انقدر وقیه که داری به مجموعه باشگاه استقلال بی احترامی میکنی...تف به غیرتت
من واقعا موندم تو کار این هوادارا که با ی حرف جباری که معلوم نیس راسته یا دروغ انقد علیه باشگاه شدنو پشت این عاغا در اومدن


ممنون زیدان آسیا...دستت درد نکنه... خیلی مردی به مولا


شما که میرید استادیوم فقط اس اس روتشویق کنید!!مجتبی رو ن توهین کنید ن تشویق!!سید یادتون نره چون ی کم روحیه اش رو از دست داده


تیمت عهد نامه قهرمانی نبنده و 16 نباشه صلوات (:
به این منفی میدن یعنی لنگی موجود میباشد


شما را به خدا بحث جباری را تمام کنید. نه تشویقش کنید نه نوهینش کنید. هم جباری بد کرده و هم فتح الله زاده بد کرده. لا اقل ما هواداران بد نباشیم.


اقا جباری میخواستیم ازت تو استادیوم حمایت کنیم اما کاری کردی که علاوه بر بابای خدابیامرزت نه و ابجیت رو هم بیاری جلوی چشمت....یعنی انقدر وقیه که داری به مجموعه باشگاه استقلال بی احترامی میکنی...تف به غیرتت


مجتبی خوبه قبول ولی مگه فقط اون خوبه امسال کل بازیکنامون خوبن خو جا پر میکنن آسمون که سوراخ نشده فقط مجتبی بیوفته پایین ازش امسال همه خوبن خصوصا امیر خان ....مرسی حاجی
من از خدامه جای مجتبی رو پر کنن فقط امیدوارم دیر شروع شدن تمرینات و دیر اومدن بعضی بازیکنا بهمون ضربه نزنه


ولی در کل کار خوبی نکرد مجتبی با این مصاحبه می تونست این حرفا رو بذاره واسه بعد از بازی و جو رو متشنج نکنه مگه هدفش از این کار ایجاد دودستگی بین هوادارا باشه


تيمت هرسال خطر سقوط رو احساس نكنه صلواااااااااات


حسین خودت قضاوت کن ، طرف میگه من انقدر میخوام مدیره میدر میگه نه زیاده ، آیا این دعوا داره ؟ اگه داره بگو ؟ ممکنه ممکنه گفته باشه میرم تیم دیگه طرف گفته باشه گور بابات برو ، بعدش مشت و این حرفا باشه ،. اینم ی حدسه ن بیشتر . ولی حاجی با اون سنش اگه فش داده باشه نمیاد بگه فش دادم
شما مثه اینکه خودت کامل نخوندی مصاحبه رو. به حاجی گفته تو دروغ میگی و اونم هلش داده بیرون. و باقی ماجرا. با یه مصاحبه یه طرفه به قاضی نرید.


بچه ها من حس خیلی بدی برای بازی با سپاهان دارم /////نه بخاطر اینکه ازقدرت سپاهان بترسم بلکه از این حرف حدیثها و حواشی و چند دستگیها میترسم .ممکنه تو بازی باتوجه به این حرفا لنگیای مارموز بین طرفداران استقلال نفوذ کنند و هم به مجتبی توهین کنند هم به حاجی و این کاملا به ضرر استقلال تموم بشه....اما اگه هوادار از همین الان موضع خودش رو مشخص بکنه و اعلام بکنه که نه با مجتبی کاری داره(نه تشویق-نه توهین) نه با کس دیگه و اینکه قصد دخالت در این مورد خاص که دعوای شخصی بین دو نفره که اتفاقا هردو استقلالو دوست دارند نداره و فقط استقلال را تشویق خواهند کرد


بچه ها امشب برنامه قادر هستش؟؟؟ساعت چند پخش میشه؟؟
فک کنم 11ولی من نگاه نمیکنم بابام بدش میاد ازش


مجتبی چند ساله هواداران رو خون به دل کرده بود در ضمن اصلا در حد فرهاد نیست که با نبودش هواداران شعار بدهند شک نکن این هواداران خیلی باهوش شودن خیلی
دوست عزیز شما مشکلت شخصیه و از اسم فرهاد سو استفاده نکن هوادار اگه شعور داشته باشه بخاطر اینکه مجتبی رو بیرون کردن بهش توهین نمیکنه


تيمت هرسال تو حسرت سهميه آسيا نمونه صلوات
تیمت عهد نامه قهرمانی نبنده و 16 نباشه صلوات (:


بچه ها امشب برنامه قادر هستش؟؟؟ساعت چند پخش میشه؟؟
اره فک کنم 11 شروع شه


من هم با مشت به صورت او زدم... آقای همیشه مصدوم جواب این حرفتو پنجشنبه بت میدم..
جواب اون زحماتی رو که برا تیم کشید رو میخوای چطوری بدی ؟


5شنبه شب دعوت استادیوم آزادی به صرف شله زرد


شما کدومه من ک نگفتم قبول ندارم چرا حرف میذاری تو دهن ادم من فقط میگم بهتر از مجتبی کجاس؟ همین ی سوال هس کسی جواب داره بده؟
مجتبی خوبه قبول ولی مگه فقط اون خوبه امسال کل بازیکنامون خوبن خو جا پر میکنن آسمون که سوراخ نشده فقط مجتبی بیوفته پایین ازش امسال همه خوبن خصوصا امیر خان ....مرسی حاجی


بچه ها امشب برنامه قادر هستش؟؟؟ساعت چند پخش میشه؟؟


آقا بسه شما ها جنبه بحث کردن ندارید .


هه مجتبی چ بی حرمتی کرد؟ اوضاع مسخره بوده و هس
نه عمو جان مسخره نظر بعضی هوادار مثه توئه وگرنه الان تیم اوضاعش خوبه خوبه با اومدن دولت جدید و رفتن عباسی لنگی مشکل مالی هم دیگه نداریم


5شنبه شب دعوت استادیو آزادی به صرف شله زرد


به نظر من اصلا نباید مجتبی را نه هو کرد و نه تشویق چون در هر صورت با این کار دشمنامون را شاد کردیم، فقط باید استقلال و بازیکنای تیممون را تشویق کنیم. به امید موفقیت تیممون و سوراخ شدن زردکا.


هه مجتبی چ بی حرمتی کرد؟ اوضاع مسخره بوده و هس
اوضاع مسخرست چه ربطی به حاجی داشته چقدر سریع یلدتون رفت که وزارت پول نمیداد میخواستن تیما از هم بپاشونند


تيمت هرسال تو حسرت سهميه آسيا نمونه صلوات


هه مجتبی چ بی حرمتی کرد؟ اوضاع مسخره بوده و هس
هه مشت به مدیر مو سفید احترامه؟


اونایی که میگن باید تشویق بشه لطفا توجه، فردا 4 تا لنگی میان همین جو میدن 4 تا ساده لوح تر پیروی میکنن تا تیم تو 1 بازی نتیجه نگرفت شعار میدن مجتبی جباری.. همین رو میخواین!! که تیمو ببرین تو حاشیه!! تا بود حاشیه داشت حالا هم که نیست باید حاشیه داشته باشه!!!!!!!!!!!!!!!!


من هم با مشت به صورت او زدم... آقای همیشه مصدوم جواب این حرفتو پنجشنبه بت میدم..


شما کدومه من ک نگفتم قبول ندارم چرا حرف میذاری تو دهن ادم من فقط میگم بهتر از مجتبی کجاس؟ همین ی سوال هس کسی جواب داره بده؟
بهتر از مجتبی پؤمان از روی تعصب بهتر از مجتبی هوادار از روی غیرت بهتر از مجتبی زیاد هستند نه از روی پست بازی از روی شخصیت افراد مجتبی چند ساله هواداران رو خون به دل کرده بود در ضمن اصلا در حد فرهاد نیست که با نبودش هواداران شعار بدهند شک نکن این هواداران خیلی باهوش شودن خیلی


اولا واژه ناجوانمردانه از اسمش باید روی مجتبی گکذاشت که جوان است و با این حال احترام بزرگتر را نگه نداشت و بی حرمتی کرد شما کلا واسه خودت عادل فردوسی پور جدیدی حرفهای عجیب و ...
هه مجتبی چ بی حرمتی کرد؟ اوضاع مسخره بوده و هس


اگر هم جای مجتبی نکونام با مشت به صورت مدیر عامل میزد همون لحظه می انداختش بیرون نه به خاطر موفقیت استقلال و نظر سرمربی هیچی نگه بله اقای جباری خیلی وقته حریم یک بازیکن رو شکسته بود
از روزی که مجتبی رفت حمایتش نکردم ولی الان میگم مجتبی دروغ نمیگه وگرنه خودم حاجی رو دوست دارم ولی سر این قضیه عجله کرد


توقع دارن خودشون رو ببرن تو تیم . ب خسرو پیشنهاد دادند ، گفتند ببی غیرته، یادم نمیره یکی وبلاگ زده بود کی گفته سید بهترینه ؟ موقعی که ی پیشنهاد واسش اومده بود ،
اره یه سری ها که فداشون بشم کلا مورد دارن :))))...درسته مجتبی رفته ولی بهترین بازی سازه ایرانه ایشالا نوری جاش رو پر کنه بازی اول واقعا عالی بوئد تو این پست من کف کردم


الان چرا این منفی گرفت؟
خواستم خودم بپرسم دستتون درد نکنه


من هم با مشت به صورت او زدم


درکل دوستان جباری خیلی زحمت کشیده برای استقلال وهوادر استقلالی قدر نشناس نیست...نه توهین کنید نه تشویق...راجب استقلال هم تیم بهترین شکل بسته شده هفته دوم این چند سالع نحس بوده امیدوارم طلسم هفته دوم بشکنه....راحب استقلال هم تنها 4بازی اول چه ببره جه ببازه تحمل داشته باشید....


تمام اینایی که ضد حاجی حرف میزنند ومیگن مدیر نیست روزی که استعفا داد همه تو سر خودشون میزدن


من منکر زحمت حاجی نمیشم ن امسال بلکه چندین سال زحمت کشیده ولی من هیچ دلیلی واسه برخورد ناجوانمردانه اون با مجتبی نمیبینم
اولا واژه ناجوانمردانه از اسمش باید روی مجتبی گکذاشت که جوان است و با این حال احترام بزرگتر را نگه نداشت و بی حرمتی کرد شما کلا واسه خودت عادل فردوسی پور جدیدی حرفهای عجیب و ...


داداش نظرت محترمه ولی تعداد شما ها با اینجور نظرا خیلی کمه اکثرا حاجیو قبول دارن شماها خیلی کمین
شما کدومه من ک نگفتم قبول ندارم چرا حرف میذاری تو دهن ادم من فقط میگم بهتر از مجتبی کجاس؟ همین ی سوال هس کسی جواب داره بده؟


عزیزان یه مقایسه بین داش فرهاد مجیدی با بعضیا بکنن خیلی چیزا دستشون میاد، از جمله همین بازی نکردن برای تیمی غیر از تاج کبیر.


من منکر زحمت حاجی نمیشم ن امسال بلکه چندین سال زحمت کشیده ولی من هیچ دلیلی واسه برخورد ناجوانمردانه اون با مجتبی نمیبینم
برخورد ناجوانمردانه کتک زدن مجتبی هستش ...هر کی جای فتل بود پارسال نگهش نمیداشت ولی فتل حاضر شد به خاطر اس اس نگهش داره ......امسال هم اقا بیشترین دریافتی رو داشته ولیب چپ و راست میگه باشگاه مسخرست .....درضمن مسخره رو هم دوبار گفت که حاجی بار دوم قاطی کرد و بیانیه داد


واسه این بازی با زردکا همه باید متحد پشت تیم باشن مثل یه اس اسی واقعی این تیم تو تاریخش رفتن و اومدن زیاد دیده ولی اون چیزی که مونده شخصیت تیمی استقلاله و هوادارایی که تو هر شکل پشت تیمن پس با این بحث ها دودستگی ایجاد نکنید تا زردکا سودش رو ببرن بعدا واسه پرداختن به این موضوعات وقت داریم


فقط استقـــــلال فقط .هروقت لیاقت داشتی پیرهن اس اس رو بپوشی اونموقع درمورد ما بحرف


پس یکم آرومتر
الان چرا این منفی گرفت؟


ن داداش بره بهتر از مجتبی رو بگیره
حاجی بمونه بهتره


این زد تو صورت اون، اون فحش داد به بابای اون یکی.. به من و تو ربطی نداره..اینا فردا با هم آشتی می کنن رو سیاهه می مونه واسه ما!! آهای تویی که می ری ورزشگاه .. تو نماد چند ده میلیون استقلالی هستی.. پس شخصیت همه ی ما رو در نظر بگیر.. فحاشی واسه آدمای ضعیفه واسه بی بنیه هاست.. مرام آبی ، مکتب حجازی و ... رو ارزش بده . نشون بده فرهنگت، ادبت و انسانیتت از بقیه یه سر و گردن بالاتره.. همیــــــــــــــــــــــن


ن داداش بره بهتر از مجتبی رو بگیره
داداش نظرت محترمه ولی تعداد شما ها با اینجور نظرا خیلی کمه اکثرا حاجیو قبول دارن شماها خیلی کمین


داش عادل ادم یه چیزایی میبینه تو این سایت کپ میکنه ....این همه بازیکن که قطری ها بهشون میلیون دلاری پو.ل میدادن رو نگه داشت...همه میگن بهترین تیم کل دوران استلاله بعد طرف اومده نطق میکنه حاجی چی کرده مگه ...عجب!!!
فکر میکنم به همه ثابت شوده بهترین مدیر تاریح ورزشی ایران حاج علی فتح الله زاده بوده ولی خوب بعضی ها از روی حسادت حرف های میزنند که هیچی نگیم بهتره


انصافا حاجی زحمت کشیده واسه تیم نامردیه که این حرفو بزنیم
من منکر زحمت حاجی نمیشم ن امسال بلکه چندین سال زحمت کشیده ولی من هیچ دلیلی واسه برخورد ناجوانمردانه اون با مجتبی نمیبینم


داش عادل ادم یه چیزایی میبینه تو این سایت کپ میکنه ....این همه بازیکن که قطری ها بهشون میلیون دلاری پو.ل میدادن رو نگه داشت...همه میگن بهترین تیم کل دوران استلاله بعد طرف اومده نطق میکنه حاجی چی کرده مگه ...عجب!!!
توقع دارن خودشون رو ببرن تو تیم . ب خسرو پیشنهاد دادند ، گفتند ببی غیرته، یادم نمیره یکی وبلاگ زده بود کی گفته سید بهترینه ؟ موقعی که ی پیشنهاد واسش اومده بود ،


پس یکم آرومتر
شما؟؟؟؟؟ اها شما همونی که کسی به لنگ تیکه بندازه شکلک عصبانی میذاری؟؟؟؟


بعضی وقتها میگم با تمامه زحمات تو و حاجی و ژنرال و ... شما ها کجا و فرهاد کجا؟ پارسال این همه بهش قلعه نویی و بازیکنان متلک انداختن و ..اما لام تا کام حرف نزد !فقط زحمت کشید !میدونید چرا مدیره محبوب و زیدان و ژنرال؟ چون اون عاشقه استقلاله!اون..


هر بازیکنی که حتی یک فصل برای استقلال زحمت کشیده باشه من ممنونشم مجتبی که جای خود داره. اگه کسی تو این چند سال مصاحبه های مجتبی و دیگران رو دنبال کرده باشه میدونه برخلاف خیلیا که راحت دروغ میگن مجتبی اهل دروغ گفتن نیس.


درست مثل امیرقلعه نوئی که تو این مسئله خوب و منطقی عمل کرد با این مصاحبه مجتبی و اینکه برخلاف خیلی از جداشده ها بجز حاجی علیه استقلال مصاحبه نکرده و از اینکه استقلالیه و برای این تیم بازی کرده افتخار میکنه...حاجی هم با همه اشتباهاتش مثل مجتبی برای استقلال کم زحمت نکشیده ایشالا که با سپری شدن این اختلافات سال بعد برگرده به استقلال /پس بهتره که تو این مورد خاص منه هوادار استقلال دخالت و جانبداری نکنیم و رفتار امیرخان رو الگو قرار بدیم واقعا امیرخاااااااان خیلی کارش درستهواسه شما بدترین مدیر و اسه ما عالیه کسی که به گفته سرمربی تیممون بهترین تیم تاریخ رو بسته یعنی بهترین عملکرد چیه بره علی عسگر رو بگیره؟15 بازیکن قرارداد نداشتند بعد ...عجب ها
ن داداش بره بهتر از مجتبی رو بگیره


نخیر دعوا نیست داریم بحث میکنیم .
پس یکم آرومتر


فتح الله زاده امسال چیکار کرد واسه اس اس؟ بابا بعضی بازیکنا از جمله اندو جز استقلال جای دیگه ای نمیرن حالا هرکی میخاد مدیر عامل باشه امسال فتح الله زاده گفت بهتر از مجتبی رو میاره کو کجاست؟
انصافا حاجی زحمت کشیده واسه تیم نامردیه که این حرفو بزنیم


حسین بیخیال ، پارسال اگه یادت باشه همینجا همشون میگفتند وای پرسپولیس کریم و قاضی و گردان و ماهینی و . . .گرفت اما جندم شدند ؟ فکر میکنند ی تیم باید هر چی ستارس جمع کنه
داش عادل ادم یه چیزایی میبینه تو این سایت کپ میکنه ....این همه بازیکن که قطری ها بهشون میلیون دلاری پو.ل میدادن رو نگه داشت...همه میگن بهترین تیم کل دوران استلاله بعد طرف اومده نطق میکنه حاجی چی کرده مگه ...عجب!!!


دقیقا اگه جای نکو و مجتبی عوض شده بود حاجی سریع مینداختش بیرون
اگر هم جای مجتبی نکونام با مشت به صورت مدیر عامل میزد همون لحظه می انداختش بیرون نه به خاطر موفقیت استقلال و نظر سرمربی هیچی نگه بله اقای جباری خیلی وقته حریم یک بازیکن رو شکسته بود


اونایی که میگن باید تشویق بشه لطفا توجه، فردا 4 تا لنگی میان همین جو میدن 4 تا ساده لوح تر پیروی میکنن تا تیم تو 1 بازی نتیجه نگرفت شعار میدن مجتبی جباری.. همین رو میخواین!! که تیمو ببرین تو حاشیه!! تا بود حاشیه داشت حالا هم که نیست باید حاشیه داشته باشه!!!!!!!!!!!!!!!!


فتح الله زاده امسال چیکار کرد واسه اس اس؟ بابا بعضی بازیکنا از جمله اندو جز استقلال جای دیگه ای نمیرن حالا هرکی میخاد مدیر عامل باشه امسال فتح الله زاده گفت بهتر از مجتبی رو میاره کو کجاست؟
با این که من با مجتبی موافقم و میگم توهین نباید بشه بهش ولی حاجی رو اندازه ی تمام دنیا قبولش دارم و همیشه واسه اس اس سنگ تموم گذاشته . امسال تازه از همیشه بیشتر زحمت کشید . حاجی تو قلب همه ما جا داره


[quote=bluearmy] من کامنت 1.5 پیش رو از کجا بیارم + اینکه شما به حتما همچین حرفی زدی که واکنش نشون میدی -دیگه خوب کاربرا میفهمم شما کی هستیو چی هستی خودتم ادبتو خوب نشون دادی ما دوست داشتیم همدیگرو به چالش بکشیم تا به یه نتیجه مثبت برسیم اما شما ...
انتظار داری برای چرت و پرت هایی که گفتی جوابتو ندم.درضمن همه مقابل حرف دروغ واکنش نشون میدن این یه چیز بدهیه....


هههههه چی کرد؟؟؟خیلی نمک نشناسید به قران
حسین بیخیال ، پارسال اگه یادت باشه همینجا همشون میگفتند وای پرسپولیس کریم و قاضی و گردان و ماهینی و . . .گرفت اما جندم شدند ؟ فکر میکنند ی تیم باید هر چی ستارس جمع کنه


مدیربرای استقلال بی نهایت زحمت کشیده اما عامل جدای جباری تنها وتنها خود مدیر بوده نمیخواست مجتبی بمونه نمونه اش نکوناام که 2ماه نازشو کشید....
دقیقا اگه جای نکو و مجتبی عوض شده بود حاجی سریع مینداختش بیرون


فتح الله فتح الله دوست داریم به مولا


درست مثل امیرقلعه نوئی که تو این مسئله خوب و منطقی عمل کرد با این مصاحبه مجتبی و اینکه برخلاف خیلی از جداشده ها بجز حاجی علیه استقلال مصاحبه نکرده و از اینکه استقلالیه و برای این تیم بازی کرده افتخار میکنه...حاجی هم با همه اشتباهاتش مثل مجتبی برای استقلال کم زحمت نکشیده ایشالا که با سپری شدن این اختلافات سال بعد برگرده به استقلال /پس بهتره که تو این مورد خاص منه هوادار استقلال دخالت و جانبداری نکنیم و رفتار امیرخان رو الگو قرار بدیم


فتح الله زاده امسال چیکار کرد واسه اس اس؟ بابا بعضی بازیکنا از جمله اندو جز استقلال جای دیگه ای نمیرن حالا هرکی میخاد مدیر عامل باشه امسال فتح الله زاده گفت بهتر از مجتبی رو میاره کو کجاست؟
تو مثل اینکه خبر از اوضاع مالیه تیم نداشتی ما فقط یه مجتبی از دست دایم خیلی بی انصافی


مدیـــــر محبوب ما
حـــــــــــــاج علی فتـــــــــــــــــــــح الله


با این که دعواست ولی خیلی دلم برا نظرات زیاد تنگ شده بود
نخیر دعوا نیست داریم بحث میکنیم .


بابا به خدا همینه جباری الان تو زمین دشمنه همه کارهاش هم برنامه ریزیه او رحیمی بی همه چیز هست ما لقط از استقلال حمایت میکنیم
منم دارم همینو میگم بخدا این مصاحبه قبل بازی دلیل داره دلییییییییل هیچ کس متوجه نمیشه حرف منو؟


بالاخره مجتبی رفت..... چه خوب چه بد بالاخره رفته ماهم بازی کن خودمونو تشفیق میکنیم کاری هم باهاش ناریم......البته من چون دخترم نمیتونم برم ولی پسرا خواهشا برن همین کارو بکنن
++


مصاحبه جالبی بود....من فکر میکنم جدایی جباری از استقلال یک مسئله شخصی مابین حاجی و مجتبی بود بهتر بود این دو بخاطر مصالح استقلال برخورد شخصی رو کنار میذاشتن و کوتاه میومدن اما از یه طرف مجتبی اخلاق بخصوص و غدی خودش رو داره و حاجی هم از قدرت مدیرعاملی خود تو این قضیه استفاده شخصی کرد/تو این قضیه چون منه هوادار کاملا از زوایای این اختلاف خبرنداریم برامون پوشیده است بهتره از دخالت و جانبداری که یه سریا بخاطر دوست داشتن مجتبی و یه سریای دیگه بخاطر اینکه حاجی فعلا مدیر استقلاله میکنند خودداری کنیم


فتح الله زاده امسال چیکار کرد واسه اس اس؟ بابا بعضی بازیکنا از جمله اندو جز استقلال جای دیگه ای نمیرن حالا هرکی میخاد مدیر عامل باشه امسال فتح الله زاده گفت بهتر از مجتبی رو میاره کو کجاست؟
هههههه چی کرد؟؟؟خیلی نمک نشناسید به قران


فتح الله زاده امسال چیکار کرد واسه اس اس؟ بابا بعضی بازیکنا از جمله اندو جز استقلال جای دیگه ای نمیرن حالا هرکی میخاد مدیر عامل باشه امسال فتح الله زاده گفت بهتر از مجتبی رو میاره کو کجاست؟
واسه شما بدترین مدیر و اسه ما عالیه کسی که به گفته سرمربی تیممون بهترین تیم تاریخ رو بسته یعنی بهترین عملکرد چیه بره علی عسگر رو بگیره؟15 بازیکن قرارداد نداشتند بعد ...عجب ها


هر چی این قضیه رو بیشتر کش بدین به ضرر استقلاله،مجتبی این قضیه رو با هماهنگی زردکا انجام داده تا اس اس و حاجیو ببره تو حاشیه قبل بازی ،مجتبی قابل احترامه ولی الان دیگه نیس این بحثم تموم کنین .
بابا به خدا همینه جباری الان تو زمین دشمنه همه کارهاش هم برنامه ریزیه او رحیمی بی همه چیز هست ما لقط از استقلال حمایت میکنیم


با این که دعواست ولی خیلی دلم برا نظرات زیاد تنگ شده بود


در بزرگی حاجی همین بس که به خاطر اس اس پارسال از مشتی که خورد گذشت کرد و نگهش داشت به خواسته امیر تو تیم....امسال هم این اقا برا پول رفت و هیچ ربطی به بیانیه نداره چون قبل اون گفته بود 10 روز دیگه میرم از اس اس .....حافظه هاتون رو تقویت کنید خواهشابیغریت اون هوادریای هست که قدر نشناسه وگرنه فرهااد تاج سر همه ماست..مجتبی هم کاپیتان دوم تااج..
+


بالاخره مجتبی رفت..... چه خوب چه بد بالاخره رفته ماهم بازی کن خودمونو تشفیق میکنیم کاری هم باهاش ناریم......البته من چون دخترم نمیتونم برم ولی پسرا خواهشا برن همین کارو بکنن


فکر کنم جباری اشتباه محاسباتی کرده با این مصاحبه چون در هر صورت اون بازیکن تیم رقیبه و هوادارو روز بازی کاری به گذشته ندارن هر کاری می کنن که تیم خودشون برنده شه تا قبل این شاید میشد موضوع مسالمت آمیز حل شه ولی بعد از این مصاحبه فکر نکنم


بالا بري پايين بياي بخاطر توهين به استقلال 5شنبه هو ميشي
اره ما هر چی بگیم نباید ولی اخر هووو میشه مجتبی. میشه مثل قضیه ی خسرو چقد فحش خورد ولی برگشت . نه انگار هر کی از استقلال رفت باید بهش توهین بشه حتما ربطی به کاری که کرده نداره


هیچ مدیری غیر از فتح الله زاده نمیتونست این تیمو جمع کنه حالا وقتی آند تو زمین این آقای همیشه شاکی رو قورتش داد میفهمین منظورم چی بوده
فتح الله زاده امسال چیکار کرد واسه اس اس؟ بابا بعضی بازیکنا از جمله اندو جز استقلال جای دیگه ای نمیرن حالا هرکی میخاد مدیر عامل باشه امسال فتح الله زاده گفت بهتر از مجتبی رو میاره کو کجاست؟


خام اين آقا نشيد.آخه وضعيت استقلال مسخرس چه ربطي به فحش دادن فتل داره.پوللللللللللللل و ديگر هيچ


مدیـــــر محبوب ما


یه تار موی فرهاد رو نمیدم به صدتا بازیکن بی غیرت
بیغریت اون هوادریای هست که قدر نشناسه وگرنه فرهااد تاج سر همه ماست..مجتبی هم کاپیتان دوم تااج..


چرا همه به جون هم افتادن بس کنین دیگه


در بزرگی حاجی همین بس که به خاطر اس اس پارسال از مشتی که خورد گذشت کرد و نگهش داشت به خواسته امیر تو تیم....امسال هم این اقا برا پول رفت و هیچ ربطی به بیانیه نداره چون قبل اون گفته بود 10 روز دیگه میرم از اس اس .....حافظه هاتون رو تقویت کنید خواهشا


شما چرا فکر میکنید هرکی انتقاد کنه یا مصاحبه علیه بعضیا تعصب نداره؟ مجتبی متعصبه ک این همه انتقاد میکنه اگه انتقاد نباشه ک پیشرفت نیس فقط بعضیا جنبه انتقاد نداره یکیو از عشقش جدا میکنن


هیچ مدیری غیر از فتح الله زاده نمیتونست این تیمو جمع کنه حالا وقتی آند تو زمین این آقای همیشه شاکی رو قورتش داد میفهمین منظورم چی بوده


دختر جون هرکی یه نظری داره.. دلیل نمیشه هرکی نظرش موافق تو نباشه لنگیه.. جو و الکی خراب نکن.
پسر جون شما نمی خواد با اسم نظر شعله حاشیه را روشن کنی 2 روز دیگه بازی داریم این نظرات باید برای بعد بازی باشه نه الان خوبه همه میدونند ورود لنگی ها به سایت سابقه دیرینه داره کلا بیکار هستند


مدیربرای استقلال بی نهایت زحمت کشیده اما عامل جدای جباری تنها وتنها خود مدیر بوده نمیخواست مجتبی بمونه نمونه اش نکوناام که 2ماه نازشو کشید....


چرا جباری قضیه فحش دادن به پدرشا حالا رو کرده نزدیک بازی ؟


نمیدونم کین اینا که اینجا از مجتبی حمایت میکنن . کاش یه قطره از غیرت فرهاد توی خون این حاشیه ساز بود . یادتون نره با تعطیل کردن تمرینات تیم مارو از قهرمانی دور کرد
ببین آقای محترم آقا فرهاد رو همه دوست داریم ، ولی وقتی وسط فصل رفت ، همه گفتید وا میستیم خودش توضیح میده ، یعنی چی ؟ همتون دو دسته شده بودید یکی الغرافه یکی استقلال ، همیشه حرفای حقیقت واسه ما ها گرون تموم میشه ،


خودش اومد گفت کرار گفته من از همین زاویه سال پیش ب شما گل زدم . این عصبانیت نداره>؟
کرار این جملرو نگفته بود،کرار گفته بود من از این زاویه سال پیش گل زدم مجتبی الکی جو داد


[quote=bluearmy] فعلا که شما داری دروغ میگی...همیشه با مدرک ثابت کن....حرف باد هواست الان من هم میتونیم بگم که شما مثلا به فرهاد قبلا توهین کردی....پس حرف الکی نزن.....بحث فرهادو وسط کشیدی که یه عده به کامنتات مثبت بدن... من کامنت 1.5 پیش رو از کجا بیارم + اینکه شما به حتما همچین حرفی زدی که واکنش نشون میدی -دیگه خوب کاربرا میفهمم شما کی هستیو چی هستی خودتم ادبتو خوب نشون دادی ما دوست داشتیم همدیگرو به چالش بکشیم تا به یه نتیجه مثبت برسیم اما شما ...