سایت هواداران استقلال
اخبار فوتبال
صفحه ی اصلی | ارسال خبر و مطلب جدید | مطالب من
70

هاشمی نسب: امیدوارم استقلال قهرمان آسیا شود

2458 کلیک توسط shadan در Jul 08 2013, 1:40 pm
www.fcesteghlal.ir
به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، مهدی هاشمی نسب، مدافع اسبق تیم استقلال در خصوص عملکرد استقلال در فصل نقل و انتقالات اظهار داشت:

در بازی تدارکاتی که با تیم منتخب کرج مقابل استقلال داشتیم، خریدهای جدید تیم را دیدم و به نظرم امسال هم مثل هر سال، استقلال عملکرد خوبی در فصل نقل و انتقالات داشت اگرچه که این بازیکنان جدید کار سختی برای جا افتادن در استقلال پیش رو دارند ولی امیدوارم هریک از آنها برای تیم مهره ای مثمرثمر باشند.


وی ادامه داد: حضور علیرضا واحدی نیکبخت در استقلال هم یک اتفاق خوب است و امیدوارم که علیرضا بتواند همان عملکردی را که در ذهن هواداران است داشته باشد و خاطره روزهای خوبش با این تیم را زنده کند.

هاشمی نسب با اشاره به مدیریت دکتر فتح الله زاده در استقلال تصریح کرد: به نظرم حاج آقا فتح الله زاده جدا از بحث مدیریتی شان و همینطور خریدهای خوبی که هر ساله دارند، یک هنر بزرگ مدیریتی ویژه دارند که در این بی پولی و مشکلات عدیده می توانند بازیکنان بزرگ را جذب و البته کنترل خوبی بر وضعیت باشگاه داشته باشند.

وی در پایان با سخت دانستن کار استقلال در جمع 8 تیم برتر آسیا یادآور شد: صعود ایران به جام جهانی یک اتفاق خوب در فوتبال ما بود تا مسئولان و مردم ما دوباره به فوتبال امیدوار شوند.

حالا هم استقلال در جمع 8 تیم برتر آسیا قرار دارد و همه ما دوست داریم و امیدواریم که شاهد قهرمانی این تیم در آسیا باشیم. با اینحال نباید فراموش کرد که حتی اگر به جمع 4 تیم هم برویم باید خیلی قوی عمل کنیم چرا که تیمهای شرق آسیا متفاوت اند از تیمهای غربی و این یعنی برای قهرمانی در آسیا، استقلال باید خیلی برنامه ریزی شده و با قدرت جلو برود.

.


رای مثبت با رنگ آبی و رای منفی با رنگ قرمز مشخص شده است.

عدم رعایت قوانین سایت استقلالی باعث حذف نظر شما و احتمالا جلوگیری از فعالیت شما خواهد شد.

* قبل از قرار دادن نظر به نکات زیر توجه فرمایید :

1- نظرات باید ورزشی باشند. برای گفتگو پیرامون سایر مسایل از پیام خصوصی استفاده کنید.

2- نظرات می باید براساس رعایت احترام متقابل در یک مکان عمومی باشد.

3- در صورت مشاهده هرگونه بی قانونی، از پاسخ دادن و نقل قول جدا خودداری و از دکمه گزارش استفاده فرمایید.

4- انتقاد از خبرنگار و نظر دادن در مورد مسائل مربوط به کاربران در نظرات خبر مجاز نیست.

5- نقل قول اخبار و نظرات از سایت های دیگر مجاز نیست.

6- تکرار یک نظر در اخبار مختلف مجاز نیست.


کیبرد فارسی / Persian Keyboard

نظرات کاربران

i love you mehdi
++++++++++++++++++


خیلی ماهی به خدا
خیلی ماهی به خداخیلی ماهی به خدادمت گرم هاشمی نسب خدا وکیلی با اینکه قرمز بودی ..اما همیشه با جون دل با تعصب بازی کردی برای تیمت ...بازم دمت گرم ....مرسی مهدی


پپ زیر قدمهای امیر قلعه نویی....ستارگان استقلال بایرن مونیخ را از پای در آوردند..... آرین روبن: آرزویم بازی در استقلال است..... مانویل نویر: الگوی من رحمتی است...... فلیپ لام: آرش برهانی مهار نشدنی است.. پپ بر کنار شد... بایرن به دنبال امیر قلعه نویی... قلعه نویی: اول از همه از آکادمی پایه ی بایرن مونیخ تشکر می کنم و از مردم خوب مونیخ تشکر میکنم. بعدشم لطف خدا و ائمه بود...


واقعا دفاع کاملی بودی...