سایت هواداران استقلال
اخبار فوتبال
صفحه ی اصلی | ارسال خبر و مطلب جدید | مطالب من
43

محرومیت‌ سه‌ جلسه‌ای بنگر و جریمه شش میلیونی استقلال

987 کلیک توسط khodaya در Mar 06 2013, 4:43 pm
www.farsnews.com
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی آخرین اخبار و احکامش را درباره پرونده‌ها و شکایات موجود به شرح زیر اعلام کرد:

بنگر سه جلسه محروم شد

بر اساس محتویات پرونده دیدار تیم‌های پرسپولیس و سپاهان اصفهان که 29 بهمن 91 برگزار شده، محسن بنگر، مرتکب تخلفاتی شد که در دستور موقت وی تا اطلاع ثانوی محروم و در تاریخ 15 اسفند به کمیته انضباطی دعوت شد اما بنگر بدون اینکه اطلاع دهد در جلسه کمیته انضباطی حاضر نشد و حتی هیچ گونه نوشته‌ای هم برای کمیته انضباطی نفرستاد. به همین دلیل وی پرداخت سی میلیون ریال جریمه و محرومیت سه جلسه ای از همراهی با پرسپولیس محکوم شد. رای صادره قطعی است و محرومیت تعیین شده با احتساب مدت محرومیتی که در اجرای دستور موقت تحمل کرده است، محاسبه خواهد شد.( به گزارش فارس؛ بنگر در سه دیدار برای پرسپولیس بازی نکرده است)

استقلال شش میلیون ریال جریمه شد

تیم استقلال تهران به دلیل تاخیر دو دقیقه‌ای در ورود به زمین در نیمه دوم و در بازی سوم اسفند 91 مقابل صنعت نفت آبادان به پرداخت شش میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. رای صادره قطعی است.

دو رای تراکتورسازی

بر اساس شکایت امیر حسین صادقی از باشگاه تراکتورسازی تبریز به خاطر مطالبه وجه و پس از بررسی همه جانبه پرونده با حضور وکیل بازیکن و نماینده باشگاه، در نهایت تراکتورسازی به پرداخت یک صد و چهل و پنج میلیون و نهصد و بیست و شش هزار تومان بابت اصل طلب و ششصد و هفتاد و پنج هزار تومان بابت هزینه دادرسی و همچنین حق الوکاله وکیل برابر تعرفه محکوم می‌کند. رای صادره قطعی است. همچنین پس از شکایت مهرداد نوری از این باشگاه،کمیته انضباطی با بررسی محتویات پرونده ، تراکتورسازی را به پرداخت 44 میلیون و پانصد هزار تومان محکوم می کند. در مورد بخش دوم شکایت این بازیکن، اعلام می‌شود که مورد خواسته دیگر بازیکن به وجود اعتبار قرارداد برای دو فصل دیگر و مخالفت با درخواست باشگاه به شرح نامه ارسالی و در مورد اخراج بازیکن از باشگاه با توجه به قوانین قراردادها، مادامی که انقضا نیافته است و یا با اداره و توافق طرفین منقضی و فسخ نشده از منظر کمیته انضباطی و مقررات مربوط به این نوع قرارداد بین دو طرف؛ این قرارداد تا فصل 92-93 معتبر بوده مگر آنکه همانطور که گفته شد طرفین نسبت به ادامه و یا انحلال آن توافق کنند. رای صادره در مهلت یک هفته قابل تجدید نظر خواهی در کمیته استیناف است.

دستور موقت برای بازیکن خاطی صبای قم

محمد کوهستانی، بازیکن خاطی صبای قم که در بازی مقابل تیم ملی حفاری ایران در تاریخ 30 بهمن 91، در رقابتهای لیگ برتر فوتسال، با پرتاب بطری به سمت توپ از گل شدن یک توپ جلوگیری کرد، با صدور قرار دستور موقت تا اطلاع ثانوی از همراهی این تیم در رقابتهای رسمی محکوم و معلق می‌شود و وی باید 19فروردین 92 در کمیته انضباطی حاضر شود. همچنین مسعود ایازی بازیکن ذخیره تیم صبا که متهم به این عمل بود با ارائه مدارک و شهادت جمعی از همبازیان و همچنین تحقیقات کمیته انضباطی از اتهام تبرئه و دیگر تا اطلاع ثانوی محروم و معلق نخواهد بود. البته وی و شهادت دهندگان اعلام کرده بودند که محمد کوهستانی بازیکن شماره 8 تیم صبای قم، پرتاب کننده بطری آب بوده است.

سرپرست تیم شهید منصوری 10 میلیون ریال جریمه شد

با توجه به اینکه حسین شمس، در حال حاضر و حسب بررسی‌های به عمل آمده به عنوان مشاور تیم فوتسال دبیری تبریز فعالیت می‌کند، وی به خاطر مصاحبه سرپرست تیم فوتسال شهید منصوری قرچک از اکبر تقوی شکایت کرده است. در تاریخ 12 اسفند طرفین به کمیته انضباطی آمدند و در نهایت کمیته انضباطی، اکبرتقوی ، سرپرست تیم شهید منصوری را به توبیخ کتبی با درج در پرونده و پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد. رای صادره قطعی است.

انتهای پیام/ی


رای مثبت با رنگ آبی و رای منفی با رنگ قرمز مشخص شده است.

عدم رعایت قوانین سایت استقلالی باعث حذف نظر شما و احتمالا جلوگیری از فعالیت شما خواهد شد.

* قبل از قرار دادن نظر به نکات زیر توجه فرمایید :

1- نظرات باید ورزشی باشند. برای گفتگو پیرامون سایر مسایل از پیام خصوصی استفاده کنید.

2- نظرات می باید براساس رعایت احترام متقابل در یک مکان عمومی باشد.

3- در صورت مشاهده هرگونه بی قانونی، از پاسخ دادن و نقل قول جدا خودداری و از دکمه گزارش استفاده فرمایید.

4- انتقاد از خبرنگار و نظر دادن در مورد مسائل مربوط به کاربران در نظرات خبر مجاز نیست.

5- نقل قول اخبار و نظرات از سایت های دیگر مجاز نیست.

6- تکرار یک نظر در اخبار مختلف مجاز نیست.


کیبرد فارسی / Persian Keyboard

نظرات کاربران

نه عزیزم،ربطی به کشور نداره چون بنگر توی پرسپولیسه...وگرنه یادتون نیست حنیف چون با دوست دخترش عروسی کرده بود یه نیم فصل محرومش کردند؟؟
محرومیت حنیف واسه چیز دیگه ای بود که برای خیلیا سواله.حنیف مجرده.


3 جلسه!!!!اون حرکت در کشورهای اروپایی که ازادی فردی بیشتری دارند 1 نیم فصل محرومیت است!دیوار همیشه کوتاه تر از استقلال پیدا نمیکنند !چه اطلاعات دقیقی ! ولی اگه اشتباه نکنم حنیف هنو مجرده
نه داداش منشوری شده بود برای همین!!! ولی دمش گرررم بچه غول.


نه عزیزم،ربطی به کشور نداره چون بنگر توی پرسپولیسه...وگرنه یادتون نیست حنیف چون با دوست دخترش عروسی کرده بود یه نیم فصل محرومش کردند؟؟
چه اطلاعات دقیقی ! ولی اگه اشتباه نکنم حنیف هنو مجرده


3 جلسه!!!!اون حرکت در کشورهای اروپایی که ازادی فردی بیشتری دارند 1 نیم فصل محرومیت است!دیوار همیشه کوتاه تر از استقلال پیدا نمیکنند !
نه عزیزم،ربطی به کشور نداره چون بنگر توی پرسپولیسه...وگرنه یادتون نیست حنیف چون با دوست دخترش عروسی کرده بود یه نیم فصل محرومش کردند؟؟


استیافم میکنتش 1 جلسه


3 جلسه!!!!اون حرکت در کشورهای اروپایی که ازادی فردی بیشتری دارند 1 نیم فصل محرومیت است!دیوار همیشه کوتاه تر از استقلال پیدا نمیکنند !