سایت هواداران استقلال
وبلاگ ها  
 
RSS
جواد نکونام با پیراهن استقلال
در تاریخ 07/13/2012 11:24:36 توسط s-saman-s
سوپربمب فتح الله زاده روز یکشنبه با استقلال قرارداد می بندد

این عکس اگر چه غیر واقعی است اما به احتمال 99 درصد و اگر اتفاقات نادر فوتبال رخ ندهد. طی دو سه روز آینده رنگ واقعیت به خود می گیرد چرا که مدیرعامل آبی پوشان پایتخت سرانجام از انتقال قطعی نکونام در روز یکشنبه هفته آینده به استقلال خبر داد.
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز به نقل از مهر، مدیر عامل باشگاه استقلال از توافق کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران با باشگاه اوساسونا اسپانیا برای صدور رضایت نامه این بازیکن خبر داد و گفت:

«براساس توافق صورت گرفته قرارداد جواد نکونام با استقلال روز یکشنبه به ثبت خواهد رسید.»

 علی فتح الله زاده بامداد روز جمعه و پس از پایان مهلت نقل و انتقالات لیگ دوازدهم در مورد وضعیت انتقال جواد

نکونام از باشگاه اوساسونا اسپانیا به تیم استقلال گفت: «پیرو مذاکرات قبلی که با جواد نکونام داشتیم مقرر شد او در گفتگو با مسئولان باشگاه اوساسونا موافقت آن ها را برای حضور در استقلال بگیرد.»

مدیر عامل باشگاه استقلال ادامه داد: «به دنبال این توافق نکونام با مسئولان باشگاه اوساسونا نشستی را برگزار کرد و با آن ها به توافق رسید که رضایت نامه اش را برای حضور در استقلال صادر کنند. قرار است روز یکشنبه هفته پیش رو قرارداد این بازیکن را در هیات فوتبال استان تهران به ثبت برسانیم.»فتح الله زاده در پاسخ به این پرسش که چرا در پایان فصل نقل و انتقالات قرارداد نکونام را به ثبت نرساندید گفت: «باید کارت بازی و رضایت نامه نکونام از سوی باشگاه اوساسونا صادر شود تا بتوانیم قرارداد او را به طور رسمی ثبت کنیم. ضمن اینکه نکونام سهمیه بازیکن آزاد محسوب می شود و چون بازیکن بین المللی محسوب می شود قراردادش را تا روز یکشنبه ثبت خواهیم کرد.»
سپاس از دیگران